Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam takie fobie, że teń śnieg nie zejdzie do listopada więc kisielin to jedynie ja szkolenie jazdy zimowej autem heh ... :( Psycha siada :P

 

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

 

 

Wybór rodzaju motocykla, każdy znajdzie coś dla siebie :laugh:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.lbm-leszno.pl/ dzisiaj znalazłem:

"Po długich i burzliwych icon_lol.gif debatach padł termin tegorocznego rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Lesznie.

 

LBM zaprasza wszystkich użytkowników motocykli na "Nowy Rynek" pod MAMUTA w dniu 06 kwietnia 2013. Zbieramy się od 11.00, by wyruszyć na "święcenie maszyn" punktualnie o 12.00.

 

Co dalej po święceniu icon_question.gif .....okaże się za jakąś chwilę, gdyż nadal trwają debaty icon_rolleyes.gif odnośnie szczegółów...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej po święceniu icon_question.gif .....okaże się za jakąś chwilę, gdyż nadal trwają debaty icon_rolleyes.gif odnośnie szczegółów...."

 

Pewnie nic ciekawego, jak ostatnio.

Co to w ogóle jest za "rozpoczęcie" skoro nawet z policją nie jest nic dogadane? Bez eskorty, bez blokady skrzyżowań na przejazdy i to miejsce rozpoczęcia - pośród straganów z warzywami, gdzie ledwo się wszyscy mieszczą.

Czy nikomu to nie przeszkadza, że na porządne rozpoczęcie trzeba jechać gdzieś indziej niż do Leszna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja proponuję rozpocząć tegoroczny sezon motocyklowy wyjazdem który na pewno każdemu rozprostuje kość :D a mianowicie 66-002 Stary Kisielin w terminie 1 kwietnia.

 

Czy znajdzie się jakiś chętny? :crossy:

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...