Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj termometr wlasnie wskazuje 22 stopnie :clap:

Juz nie moge doczekac sie weekend i smigania nareszcie po zimie :smile:

A dodatkowo przypomnialem sobie ze chowajac moto zatankowalem pod korek - czyli mam pelen bak na weeken :buttrock: pewnie i tak nie wystarczy :P

 

napewno nikt nie bedzie chcial przejechac se w piatek w godzinac okolopoludniowych z dworca pkp do osiecznej, z plecaczkiem (czyli ze mna;) )? bo nie mam sie jak do domu dostac :) a autobusu w lesznie ostatnio uzywalem... kilka albo wiecej lat temu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poznaniu mam teraz 25 stopni!!! na termometrze masakra. A wy sie boicie o pogode na rybol :)

Wiciu to przyjedz do nas do chaty to moze cie ktos odwiezie. Jakby co to z dworca autobus 11.

 

Motorem raczej nie dam rady bo jak przyjda czesci to trza bedzie robic :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dokańczając temat Rybola 666 to ja jak również Matys lecimy prawdopodobnie w sobotę omijając piątek.

 

A co do pogody to i tak byłem jedynym najdłużej jeżdżącym motocyklistą w Lesznie (bo Asmo odpadł ;))

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He? z Krobi? :clap:

:biggrin: skąd dokładniej? bo ja podobnie ;)

ja się piszę na weekendowe odkurzanie, kumpla raczej też nie będzie trudno namówić :biggrin: Więc podajcie godzinę i się stawimy :P Raff skąd dokładnie jesteś? można skoczyć razem do Leszna :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo nie smigal bys dluzej bo i tak pol zimy mialbys rozlozony silnik na srubki i srubeczki

i kiedy bedziesz wiedzial czy na rybnik jedziesz?

 

Witas smigal bym uwierz mi bo ja motor mam sprawny tylko poprostu przechodzil okresowa regulacje i czyszczenie :icon_biggrin: Wiec cala zime by smigal :] Co do rybola to najwczesniej bede wiedzial po 15 marca czy pojade.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byla super pogoda ale moze sie poprawi :icon_razz:

Wiciu a ty nic przy swoim motongu nie bedziesz grzebal przed piewszym wypadem :crossy:

 

Tak czy inaczej zamiar nadal jest posmigac gdzies w sobote (lub niedziele :icon_evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda pozwoli to bede smigal piatek sobota niedziela :notworthy:

wiec jakby ktos przejezdzal przez Leszno/Osieczne to sms albo co ;)

 

Pale wlasciwie porzadnie chcialem zajrzec do moto jak bede rame przekladal, ale chyba jednak jutro kupie olej i filtr i zmienie przed wyjazdem. Ty bedziesz jutro zmienial? Bo moze do was z tym przyjade i sie razem pobabramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz jest to piatek nieparzysty u mnie nauczelni o mam zajecia Ania ma zajecia do 17 ;) wiec nam razcej sobota/niedziela, ale jak wiekszosc pojedzie w piatek to mozemy sie poswiecic i pojechac w piatek na dwa dni :)

a wogole o ktorej w piatek bylby wyjazd?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...