Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ee Widze ze moje okolice :P 6 maja zdaje na prawko teorie i praktyke w Lesznie :P w legnicy za duze kolejki i w ogóle, wczesniej jeszcze pojade na jazde tam żeby się trasy nauczyć :icon_biggrin: polecicie jakąś szkołe nauki jazd w Lesznie co mają Suzuki GN 250 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anarch

z tego co mi wiadomo to w LOKu maja suzi GN, uzytkownik DEC mial tam jazdy i chyba smigal na GNce. To jest osrodek kolo Stadionu zuzlowego a najlepiej napisz PW do Deca.

 

RudyXJ

Z mila checia bym wlecial na kacze doly ale coz nie mam sprzeta zarejestrowanego :P a pozatym to jest motur w las a nie na tor (za ciezki) :icon_biggrin:

 

Podajcie jakies miejsce i termin to moze sie zjawie rowerem (tez ma 2 kola ewentualnie zaloze kask i bumboxa z nagranym odglosem silnika) bo jak narazie KLX jest w trakcie skladania a kasa nie pozwala na zakup kilku pierdolek wiec stoje w miejscu :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anarch trza było na GG dać znać o szkołe gdzie mają GN250 , ja sie uczyłem na tym sprzęcie w Loku w Lesznie, ale GN w lesznie ma jeszcze PZMot , więc jak coś to mozesz sobie kilka godz. wykupić :icon_biggrin: Sprzęty prawie identyczne jak na egzaminie, więcej pytań na GG. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki za info, będe wdzięczny za namiary, już jakieś mam , ale zobaczymy ile sobie zakwilą :crossy: chodzi tylko o obrazowe poznanie trasy, a namiary jakby można to bym prosił na PM :P

a zlot w lubiatowie ?? jak najbardziej bede chetny :banghead: czesto bzykiem jestem w okolicach Sławy ( mam tam działkę) a lubiatów w miare blisko jest, więc nawet bzykiem zajade :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam dziś Panorame Leszczyńską i widze , ze pokusili sie o opis czyjejś gleby na obwodnicy liszna , gosć leciał ETZką i chyba zakręt przerósł jego możliwości . Wyrazy współczucia dla tego Motonity . A tak na marginesie :czy on przypadkiem nie jest ze Święciechowy ?? Bo Domel (4umowicz)wspominał , ze jego znajomy sie rozwalił jakoś teraz na ETZ , wiecie coś o tym bliżej ?? A może na 4um jest też w.w. pechowiec ?? Tak czy owak UWAŻAJCIE na siebie . Pozdrawiam !!!!!!!! :crossy: :clap: :banghead: :wink: :banghead: :lalag: :wink: :cool: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Witas , na Wolsztyn leciałbyś przez Wschowe?? Jeśli jedziesz tylko na Niedziele to My(ja i kilku kumpli) zbieramy się o 10:00 na wschowskim rynku ( o ile deszcz nie będzie lał ).i jeszcze jedno - prędkość przelotowa nie będzie zbyt wysoka 80-100 km/h.Jeśli Ci (i innym) to odpowiada to zapraszam.

 

Dzisiaj jedziłem po okolicy , w Boszkowie widziałem 2 kolesi idących do Kawy GPZ 500 , a w Lesznie na światłach Suzi TL1000 street i pędzącego odpicowanego ruska z koszem . Mozę to ktoś z Was , więc piszcie ... :( Pozdrawiam!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...