Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

BTW.Konik jak to Asmo stwierdzil dzieki tej gierce mozesz w koncu spokojnie na dupy chodzic :evil:

Liczylem na to ale Ewka karze mi siedziec przy sobie i obiady gotowac ;) A tak na serio to mi juz nie przystoi ;-)

 

(przy okazji chcialem pozdrowic Konika ;) )
A dziekuje bardzo i rowniez pozdrawiam :lalag: Wisze ci znowu piwo... albo i ze dwa :lalag: Jakies zyczenia co do konretnej marki?

 

Nie wiem jak u was ale u nas pizdzi jak na sybirze :/ Masakra... no i ten nigdy-nie-ustajacy deszcz i chmury... Oglupiec idzie...

 

Niemniej jednak - wielkie pozdrowka od nas :lalag: 3majcie sie cieplo!

 

Pozdrowka

Konik i Ewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akies zyczenia co do konretnej marki?

 

no to ja poprosze guinesa i superbow'a ":evil: i cos jeszcze co takie kultowe bylo zeby znowu ten smak poczuc :lalag:

 

Rudy: to ja wlasnie u nich zamawialem te podnozki, jeszcze jak na obroncow lwowa byli...

 

A sprzet mam nadzieje do asmo zawiesc, o tyle dobrze ze wystarczy zeby mi mowil co i jak robic a sam sobie zrobie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie wszyscy chyba do Asmo Garage beda udezac w tym sezonie :) tylko jak narazie servisant jest powypadkowy ale do wiosny mam nadzieje ze sie wylecze i moze mi nawet palce odrosna :P Tak swoja droga to nigdy w zyciu nie dal bym nic do mechanika :evil: Wiem na czym jade i co w sprzecie jest nie tak :>

Pozdro

[/quot

A co , paluchy sobie obciełeś?To Ty Asmo wkońcu stolarz czy mechanik ? :icon_exclaim:

A te avatary z kotami to mistrzostwo świata , Koty są najlepsze :icon_exclaim:

Pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden dzie mnie nie bylo a tu juz tyle naspamowaliscie :bigrazz:

Pale, Ty spamerze jueden:P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A na mnhie gadal :)

Spamer nie spamer przynajmniej sie w jakims sposob udzielam :) Jak nie fachowo to przynajmniej towarzysko ;)

 

IREK film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film!

 

Dolaczam sie -> IREK film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film!

 

Hejka

Liczylem na to ale Ewka karze mi siedziec przy sobie i obiady gotowac :P A tak na serio to mi juz nie przystoi ;-)

To ale dajesz sie robic.

Ale co do drugiego zdania to n/c :bigrazz: ale masz calkowita racje :bigrazz: co do jego sensu

 

no to ja poprosze guinesa i superbow'a ":D i cos jeszcze co takie kultowe bylo zeby znowu ten smak poczuc :P

 

Ta Wiciu jeszcze o smaku cider to dopiero zamiatalo baniak :D

 

A tak ogolnie to kiedy masz zamiar zladowac w asmo garage na przekladanie ramy ?

Bo juz Beti przyjezdza i chyba Irek wiec moze ty do kompletu

 

A tak ogolnie do wszystkich to z Wiciem posiadamy wakuometry oraz calkiem wprawnego wakuometrarzyste (Asmo) wiec zapraszamy na tanie synchro :banghead:

 

pzdr.

 

BTW. Taki dlugi ten post mi wyszedl powinien sie jako dwa liczyc :]

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ludziska, to wszysyc sluchajcie, zeby nie bylo :)

 

Za tydzien piatek, albo sobota jest zajeta. Wiec nic nie planowac, no dobra....planowac spotkanie z nami w jakims leszczynskim pubie:)

 

Wszyscy rozumieja!!!!!!!!!!!!??????????? Podajcie ludziska jaki wam dzien bardziej pasuje i wtedy zdecydujemy dokaldnie w ktory dzien i gdzie. I niech bedzie nas jak najwiecej:) Taka integracja przedsezonowa, bo potem to pic nie bedziemy, bedziemy mogli tylko jezdzic :)

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za sobota, chociaz piatek tez nie wykluczony :icon_mrgreen:

 

Pale z rama przyjade jak bedzie czas i miejsce w garazyu, bo nie ma sensu zeby przyjechac i zostawic moto zeby stalo do wielkanocy lub swiat majowych....

Pozatym najpierw musze z asmo pogadac :) Asmo kiedy masz czas? i mozliwosci :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Witas

no do kwietnia nie ma szans, bo ja nawet nie mam KLXa u siebie bo nie mam miejsca z reszta sam mam jeszcze 2 sprzety w kolejce do poskladania a nie mam sie jak zabrac narazie.

 

@Beti

co do spotkania to mi wszystko jedno kiedy. :)

 

@RudyXJ

Jak dobrze pojdzie to za rok bede inz. informatyk wiec do zawodu mechanika mi brakuje (to moje hobby:P ) a co do stolarki to wiadomo nigdy nie pracuje sie w swoim zawodzie :) a tu juz mam duzy + nie mam juz sobie co ucinac :lalag:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto tu nie jest spamer jak nie Asmo 11 postow dzisiaj :)

 

A co do spotkania to wychodzi narazie glosem Wicia sobota.

 

Szkoda ze znowuc zasypalo sniegiem :lalag: bo ja chce pojedzic :) a tu kupa

 

Wiciu mam nadzieje ze jak sie do wiosny nie uda przelozyc ramy to i tak bedziesz smigal bo ja bym sie z checia sobie tez bandyta posmigal zeby sie wczuc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy juz Tate :lalag: i Pania Kierowniczke, hehehe...Pale, zawstydziles mnie...ale ktos musi jakso to w calosc skleic, zeby bylo dobrze, hehehe.

 

Czyli tak

 

Spotkanie w sobote

 

godzina i miejsce do ustalenia...pisac kto bedzie :banghead:

 

Irku,a moze dasz spokoj z filmikiem i przywieziesz go na plytce w sobote do Leszna :icon_mrgreen::D:D Tak jak wczesnie mowilismy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhem to ja tak niesmialo chcialbym zasugerowac zmiane terminu.... na piatek bo ania w sobote ma imieniny babci na ktorych musi byc :icon_biggrin:

 

@Asmo: do kwietnia?? no dlaczego przeciez zapisalem sie juz w czerwcu zeszlego roku? normalnie gorzej niz Las Vegas... :P

 

@Pale: Ja nie pojezdze??? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Witas

No widzisz to nie jest takie proste, przekladka to minimum 2 dni w przypadku jak serwisant jest sprawny :] Juz 2 razy to robilem wiec wiem :icon_rolleyes: A narazie to i tak nie mam gdzie i najpierw musze YZ i KLXa poskladac gdzie sprzegielko nowe do kawuni czeka a nawet nie mam jej u siebie :P

 

Co do terminu to mi wszystko jedna czy piatek czy sobota :] a i btw to za godzine jade do katosow nasza kochana autostrada :icon_biggrin: dobrze ze Beti nie jedzie na viaderku bo moze bede mial przelotowa 160 a nie 80-90 :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...