Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jasen pale ty bys wszystko zrobil byle by nie brac odpowiedzialnosci :D

jeszcze nie wpisuje, mamy troche czasu, i chce zeby sie reszta wypowiedziala bo nie ma sensu brac domku na 2 osoby! Narazie ja i ty bo Ario pewnie bedzie z rzeznia w domku :) a reszta nic nie pisala czy jedzie czy nie...

 

edit: i jeszcze Bestia ale 3 os to i tak malo ;)

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to juz sie wypowiem skoro nikt nie chce :icon_rolleyes:

A tak na serio to czy jade to na dzien dzisiejszy nie mam pojecia wyjasnie sie to dopiero pod koniec marca.

Troche mi ten rybol za wczesnie myslalem ze wypadnie tak na kwiecien (polowa) bo teraz jest z lekka zimno jeszcze ipogoda (napisalem tak bo producent ipoda sponsoruje ta wypowiedz) taka sobie (idealna na lokalne wypady do 100km).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojadę wtedy jak pojedzie taka ekipa jak wczesniej i oczywiscie mile widziane nowe twarze. Faktycznie termin troche nieciekawy...zdecydowanie za szybko...poczekamy zobaczymy, ale moze byc ciezko kurcze:( obserwujac zapal wsrod nas i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak chcecie to moge czekac ale ja jestem jak najbardziej za :biggrin:

A czy za wczesnie? Chodzi wam o pogode czy co? bo chce przypomniec jak bylo w pazdzierniku i jakos nikt nie narzekal

Wiciu a domku nie chce brac na siebie bo ja po pijaku zawsze duzy rozpizdziel robie :D Nie to co ty :banghead:

 

Wiec namawiam do szybkiego decydowania sie

Irek moze ty sie jeszcze wypowiesz i ich przekonasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, ja na 90% jadę na jedną noc i pewnie będzie to piątek/sobota z racji tego, że przynajmniej w jedną stronę pojadę z grupą no i dojdzie REAL :banghead:

 

wracać to i tak zawsze wracam sam, maks w 2 sprzęty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się wydaje za wcześnie na zlot :| może po prostu jeszcze nie dotarło do mnie że za 3 tygodnie wiosna kalendarzowa. Pewnie i tak będzie z 20 stopni , także Ja na 80%-90% będę możliwe że z nami pojedzie Matys , koleś który wrzucił kilka wypowiedzi na koniec zeszłego sezonu.

ja ci dam koles cwaniaczku....hehhe..bardzo chetnie,ale jesli pojade to wyrusze do was w sobote rano,od piatku to dla mnie troszke za dlugo,poniewaz nie mam z kim dzidzi zostawic(a ma dopiero 4 miesiace),wiec chetnie sie z wami spotkam jak warunki i mozliwosci dopisza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ze nie wszyscy sie chyba jeszcze ze snu zimowego wybudzili :icon_mrgreen:

Ale mozna czekac bez obaw ze nie bedzie domku widzac zapal ludzi :icon_twisted:

 

A co powiecie na jakies smiganie w weekend? spotkanie pod macshitem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to nei ejst glupi pomysl spotkac sie w sobote i pogadac, co i jak...bo tutaj to jak zwykle nikt nic nie powie na 100% tylko domysly,a to kurcze niecaly miesiac zostal...zaczynams ie zastanwiac co z rybola wyjdzie....za wczesnie, faktikow piatek malo osob pojedzie...a po nocy mi sie nie chce jezdzic....co niektorzy np. maja zajecia w piatek do 17, praca u innych, itp....wiec sami sobie odpowoiedzcie...poczekamy, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjade w piatek rano/popoludniumoze ktos mnie zawiesc do osieki bo nie mam sie jak dostac?? mile widziany transporto motocyklem :) :D

W sobote proponuje zrobic otwarcie sezonu zakonczone popijawa u Beti!!

 

Juz sie nie moge doczekac, jesli pogoda sie utrzyma to w ten weekend napewno wyjade :cool: :bigrazz:

Jak sie coponiektorzy nie wypowiedza do srody/czwartku to mozna ich poszczuc smsami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by pogoda dopisała to w sobotę chętnie polatam. W mojej kawie wszystko co trzeba było porobiłem, tak, że jestem za :biggrin: a z Rybolem to muszę zaraz poczytać co i jak, bo nie jestem w temacie, ale na pewno się wypowiem, pozdro kolesie ( no i koleżanki - znam z ekipy aż 2 :bigrazz:

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak bede miala rzeglad to w sobote sie zjawie...jaaaaaaaaaaa.....musze sie zjawic, nie ma jaj,bez jaj, heheeheh...w piatek musze wymienic olej, swiece i filter.

Na Rybol jak wszyscy jada to ja tyz...tylko narazie absolutnie nie mam kasy, ale co tam..raz sie zyje:P:P:P

 

No ja jak bede miala juz przeglad to przyjade....jaaaa...nie no...nie ma jaj, bez jaj.....musze byc:P:P Na pierwszym spotkaniu motocyklowymn w tym roku i nie ma byc mnie:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...