Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

no niestety moi mili moze byc problem zebym jechal z wami na rybnik w marcu albo kwietniu, z uwagi iz wczoraj dotknelo mnie male nieszczescie i stracilem 3 palce od lewej reki co z lekka bedzie mi utrudniac wciskanie sprzegla. Pozatym jak to sie wszystko zagoi to pewnie czeka mnie dluga rechabilitacja :D Ale nie martwcie sie moze se kupie sktura i zrobie mu tuning na 120KM :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo coś zrobił ?

Jak by co to możesz na mnie liczyć, pojedziesz jako mój plecaczek, tak , że spoko, na pewno na Rybolu będziesz.

Myśle, że moja Kawka sobie z nami poradzi :icon_mrgreen:

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE no , jaja sobie robisz , jeszcze nam tu powiedz że jesteś pracownikiem Tartaku albo stolarzem. Eh nie łam się ja sobie 8 lat temu zmiażdżyłem 3 palce lewej ręki na prasie hydraulicznej wysokiego zgniotu :buttrock: i zobcz jak popierniczam po lesie :icon_twisted:

 

Powrotu do zdrowia życze !!! w dwa miechy odzyskasz możliwość zamknięcia pięści, będzie GIT !!!

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludziska, jak tam po Sylwestrze, wszysyc zyja?? :buttrock:

Dzisiaj dowiedzialam sie, ze kolo 16 powinien byc w Lesznie Konik, to co, gdzies tak kolo 20 pewnie sie spotkamy :icon_biggrin: Ojjj, trzeba cos wymyslec, zeby mozna pic. Irek, mam nadzieje, ze pojedziesz na to spotkanie :flesje:

P.S. Na Sylwetrze kolega z tego samego stolika mial apsinta, sluchajcie, jaki mialam odrzut jak poczulam ten zapach, a jak zapytal sie czy pije z nim ta zielona bleee, to myslalam, ze wykorkuje. Pozniej kazalam im te kieliszki myc, bo mi caly czas smierdzialy. Zreszta w ogole mialam klopoty z piciem wodki..od pazdziernika nie pialm, i dalej nie moglam, cos jest nie tak ze mna:P

No a kilka dni wczesniej znajoma miala kukulke!!!!! Ale nie moglam pic, bo kierowalam, ehhh.

Aha...i w ogole wczoraj jade po siore do Leszna, bo tak zabalowala, ze nie mogla kierowac...wiecie..leje jak nie wierm co kolo godz. 15 - 16, a tam motocykliste widze...jade za nim, mysle sobie jakiis twardziel, na swiatlach staje obok, a ty znajomy mojego taty, no to ladnie sie ptrzywitalam. Niezle powitanie nowego roku na motocyklu:):flesje::)

 

Pozdrawiam i do zobaczyska

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek Beti, pisz wyrazniej i zanim zaczniesz sie udzielac na forum, upewnij sie, ze jestes na tyle trzezwa by sklecic zrozumiale zdanie, bo ja Cie nie bardzo rozumiem :biggrin:

kto powinien byc kolo 16 tej w lesznie? Sylwester? otoz rozczaruje cie - juz dawno po :cool: a jesli o cos innego chodzilo to nie wiem :icon_twisted:

 

I duzo nowych osob pojawilo sie w leszczynskim dziale :icon_twisted: super bedzie z kim jezdzic na wiosne i moze na Rybnik :biggrin:

 

Asmo co u Ciebie? jakbys byl na forum przez przypadek to napisz jak tam sie czujesz?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Na wstepie witam wszystkich nowo tu przybylych.

 

No dobra specjalnie na prosbe witasa udzielam sie na forum, ogolnie to czuje sie dobrze, tylko czasami mnie swedzi w okolicach paznokcia i z lekka mam problem bo tych okolic poprostu nie mam i nie wiem jak sie podrapac :icon_rolleyes: A tak wracajac do tematu to przed chwila poraz pierwszy od momentu "ciachniecia" bylem ogladac sprawczynie tego dziela. Dla nie wtajemniczonych to moja kochana kawunia skrucila mi (o 1/4) 2 palce i jeden obciela :icon_exclaim: ale i tak sie na nia nie gniewam (tylko ja i irek wiemy co to znaczy kochac kawunie :icon_exclaim: ). Sprawdzalem tez jak sie miewa moja reka w relacji klamka sprzegla i palce, powiem wam ze nie jest najgorzej i po delikatnym tunigu klamki bede dosiegal dwoma palcami, jak narazie moge wdusic sprzeglo ale tylko jednym palcem (tym srodkowym od fucka) poniewaz on nie ucierpial (nie wiem jakim cudem ale jest caly).

 

Co do wypowiedzi beti to chodzilo pewnie jej o Karola (konika) poniewaz bedzie w lesznie 16 stycznia (dzwonil do mnie).

 

Pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz zobaczylam, co ja tam popisalam :icon_biggrin: Dobrze, ze mi zwrociles uwage. Bo sie spieszylam i tak wyszlo, ale w9iecie o co mi chodzilo. Widzisz Wiciu, Asmo w myslach mi czyta :icon_mrgreen:

 

Witam wszystkich nowych na forum i faktycznie, powieksza sie nam grono :icon_twisted:. Irek, bedziesz mial z kim jechac od Rawicza i w trzech bedzie sie jechalo do Leszna.

 

Asmo, wracaj szybko do zdrowia, zeby, no nie wiem kiedy, ale zebysmy na pierwszy wyjazd razem wszyscy wyjechali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, najważniejsze, że ten od fuck you ci pozostał, on jest najważniejszy :cool: Szczerze mówiąc jak mogła ci to zrobić kochana kawunia, , byłem wczoraj w garażu i opowiedziałem mojej co ci twoja zrobiła, odpowiedział mi, że to musiał być nieszczęśliwy przypadek, że kawunie swoich właścicieli tak nie biją :rolleyes: No ale my tu gadu gadu a czas leci.

Beti masz racje, będzie być może nas z Rawicza więcej.

Dobrze by było kiedyś się w tej nieudanej zimie spotkać i dać sobie w palnik :crossy: potem z Beti pojedziemy PKP do domku :) oj co się będzie działo w tym pociągu :)

No nie to oczywiście żart, ale spotkać musimy się kiedyś koniecznie :)

Jak narazie to wszystkiego dobrego w tym nowym roku.

 

Asmo i Pale, pamietajcie, że na początku sezonu jestem u was na ustawianie zaworów i gaźników.

Chyba, że za zawory sam się wezmę, a gaźniki zostawie wam, no jeszcze zobaczę. Jak na razie kompletuje części do mojej kawy co by w nowym sezonie bezpiecznie mozna było polatać. Troszkę to kosztuje, klocki, olej, filtr, zębatka, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy no i nie wiem co z przednią oponą , no ale cóż takie są koszty naszego hobby :)

Pozdrawiam was wszystkich i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hejka wszystkim.

W koncu forum dziala i moge wszystkim napisac ze jestem juz w Lesznie (do przyszlej soboty). Co ze spotkaniem w ten weekend. W przyszly raczej nie bedzie mi pasowac bo mam 18-tke siostry ale pozostale dni jak najbardziej :banghead:

 

Wiem ze Witas nie da rady - ponoc zawalony uczelnia - wlece do Wroc jakos we wtorek - moze wtedy.

 

Pozdrowka i odezwijcie sie jak sie spotykamy.

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...