Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta witas nie da rady a na arke czas znajduje (ehhh ten nalog) :icon_mrgreen: Co do spotkania to nie mam pojecia ale chyba za wiele czasu nie zostalo wiec albo dzisiaj albo jutro ja sie dostosuje do reszty.

 

PS witas ty nie sciemniaj ze masz nauke tylko przyjedz do leszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem zalaman...jak pisalam Ci wczesniej Konik, mi tez pasuje tylko w ten weekend, bo nastepny tydzien mam zawalony:( Mam nnadzieje, ze dotre do Leszna jakbyscie sie spotkali, chociaz nie na 100%....te wichury troche mnie przerazaja. Zobacze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurka... Przed chwila rozmawialem z Beti.

Umawiamy sie na jutro (tj. sobota) jakos wieczorem w blizej nieokreslonym miejscu w Lesznie. Inwencja wasza :D Dajcie tylko znac o ktorej godzinie wam pasuje. Licze ze Irki i Pieruny tez przyjada!!! :eek:

 

Pozdrowka

Konik

 

PS. Beti mnie poinstruowala ze ma byc jakis jebitny ten post wiec:

 

IMPREZA!!!

W sobote!!! Godzina wieczorna!!!

Wiec pakowac dupy w autobusy i PKPy i przyjezdzac :) :icon_eek: :banghead:

 

PPS. Wiem juz wiec ze Beti i Asmo beda ;) Wiemy tez ze Anka i Witas raczej nie :( Co z Graczem? Irkiem? I reszta ktorej jeszcze nie znam?

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no niestety nie moge przyjechac na weekend (co zapewne zauwazylisci;) ) konik moze spotkamy sie we wrocku albo cos, niestety naprawde do 6 lutego nie mam prawie wogole czasu i jeszcze przez 2 dni po 20:30 nie bylo pradu wiec mam zaleglosci w projektach (jeszcze wieksze niz przedtem:P)

hej konik a moze wrocisz do polski zeby na rybnik pojechac :> :biggrin:

ok to pozdro dla wszystkich i bawcie sie dobrze :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie ide bo jestem chory:/ no chyba ze Asmo pojedzie kaszlem ale to malo prawdopodobne.

Wiciu czemu to nie miales pradu? za mocno o/c swojego kloca zrobiles i wysiadlo zasilanie w calej dzielnicy :buttrock:

A poztym czasu nie masz a na arce grasz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Ario, ten świat jest ale mały, a tak swoją drogą to z Pawła niezły pistolet jest :icon_mrgreen:

Wystarczyło parę piwek , kilka młodych dziewczyn na horyzoncie :lapad: i chłopak oszalał

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Ario, ten świat jest ale mały, a tak swoją drogą to z Pawła niezły pistolet jest :cool:

Wystarczyło parę piwek , kilka młodych dziewczyn na horyzoncie ;) i chłopak oszalał

 

hehe no co Ty? opowiadaj :)

 

skąd się właściwie znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Meldujemy sie po przylocie. Nawet obylo sie bez opoznien :icon_question:

 

Graczu: WIELKIE dzieki za gierke! - Ewka w koncu sie ode mnie odwalila i giercuje nonstop :buttrock: A tak na serio to masz u niej dlug wdziecznosci :icon_twisted:

 

Pozdrowka i do szybkiego

Konik i Ewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...