Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest Ario ze szukam ale najpierw musze sprzedac dywersje ;)

A ja sie uparlem na bandziora s po roku 2000 i do takiego nadal mi brakowalo by 2 klockow.

Jak sie nie uda to bedzie taki bandzior jak witasa :)

 

 

S'ka jest brzydsza od N'ki :/ kup N i wstaw małą szybę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale jakby co to ja mojego bandita chetnie za 8k pchne :icon_mrgreen:

Irek tak jak asmo mowi wloz w koperte i wyslij, priorytet bedzie kosztowal dokladnie 2zl i na nastepny dzien bedzie, a przez neta to w dwoch miesiacach moze sie nie zamknac :)

 

Ario a Ty nie bedziesz zmienial fazera na wiosne?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, troche mnie tu nie bylo i spamerzy sie pobudzili, poczym ruszyli do ataku!!!!!!

 

Hmmmmmm...tak wszyscy mowia o zmianie moto i w ogole. Tylko ja pozostane jedna, wierna swojemu malenstwu....no dobra...przymus....kiedys go zdradze i to na rzecz czegos mniej szarmanckiego :crossy:

No ale ja mysle, ze na dluzsze trasy, jesli juz cierpliwosci do mnie nie bedziecie mieli... to mnie ktos przygarnie :icon_mrgreen: Przygarnij kropka:P Tylko, ze ja kurcze nie ten teges kropek jestem, hehehe.

 

Pale...mniej pij, wiecej odkladaj i uzbierasz:)

 

Do zobaczyska kiedys tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti a co caly czas robie ... odciagam sobie duzo piwa od ust :biggrin:

 

A ty juz przestalas meczyc ojca o zmnine moto?

Tak latwo sie poddalas :D wiecej mu bedziesz wiercic dziure w brzuchu i wkoncu sie zgodzi.

I jakby co to ja chetnie pchne moja dywersje za 4k :P

 

A tak wogole do wszystkich zainteresowanych jutro ide do mezaliansu wiec jak kto chetny to moze dolaczyc tylko ze jest tam jakis koncert i wstep platny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ario a Ty nie bedziesz zmienial fazera na wiosne?:>

 

na pewno nie a jest kilka powodów:

+ mam moto po dużym serwisie (wiem co mam) i o ile nic nie wyskoczy niespodziewanego to powinien śmigać

+ na moje umiejętności zdecydowanie wystarczy

+ no i na końcu kasa, której nie mam na zmianę moto :banghead: - kupiłem teraz auto

 

tak na dobrą sprawę to nie wiem nawet na co miałbym zmienić, na przyzwoitego plastika musiałbym mieć ponad 15k. FZS 600 jest super i podoba mi się ten po liftingu (nie mylić z FZ6, który według mnie jest padaczkowaty), 1000 byłby git. poza tym b12 jest ciekawym sprzętem w bardzo dobrej kasie. no ale koniec tych rozważań. na przyszły sezon zostaję przy fazerze, na 2008 pewnie też i o ile go nie rozbiję lub nie ukradną mi go to tak będzie.

 

Pale a może kupisz TL 1000S ? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolesie (i koleżanko) :) oki, nagram płytke i dam :P

W niedziele jadę z kolesiami polatać po okolicach Rawicza (lasy , poligon itd.) na qadach, oj będzie się działo, termosy z herbatką :flesje: i grill itd. Dużo szaleństwa, oj będzie się działo :crossy: Oby się tylko ktoś nie połamał, no ale jak tak się stanie to będziemy się martwili później.

Jedzie może ktoś do Poznania 2.12.2006 (sobota - jutro) na motobazar ?

Ja jadę , jak by ktoś chciał to mogę po drodze zabrać (jadę autkiem) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paale, poddalam sie....chociaz jak ostatnio sie widzielismy, to sytuacja wygladala tak jak mowilam. Teraz juz niby caly czas jest brane pod uwage sprzedarz, ale nie dusze taty Mirka. Bo skonczy sie tak jak ostatnio...prawie zawsze tak sie konczy. Mowi sie trudno....jak sie juz uprze to koniec...nic, ani nikt nie przemowi :wink:

A wiesz...ja to bym nawet byla skolnna kupic taka xj, no ale...zawsze jest to ale, ktore zxwie sie tata Mirek.

 

Irek, udanej zabawy na quadach.

A wiecie na czym ja bym sobie pojezdzila...na gokartach :buttrock: :D Wakacje mi sie przypomnialy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario jakies inne ciekawe pomysly na mojego nowego sprzeta?

Czy ty tak bardzo kce mnie sie pozbyc :D

 

Irek dzieki za zaproszenie ale ja jestem dzisiaj lekko chory i nadodatek wczorajszy

Wiciu czemu nigdzie wczoraj nie wylazles?

 

A poztym to co wy juz motorow nie lubcie ? Quady gokarty :banghead:

Dobra ja tez bym sobie na czyms takim pojedzil :D

Milej zabawy na quadach w niedziele

 

BTW.Beti przekonuj ile sie da i njabardziej dyplomatycznie jak sie da :biggrin:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...