Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc ja proponuję rozpocząć tegoroczny sezon motocyklowy wyjazdem który na pewno każdemu rozprostuje kość :D a mianowicie 66-002 Stary Kisielin w terminie 1 kwietnia.

 

Czy znajdzie się jakiś chętny? :crossy:

:banghead:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario pytam ponieważ jakby co mogę przygotować busa na 3 motocykle... tak jak robiliśmy to z Monsterem zepniemy 3 maszyny i jazda... :)

 

Conny ... ostatnio Maciej polecał mi bardziej gmole ... warto aby po lifcie na garach przy glebie były min. 3 punkty podparcia ....

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko . Ario, nie widzialem Cie :-) a gdzie sie szwendales?

A rozpoczecie sezonu w Lesznie jest na 12 a spotykamy sie o 11 aby po prostu pogadac i poogldac maszyny po zimowym snie :-) Kazdy zrobi jak uwaza, jedak ja bede na pewno na rozpoczeciu, swieceniu, pozniej parada ulicami i spotkanie "gdzies" aby znowu pogadac. Po tym mozemy zrobic jakas ciekawa trase, aby nacieszyc sie jazda :-)

 

ZIMO WYPIERD#LAJ!!!!

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conny ... ostatnio Maciej polecał mi bardziej gmole ... warto aby po lifcie na garach przy glebie były min. 3 punkty podparcia ....

 

No właśnie w B4 nie ma jak gmoli przymocować, bo mam silnik powieszany i nie mam odpowiedniej ramy. U Macieja w B12 można bez problemu (już w 600tkach są takie "pełne" ramy), a mi pozostają jedynie crash pady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w głowie fajną trase na kiśla, od głogowa do nw. soli. Przez Głogów-Grodziec-Bielawy-Siedlisko-Przyborów-Nw. Sól , droga wąska, b. kręta, niezniszczona, nazywam ją "Chocken Road" bo mój kumpel Kurczak kilka lat temu przypadkiem odkrył ten zajebisty odcinek. Tam VFR 750 przycierała podnóżki w kilku miejscach :P

 

http://maps.google.pl/maps?saddr=Grodziec+Ma%C5%82y&daddr=Nowa+S%C3%B3l&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.743293,15.868721&spn=0.053995,0.169086&sll=51.953751,19.134379&sspn=6.881156,21.643066&geocode=FWSsFAMd21P1ACnZ0y0uVPEFRzHsgIKk2jOAEw%3BFTB1FgMdztLvACnBS59zywcGRzHLSoJocI4Daw&oq=nowa+s%C3%B3&mra=ls&t=m&z=13 lecz w Różanówce skręcamy w lewo i jedziemy wzdłuż Odry, zajeżdżamy w miejsce przeprawy łodzią (wiosłową, poważnie) do Bytomia Odrz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę lecieć tą trasą ... ale znając swoje tempo przy końcu będzie taka potrzeba aby na mnie poczekać... :) Ja na kolano jeszcze nie schodzę w zakrętach Rudy :sad:

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.04.2013 rozpoczęcie sezonu Środa Wlkp. tam musimy być :)

http://etyliniarze.p...cyklowego-2013/

 

A następnego dnia (28.04.) jest jubileuszowe 10. rozpoczęcie sezonu w Wolsztynie. Można by się przejechać i zobaczyć m.in. co pokaże Stunter 13.

Co myślicie?

http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/1459-10.-Rozpoczecie-Sezonu-Motocyklowego-2013-Wolsztyn.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooytek ja też na kolano nie schodze (udało mi sie kilka razy lewym na kisielinie ;) )

Conny Wolsztyn nie jest zły, ale gdzie te czasy gdzy w długi weekend majowy była rzeźnia nad jeziorem w Karpicku hehe , ogólnie podoba mi sie to miasto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...