Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie martw sie asmo podtuniguje twoje malenstwo i pojedzie duzo szybciej :flesje: tak ze Witas juz nie zrobi wokol 4 kolek :crossy:

 

jasne, 3 kolka beda :smile:. Ale ja wierze w to, ze Asmo zrobi z tym mopim malenstwem porzadek:)

Pale...tez masz racje. To jest problem zlozony.

No i w koncu Irku (i Ario, chociaz troszke mniej sie Ciebie to tyczy, bo po okolicach Leszna nie jezdzilam jeszcze w twoim towarzystiwe) ja wiem, ze wy mnei nigdy nie zostawicie na pastwe losu i zawsze za jakims zakretem bedziecie na mnie czekac. Nawet jesli bedzie to oznaczac czekanie 2 godzinki :biggrin: No a asmo sie o mnie troszczy, zeby nikt mnie nie napadl, itp. Bo ja taka bezbronna istotka. Zreszta jak asmo sprobuje sie sprzeciwic opiece nade mna, to ja mam tajna bron...na tego niewinnie wygladajacego chlopca :buttrock:

No dobra, juz nie rozmawiajmy na temat mojego mtoo, bo nowicjusze sobei pomysla, ze ja na jakims komarku jezdze. A przeciez malenstwo na swoj sposob jest urocze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie swiadoma (a moze swiadoma) akcja ktora ma na celu wplynac na podswiadomosc beti i zmusic ja do zmiany moto :crossy: w sumie to prawie 50% oszczednosci na paliwie mam bo jak latam sam to mi motor wciaga do 10 L na 100 a jak jechalismy do rybnika to 5,6L na 120km :crossy:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys - ja jestem delikatnie powiedziawszy walnieta (szalona, no nie wiem jak to okreslic), ale nie na tyle zeby simsonem jechac do Rybnika!!!!!!!!!!! :evil:

Ario - no dobrze napisales, bardzo dobrze, jestem pod wrazeniem

:biggrin:

I teraz do wszystkich was...ja juz dawno wam pisalam i mowilam, ze jazda ze mna to oszczednosc. A wy chcecie zebym zmienila moto, no przeciez ja to robie z mysla o waszych portfelikach ;) Dobrze, ze moto mam ekonomiczne, wiecej zostaje mi na picie, hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstretni jestescie:P

Witas no!!!!!!!! na jakim swiecie Ty zyjesz?? No przeciez dzisiaj jest piatek, jutro jest sobota:)

No ja nie wiem sama....po pierwesze dzisiaj moze bede w Lesznie wieczorem, ale to z inna grupka, wiec na dzisiaj odpadam na 100% Jutro...hmmmm....no sama nie wiem...samochodu na pewno nie dostane. O a pociagiem nie lubie wieczorem jezdzic. Le jejku...ale ja......nno przeciez Irek bedzie to sama nie wracalabym jakby co:P Jakby co Irek bedziemy sie razem odprowadzac na pkp:P No to musze to przemyslec i dam znac jak juuz bedzie cos ustalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gadalem z Wiciem i mowie co nastepuje:

On wrocil dopiero z wrocka

a ja z roboty wiec jestem wyjebany na maxa i po jednym piwie bym sie poskaladal jak harmonijka :bigrazz:

 

Wiec wszystkich chetnych zapraszam do pubowego wyjscia na jutro godzina tak wstepnie cos kolo 20 lokal do ustalenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...