Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej sluchajcie, wynikla taka sprawa ze Kuba nie moze byc w piatek w lesznie wiec moze umowcie sie na ta sobote a ja wpadne po 22 albo pozniej (mam nadzieje ze jeszcze bedziecie ? :>) po imieninach ;]

napiszcie no szybko sorki za klopoty!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pale wyslalem ale super ta nasza poczta polska powinno byc u ciebie w piatek!! tak kobieta w okienku mowila, ale wazne ze doszlo....

Film sie sciaga :icon_evil: niedlugo bede ogladal :)

A faktycznie niestety piatek mi nie pasuje bo sie okazalo ze mam w piatek o 18:30 zapisy ogolno wydzialowe :icon_twisted: na ktorych oczywiscie musze byc. Ech a myslalem ze po jutrze juz do domu wroce.

 

zapisy na PWr SUCK

 

Ps. jeszcze 10 min i bedzie film:]

 

tekst filmu: "A Beti zalatwimu duzego murzyna" :icon_eek::D ROTFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezla rozjebka znowu wynikla z ustalaniem teminu spotkania :bigrazz:

Czyli jak wracamy na termin sobotni? (bo wtedy juz wszystkim bedzie pasowac :P)?

 

Wiciu life is brutal :buttrock: ale mozesz isc po pijaku na zapisy to bedziesz sie czul prawie jak w domu :D

 

A duzy murzyn rzeczywiscie rozjebuje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, troche sie pokrecilo. Chcialam edytowac mojego starego posta, ale nie moge juz. Ale faktycznie wychodzi na to ze spotkanie w sobote bedzie tak jak na poczatku bylo mowione :)

Czyli

 

SPOTKANIE W SOBOTE

 

 

Ania, a my na Ciebie bedziemy czekac :)

 

Asmo, ja tak napisalam, no bo oprocz ostatniego razu, to zawsze piles sobie jakies piwko:) No ale to nie jest "zawsze", hehehe

 

Co do filmu, no coz....widzicie jak Irek sie troszczy :buttrock: A swoja droga to tam bylo kilka zlotych czcionek, fajnie bylo sobie przypomniec to :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie....Asmo ma racje, domagajmy sie Irka....W koncu juz dawno sie nie widzielismy....nie mow, ze sie zobaczymy dopiero na moto :evil: Wstretna ta praca:)

 

Swoja droga pisajta, kto bedzie :wink:

Aha i kazdy kto bedzie z nowych niech spisze sobie nr telefonow, wszystkie numery jakie sa na podane w profilach...z doswiadczenia wiemy, ze to jest niezbedna rzecz podczas naszych spotkan, nigdy niewiadomo w jakim pubie ostatecznie sie wyladuje, bo np. miejsce spotkania bedzie zamkniete :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo koledzy są i to wielu, problem w tym , że to właśnie jeden z kolesi mnie poprosił co bym za niego właśnie poszedł bo idzie na zabawe czy coś takiego. Dziwne by teraz było szukać podmiany za mnie :evil: , ale bawcie się dobrze.

Pale wywal za mnie 1 browka :icon_biggrin:

I koledzy tylko mi nie nie szaleć za bardzo z Beti, co by oprócz wspomnień z tej imprezy jeszcze czegoś do domu nie przywiozła :notworthy: tata Mirek by chyba niezłego zonka zaliczył :crossy: ale by był czad :)

To żart oczywiście :wink:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie okaze co sie bedzie dzialo :) a tak wlasnie gadalem z witasem i mamy pytanie kto bedzie oprocz mnie palego witasa beti ani ?? ekipa wschowska niech sie szykuje :P A z wami co: ario, bestia, pierun, co tak cicho siedzicie. Rezerwowac sobotni wieczor i tyle :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Irek dlaczego zawsze znajdziesz wymowke ;)

a reszta jak zaczelismy sie konkretnie umawiac na spotkanie jakos ucichla... :(

ale moze mi sie tylko wydaje i tak naprawde zjawia sie ;)

 

jeszcze tylko trzeba usalic miejscespotkania i bedzie git :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...