Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No coz...ja nie jestem Pale dyplomatka :icon_razz:

Co tu tak cicho w ogole...kiedy robnimy jakies spotkanie...kurcze, dlaczego w Lesznie nie ma gokartow, bysmy sobie polatali :banghead: :wink:

Dalej, dawac propozycje, chyba ze nikt nie ma czasu, bo z tym to faktycznie ostatnio gorzej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyzio pomysł jest super, problem w tym, że mamy koniec miesiąca a ja jestem spłukany, ale jak jakimś cudem wykombinuję kasę... chociaż to prawie niemożliwe, ale nigdy nie mów nigdy!!!!! :(

ale prędzej czy później musimy się spotkać bo to w końcu tylko niecałe 90 km

witam wszytskich,chetnie sie podlacze do jakiejs leszczynskiej grupki......w nastepnym sezonie oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszytskich,chetnie sie podlacze do jakiejs leszczynskiej grupki......w nastepnym sezonie oczywiscie

 

 

Matys nie ma sprawy, zawsze o jednego więcej, no i na wiosne jedziemy na Rybnik :biggrin:

 

To wszystko jeszcze pewnie zależne czy się wkupimy w grupę :cool: ostatnio nawet porządnie wysłowić się nie mogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az milo patrzec jak sie nam grupa z okolic Leszcza rozrasta :flesje:

na wiosne oczywiscie na Rybnik, czesc z nas mam nadzieje juz nowymi sprzetami :crossy:

 

hm Irek ze sie tak niesmialo zapytam... co z filmem? :>

 

Beti musisz walczyc z ojcem! najwyzej sama wystaw na allegro, sprzedaj i postaw tate Mirka przed faktem dokonanym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti sprzedawaj sprzeta i nabywaj nowego - wiekszego :icon_twisted: bo na rybola musisz dotrzymać naszym maszynkom tempa :icon_mrgreen:

Witas a film hmmmm.... nazwijmy to tak, nabiera mocy urzędowej :D

Spoko , zimą będziesz miał na pewno co oglądać :D

Pozdro dla Ani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale...ja poporstu chce cos zrobic...cos takiego, no wiecie...nie jezdzimy moto....pic nie moge zxa bardzo:( no to cos typu gokarty, i pewnie jeszcze cos by sie wymyslilo:P

Irek, Witas....wczoraj dyskutowalam z tata Mirkiem...ehhh...no i nic...w asensie...mowie, ze moze obnizymy cene do takiej, ze bedzie wieksze prawdopodobienstwo sprzedania....na co uslyszalam, a masz zeby dolozyc;;/...no i dyskusja zakonczyla sie. Tzn. skonczylo sie na tym, ze kupujemy nowy kruciec....Asmo....to jest dla Ciebie wiadomosc...bo zajmiesz sie tym w odpowiednim momencie:P, no i szybe zdejmuje...no bo co innego mam zrobic...nie mam zeby dolozyc. Nie poradze nic na to...a tata nie chce szie zgodzic na CB 500, a dostalabym ten motocykl za mniejsze pieniadze niz Virago 535. Zobaczymy..do rozpoczecia sezony jeszcze troche czasu jest...moze cos sie zmeini...ale watpie :crossy:

B3stia, my jestesmy tacy towarzyscy, kolezenscy i w ogole....milo widziec nowych w naszym, skromnym gronie motocyklowym...ikm wiecej tym lepiej, hihih

 

 

P.S. Mam do was pyatnie...no bo jak juz patrze na allegro na moto, to na takie w maire tanie, co tu bede ukrywac:P:P I obserwuje sobie teraz shadowki 500. No ale one sa stare rocznikowo...tzn. zle nie wygladaja, no bo wiadomo honda...to dobra marka. Ale czy warto kupowac np. rocznik 83. Troche byloby to bolesne dla mnie :P ...ehhhh....nie wienm...wypowiedzcie sie na ten temat.

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze Twoj tata poprostu nie chce zebys sprzedala ten motor i stad taka cena :icon_mrgreen: ale nierozumiem dlaczego masz doklada? przeciez jak obnizysz cene to za obnizona i tak kupisz cos wiekszego? a juz napewno dostaniesz virago 535 rocznik okolo 95... a hondy z 83 raczej nie kupoj to juz stary moto jednak, wiem bo mialem :) i choc dusza byl mlody to instalacja elektryczna juz nie :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys nie ma sprawy, zawsze o jednego więcej, no i na wiosne jedziemy na Rybnik ;)

witam Irek,na temat rybnika slyszalem duzo fajnych rzeczy,mialem rownierz zaszczyt ogladac filmiki.ciesze sie ze w koncu bede mial okazje podlaczyc sie do kogos i wspolnie wybrac sie w podroz.ja jezdze na moto dopiero od tego roku,zaczelemn jazde od nakeda z 750,sporo problemow w zwiazku z tym mialem,chodzi mi dokladnie o ujarzmienie koni mechanicznych,ale jako tako sie udalo.dzieki za akceptacje i dozobaczenia w przyszlym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat rybnika slyszalem duzo fajnych rzeczy

 

Mozna wiedziec od kogo?? :banghead:

 

No coz...a Rybol zapowiada sie ciekawie, musze tam jechac z wami, musze!!!!!!!...ale wiecie co:( nie bede miala wodeczek...chyba, ze jakas sie trafi do wiosennej edycji, hihihih

 

Witas.....nareszcie....no bardzo dziekuje, ze nareszcie chociaz jeden z was to zrozumial. A dlaczego?? To juz wytlumacze przy najblizszej okazji.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Beti z tym kroccem to spoko tylko daj znac :crossy: a co do innego moto to nie oplaca sie inwestowac w starego chopera, nie lepiej ci kupic tanszego i mlodszego turystyka, wiem ze to nie jest czoper ale zawsze motor :) Nie mowie tu od xjrce czylko o np Bandicie 400 CB 500 gs 500 czy dywersji 600, to wcale nie jest takie mocne, wiec moze jednak truj dupe ojcu az sie zgodzi. a viaderko sprzedaj taniej i tak zostanie ci na inny sprzet i nie trzeba bedzie dokladac.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, ale ja to doskonale rozumiem. Ja to wiem!!!!!!!!!!!! Ale to moj tata. On nie akceptuje nic innego jak chopper i jakis zabytek. Wszytsko co ma jakis plastik (wiecie o co chodzi) to scig, itp...a na tym jezdza wariaci, bez obrazy nowicjusze:) jakby co. No ale to jest stereotypowy pkt myslenai mojego taty. I obawiam sie teraz, ze jak juz bedzie zmiana tyo wlasnie na shadowke 500 z 83 roku. Ale z drugiej strony, lepsze to nic pozostac przy 250. Ja juz sama nie wiem...inaczej, ja nie mam wplywu na to...jak zaczne sie sprzeciwiac bardzo, to skonczy sie tak, ze juz z wami nie bede jezdzic, a tego nie przezyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Irek,na temat rybnika slyszalem duzo fajnych rzeczy,mialem rownierz zaszczyt ogladac filmiki.ciesze sie ze w koncu bede mial okazje podlaczyc sie do kogos i wspolnie wybrac sie w podroz.ja jezdze na moto dopiero od tego roku,zaczelemn jazde od nakeda z 750,sporo problemow w zwiazku z tym mialem,chodzi mi dokladnie o ujarzmienie koni mechanicznych,ale jako tako sie udalo.dzieki za akceptacje i dozobaczenia w przyszlym sezonie

czy to z750 jest pomarańczowe? jeżeli tak to widziałem Cię w tym roku... dołączę się do pytania Beti, skąd słyszałeś o rybolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiedziec od kogo?? :notworthy:

 

No coz...a Rybol zapowiada sie ciekawie, musze tam jechac z wami, musze!!!!!!!...ale wiecie co:( nie bede miala wodeczek...chyba, ze jakas sie trafi do wiosennej edycji, hihihih

 

 

czy to z750 jest pomarańczowe? jeżeli tak to widziałem Cię w tym roku... dołączę się do pytania Beti, skąd słyszałeś o rybolu?

 

 

Ode mnie :notworthy:, a ja od znajomego ze wschowy który był na rybolu :biggrin:

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...