Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witas i Ania :biggrin: ja mogę jechać z wami w sobotę, sami wiecie gdzie pracuje i też nie jest łatwo załatwić tak sobie jeden dzień wolnego. Tak, że mogę z wami jechać w sobotę rano :) , ale oczywiście dostosuję się do większości.

A tak w ogóle to ma być w miarę ładnie w weekend, to tak sobie myśle, że w końcu musimy się wszyscy spotkać i po okolicach Leszna polatać, a w tym czasie pogadać konkretnie : kto , kiedy i jak leci na Rybol i wszystko wtedy będzie jasne ;). Pozdro

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok widze ze jednak z rana w piatek nie da rady ale...

W temacie wroclawskim pisza ze sie zbieraja dopiero kolo 16 na BP

Czy jak bysmy tez chcieli z nimi jechac o tej godzinie to dacie rade?

Irek o ktorej konczysz prace?

 

BTW. Ktos wie kiedy zmieniaja na czas letni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zmienia sie albo teraz w weekend, albo w nastepny.

 

Pale, wiec sam widzisz....do Rybnika jeszcze troche czasu zostało....wszystko sie wyjaśni w tym czasie, powoli bedzie wiadomo co i jak:)

 

A co do weekendu, no jak bedzie taka pogoda to z checia pojezdzilabym sobie...chyba, ze bede miala moto nieczynne, bo z racji iz nie dam rady zakupic do Rybola nowego krucca, namawiam tate od soboty/niedzieli, zeby go posklejal...skutki narazie niezbyt ciekawe...

chyba, ze jakby co to Irek wezmiesz mnie ze soba??....chyba, ze zonka z Toba zacznie wybierac sie na przejażdzki :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzien bedzie jeszcze dluzszy na rybol :icon_question: czyli da rade jechac okolo 16 wiec co wy na to?

A w weekend tez pojezdze ale sie ubiore troche lepiej niz w niedziele bo teraz mam katar jak jasna cholera :biggrin: a wydawalo sie ze bylo cieplo :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale tak cieplo nie bylo ;)

ale dzisiaj jest cieplo i fajnie i wogole :crossy:

 

A na rybnik o 16 na BP mozemy sie z Ania spokojnie wyrobic, o ile przelozy te jedne cwiczenia. A ja pewnie z Leszna przyjade bo po moto bede musial skoczyc ;)

 

A w ten weekend planowalem zostac we wrocku, zrobic projekty itp. :icon_razz:

ale jak bedzie tak ladnie jak dzisiaj to pewnie sie nie uda i przyjade :P

 

Asmo 15 jest po jutrze wiec mam nadzieje ze po jutrze nam napiszesz, a jesli bedziesz mial termin do wyboru to bierz PO rybolu :lalag: aha i kiedy zamawiasz te czesci? Pamietaj o filtrze powietrza dla mnie.

BTW kupilem ta oponke, teraz bede mial taka jak Irek z tylu :)

 

Ps. Wplacilem kase na Rybol za mnie i Anie wiec juz musimy jechac :D Najprawdopodobniej wlasnie w piatek o 16 z Wrocka, jesli wszystkim bedzie pasowac...

Ps2. Irek nawet jak pojedziesz 2h pozniej to i tak nas dogonisz :P Ale wole zebys jechal z nami ;)

 

przyznac sie kto za mnie i za anie wplacil kase na Rybol??:>

bo jestesmy na liscie zaplaconych a ja dopiero pare h temu wplacam kase.... niemozliwe zeby juz doszla

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas jutro zamawiac bede filtr do siebie wiec ty pewnie tez chcesz i cos jeszcze chcesz czy tylko filtr??

Pozdro

 

PS a tak btw to najpierw wiekszosc chciala jechac w sobote (tak sie przygladam dyskusji) a teraz jednak w piatek :banghead: to jak kiedy jedziecie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo,

 

Ja bym sie chcial tylko przywitac, mam na imie Przemo, jestem ze Śmigla, śmigam Diversionem (wczesniej GS500E), moze ktos mnie zna, na dole w sygnaturce jest link do fotek :biggrin:

 

Szkoda ze wczesniej nei wiedzialem o istnieniu tego forum to bym od 4 lat nie smigal sam :icon_mrgreen:

 

Wyleci ktos w sobote lub niedziele do Kotliny Klodzkiej albo Karpacza?

 

Pozdrawiam

--

Przem, XJ600S Diversion

http://www.bikepics.com/members/Riller/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc przem,

niestety ja cie nie kojarze, choc pewnie widzielismy sie na drodze :icon_biggrin:

A od kogo w takim razie dowiedziales sie o forum? moze tego kogos znamy :biggrin:

 

jesli chodzi o kotline klodzka badz karpacz, to szczerze watpie, to daleko i duzo kasy musialo by pojsc, a nasze moto w wiekszosci potrzeboja wymiany czegos tam :D

 

Ale w weekend napewno polatamy po okolicach leszna :D szczegoly pojawia sie pewnie kolo piatku jak zwykle...

 

Mam nadzieje ze zjawi sie jak najwiecej osob z Forum i zrobimy pozadne rozpoczecie sezonu :D

 

Asmo ja tylko filtr powietrza potrzebuje, reszte chyba juz mam, a jak kto jedzie to czytaj ostatnie posty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj przem,

 

ja tez nie kojarze Ciebie...nawet moto nie kojarze...ale nic do stracenia...niebawem pewnie sie poznamy.

 

Dzisiaj wplacilam kase na Rybnik, wiec jade juz na 100% :biggrin:

 

Irek...milo ze strony Twojej zony :( I z Twojej oczywiscie tez :) Dziekuje

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo tez Cie nie kojarze ale witam kolejnego uzytkownika dywersji :biggrin:

 

Beti to ty jedziesz z Irkiem na plecaczku?

 

Witas kupiles juz ten filtr? i co za opone se kupiles :biggrin:

Wracasz na weekend?

 

I kto jest chetny na weekendowa przejzdzke ? :biggrin:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jadę do Berlina polatać po sklepach, Louis, Polo, HG. Jeśli dopisze pogoda, bo jak narazie prognozy sa nie ciekawe. Tak czy owak raczej nie będę latał na weekend, chybaże w niedziele na trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale, ta jazda jako plecaczek z Irkiem to chodzilo o weekend oczywiscie, ale dzisiaj tata zakleil kruciec (zobaczymy co z tego bedzie), wiec do soboty na pewno wyschnie. Wiec nie bedzie mnie musial Irek wozic, sama sie bede wozic :notworthy: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...