Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Beti to moze sprobuj poszatazowac ojca. Powiedz ze ja nie kupi ci nowego moto to masz nowego kumpla ktory by ci na caly sezon pozyczyl jakies szybkiego plastika typu r6 lub gsxr :biggrin: Przy takiej argumentacji musi zmieknac :buttrock:

A na pewno nie kupuj takiego starego choppera. Po pierwsze przeplacasz za mozliwosci motoykcla do jego ceny. A po drugie to mimo ze honda to juz prawie zabytek rocznik 83 (cos o tym wiem sam jestem rocznik 83 :buttrock: ) i trzeba sporo pracy wkladac w taki motor zeby byl w nalezytym stanie uzytkowym.

Pozatym Wiciu ci moze wiecej powiedziec. Spytaj sie go z czym mu sie kojarzy takie krotkie zdanie: "Wymiana panewek w magnie u slawka?". :banghead:

 

Matys pewnie ze mozesz sie przylaczyc i to nie od nastepnego sezonu tylko juz tera o ile zorganizujemy znowu wyjscie do pubu :biggrin:

A poztym respekt dla Ciebie :flesje: skoro na pierwsze moto wzieles z 750. Przeciez to ma 110 KM.

Mnie tez sie to moto podoba ale w wersji s. Niestety to nie moj pulap cenowy jak narazie.

 

Irek twoj film to chyba jak wino jest im starszy tym lepszy :crossy:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario...jeden byl na FZ6...tak??, a to ja nie wiem :D ...nastepny byl drag star, a ten z Gory, powiedzmy:P, to na Virago.

Ehh..Pale..wiesz jaka bylaby odpowiedz mojego taty..."a to prosze bardzo, przynajmniej problem roziwazany, to teraz sprzedajheVirago i mam kase na swoje starocie :(:D" Troszke umililam fragment tej dyskusji, jaka by miala miejsce.

A sama sie przespalam i stwierdzilam, ze starocie nie chce...cofnac sie o 17 lat, co to to nie.

Wiec wole pozostac przy tym, naparwic, w dyskusje z ojcem juz nie wchodzic (juz po mojej stropnie rodzina staje, a zdanie taty pozostaje bez zmian) i ja sobie w przyszlosci sama zarobie to kupie to co bede chciala i nikt nie bedzie mi mowil, czyu moge czy nie :D:D No coz...jeszcze sie pomeczycie ze mna :banghead: Chcodzi oczywiscie o Rybnik, bo wsiecoie jak to wygloadalo:P A ja chce na Rybola jechac!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A poztym respekt dla Ciebie :icon_razz: skoro na pierwsze moto wzieles z 750. Przeciez to ma 110 KM.

Mnie tez sie to moto podoba ale w wersji s. Niestety to nie moj pulap cenowy jak narazie.

 

 

 

rzeczywiscie ..to moje pierwsze doznania motocyklowe,ale niestety nie przebiegly az tak pomyslnie,krotko po zakupie mialem wypadek w lesznie na dobora musnickiego.przetarlem swoim cialem okolo 20 metrow kostki jaka jest wylozona na tej ulicy,a z moto pozegnalem sie na 2 miesiace.ale w tym sezonie posmigalem sobie na nim,teraz juz rozwazniej!!!ktos pytal o kolor,kawa nie jest pomaranczowa tylko czarna,kupilem ja od goscia z goscieniejewic(kolo bojanowa).jestem bardzo zadowolony aczkolwiek chodzi za mna r1,nigdy nie jezdzilem na takim sprzecie i nie mam pojecia jakich emocji to daje,na chwile obecna kieruje sie wygladem fizycznym tej maszyny....a o rybniku dowiedzialem sie od kumpla ktory jezdzi rozklekotanym transalpem (he,he..przy okazji pozdroweinia dla marasa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz...jeszcze sie pomeczycie ze mna :biggrin: Chcodzi oczywiscie o Rybnik, bo wsiecoie jak to wygloadalo:P A ja chce na Rybola jechac!!!!!!

 

ja do wrocka mogę z Tobą jechać, przynjamniej 5l/100km będzie :biggrin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do wrocka mogę z Tobą jechać, przynjamniej 5l/100km będzie :icon_mrgreen: :icon_biggrin:

 

Co prawda to prawda :icon_eek: chociaz u mnie to bylo troche ponad 6l :cool:

 

matys: z750 na pierwsze moto, pozniej odrazu R1... a gdzie przyjemnosc z przesiadania sie na troch mocniejsze moto, zanim dosiadzie sie dluuugo oczekiwanej R1 :P

 

beti przeciez Cie nie zostawimy, zawsze asmo moze z Toba jechac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda :biggrin: chociaz u mnie to bylo troche ponad 6l :)

 

matys: z750 na pierwsze moto, pozniej odrazu R1... a gdzie przyjemnosc z przesiadania sie na troch mocniejsze moto, zanim dosiadzie sie dluuugo oczekiwanej R1 :P

 

beti przeciez Cie nie zostawimy, zawsze asmo moze z Toba jechac :]

witas:co bys polecil ciekawego przed r1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witas:co bys polecil ciekawego przed r1?

 

Ja np.: przed r1 polecil bym R1 :biggrin: jak juz opanowales z750 to R1 bedzie git a jezeli nie za bardzo to polataj jeszcze troche na niej i pozniej r1, zanim ci sie znudzi erjedynka to juz wyjda lepsze i mocniejsze moto :)

Pozdro

 

PS a najlepiej to zostaw z750 i kup se dodatkowo enduraka :icon_mrgreen: wiecej przyjemnosci z jazdy i sezon caly rok.

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopcy...jazda ze mna to sama oszczednosc..pieniazkow oczywiscie, bo czasu nie <hahaha> Oooooo...i mozecie sobie poogladac widoki...no cudna sprawa :)

Ario zapomniales dodac jeszcze..."i potem znowu moge jechac z toba za autostrada do Rybnika" :)

Ja wiem Witas, ze Asmo zawsze moze poczekac, zreszta Asmo...fajnei sie jechalo na autostradzie i mozna sie z tirowcami poprzedrzezniac, hihihi i masz ubaw przynajmniej jak nie moge podjechac pod gorke :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witas:co bys polecil ciekawego przed r1?

 

eeee ja Ci powiem. chcesz kupować na pierwsze moto R1 to kupujesz. masz z750 i marzy Ci się R1? kupuj! szkoda czasu, kasy na jakieś pośrednie rozwiązania :)

 

sorry ale nie należę (już) do zwolenników zaczynania od GS 500 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti w takim razie to ja juz nie rozumiem twojego ojca. Bo jak czytam twoja wypowiedz to chyba wcale nie chodzi mu o twoje bezpieczenstwo tylko o to ze za jego kase bedziesz jezdzic takim motorem jak on chce :buttrock:

Ale nie martw sie asmo podtuniguje twoje malenstwo i pojedzie duzo szybciej :icon_razz: tak ze Witas juz nie zrobi wokol 4 kolek :icon_razz:

Ario sam przeciez od gs nie zaczynales ale czemu juz nie kcesz zeby ludzie zaczynali od gs.

czyzbys dolaczyl do jakiego suicide teamu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...