Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawka

 

Spotkanie w piątek jest :)

 

No to mam rozumiec Witas, ze Anie w koncu zobacxze :)

 

Asmo, jestes naparwde mily :P Widze, ze idziesz w slady brata jesli chodzi o dogryzanie mi :) No coz....z kogos musicie boki zrywac :banghead:

 

Irek, a moze bys sprobowal na yousendit.com Pamietam, ze kiedysw tez tam ladowalam zdjecia, ale nie wiem jakie sa ograniczenia objetosciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok moze byc piatek :)

Beti a kiedy to ja Ci ostatnio dogryzalem? juz zaprzestalem tych praktyk :icon_biggrin:

 

Irek ->To albo podzielel zipem/rarem na dwa pliki i uplodaduj osobno lub zmniejsz do 100 MB. Ile czasu ma ten film bo jak do 20 min to 100MB to wystarczajaca objetosc. A jakim programem to konwertujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all

Co do spotkania to mi na 90% piatek nie bedzie pasowal ale to bede dopiero wiedzial moze w srode :) Wiec pozostaje mi sobota. A co do imienin to mozna przeciez isc na imieniny do godz 20 i pozniej chlac do baru :)

 

@Beti

Ja ci nie dogryzam tylko stwierdzam fakty :icon_biggrin: ale i tak przelotowa do katosow mialem 110 bo albo lalo albo zamarzalo :banghead: dopiero w drodze powrotnej 150-180 moglem leciec :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo co do imienin to moze by i mogla tylko ze te imieniny sa chyba na slasku....albo w rydzynie hmm no jakos nie w lesznie :crossy: Zreszta sam nie wiem mogla by sie w koncu odezwac w koncu ma tu konto :>

 

A moze ze mna sprobujesz przelozyc rame duzo nowych rzeczy sie nauczymy j.gif

 

hmm z toba to mozemy rame w rowerze przelozyc, ale i tak watpie czy dalo by sie jezdzic :bigrazz:

 

Irek trzymam kciuki ze Ci sie z filmem uda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu mala taka rozbierznosc na slasku lub w rydzynie :buttrock:

 

A wogole to cos ty tam pijesz albo cpasz we wrocku bo myslalem ze sobie jaja robiles z tym wysylaniem filmow poczta (i w sumie zrozumialem ze chodzi e-maila :)) a tu mi Asmo mowi ze przyszla paczka z dwoma plytami :lalag:

 

No jak ze mna bedziesz przekladal ta rame to moze czesci starczy na dwa bandity :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i obejrzalem :biggrin: Jak na moj pierwszy raz (z kamera :biggrin:) to i tak niezle chociaz podczas jazdy to wiekszosc czasu to Wicia kask zajmowal pierwszy plan :biggrin:

 

Ale film zadzialal na miej tez wten sposob ze juz chce jezdzic a tu niezabardzo jest jak :/ ale mam nadzieje ze juz nie dlugo

 

Irek co do tej kompresji to trza bylo skompresowac do divxa a nie wmv byloby lepiej. Jak sie pojawisz w piatek na spotkaniu (milo by bylo wiec sie zjaw ) to podrzuc ten filmik nieskompresowany na plytce (ale juz obrobiony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przyznam bez bicia , że też beszczelnie pozwoliłem sobie go zassać do mojego kompa :) film całkiem przyjemny , i w końcu zobaczyłem Was i wasze sprzęty . pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wtedy tak jakos wyszlo, bo pociagu inaczej nie mialam...

no ale mysle ze tak kolo 20?? No nie wiem, zalezy jak wam pasuje.

Ja szczerze jeszcze nie wiem jak dojade, czy pociagiem, czy samochodem, ale na 80% samochodem, czyli znowu nie bede mogla z wami pic ;/ A ostatnio o wiele lepiej sie czulam mogac wypic piwko :crossy: Za to Asmo poczul co tzn. nie pic ;)

 

Asmo - a co Ty robiles w Katowicach?? Aha i nie narzekaj na jazde ze mna, toz to sama przyjemnosc :biggrin:

 

Godzine i miejsce to sie jeszcze usyali blizej piatku, narazie niech sobie wszyscy zarezerwuja ten dzien an spotkanie :P

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...