Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kolesie i koleżanki, u mnie wszystko ok. Filmu nadal nie mogę zmniejszyć objętościowo - niech ktoś mi powie ku.... a konkretnie jakiego programu mam użyć i jak to zrobić bo zaczynie mnie to z lekka irytować :)

Acha Beti, co to oznacza , że chyba zmieni się operator, co masz na myśli ? :)

Pozdro

 

Wydaje mi się że najprościej będzie skorzystać z kodeka DivX lub XviD. I wykonać kompresji se stałym bitrate , nie podam ci ile bo nie wiem w jakiej rozdzielości masz film. Jęśli zależyci na miejscu a nie na czasie wykonaj kompresji drugiego ze zmiennym bitrate stopnia tzn program wykona prace kompresji która trwa tyle samo co sama kompresja i obliczy z jakim bitratem wykana kolejną faktyczną już kompresje filmu. Wiem, wiem dla mnie proste lecz może być niezrozumiałe. Jak co służe pomocą !

 

ps. chociaż również można zastosować mało znane kodeki jak np RealMedia. Ale znając życie będą głosy typu "nie można było zastosować coś normalnego" bo niestety odtworzenie filmu będzie utrudnione beż instalacji odpowiednich kodeków. Informatycznie RM potrafi utworzyć film o połowe mniejszy niż Divx czy Xvid.

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek...chodzilo mi o Pale oczywiscie. No w koncu on krecil ten film..no i kiedy juz go bedziemy mieli, zobaczymy co wyszlo, to stwierdzimy, ze trzeba zmienic operatora, bo nic nie widac !!!!!!!!!!!!!! :flesje: :P

 

Pale to teraz tylko robic moto i czekac na nowy sezon :icon_mrgreen:

 

Witas, bo my mamy na dobra sprawe serwisanta, taka zlota raczke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja generalnie jestem uprzedzony do wszystkich serwisow....
Witas, bo my mamy na dobra sprawe serwisanta, taka zlota raczke

 

Sie wie serwis u Asmo najlepszy w okolicy kraju i na swiecie :icon_mrgreen:

 

Nieoficjalnie slyszalem ze musimy opic Palego odszkodowanie i on stawia :P Ale powtarzam to ze nie oficjalnie :flesje:

 

@Irek

Poszukaj tematu DVD Sokoła ze słowacji i tam forumowicze dawali linki do tego jak kompresowac filmy i jakimi programami.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam opini o serwisie czy też sklepie MOTOREX o ile nazwy nie zchrzaniłem w Lesznie macie jakieś? czy warto dać im moto w ręce? Pozdrawiam Leszno i okolice

 

ja u nich serwisuję moto, robili mi już wiele rzeczy, synchro, zawory, olej, rozrząd i nie mogę narzekać. według mnie jedyny serwis w okolicy z przyzwoitą obsługą, terminami, jakością usług i cenami (wszystkie elementy, bo w pozostałych to według mnie tylko niektóre elementy są ;))

 

ze zbiornikiem rzeczywiście coś było, że się odkręcił (nie był przykręcony?), ale to pikuś.

 

ja polecam Motorex

 

@Witas

 

BTW ja u nich kiedyś zamawiałem klamkę sprzęgła (jakieś 1,5 roku temu), sprowadzali ponad 2 tygodnie i w końcu przyszła... klamka hamulca :P wkurzyłem się i kupiłem w Larssonie ;) teraz jak już napisałem nie mam powodu na nich narzekać

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też będę musiał coś wymyślić na wiosnę, moja kawa niestety wymaga częstego serwisu, a ja za bardzo się na tym nie znam.

Klocki, płyn, olej , filtr wymienie oczywiście sam, ale co z zaworami i gaźnikami ? nie wspomne o łańcuchu i zębatkach :evil: obudzę się oczywiście na ostatnią chwilę i będę latałajak pojarany przepłacają wszystko :rolleyes: samo życie :evil:

Ile w ogóle kosztuje taki serwis ?

Asmo dzięki za info o DVD , będę działał, to szok zawód wykonywany do niedawna - informatyk !!!! a ja nie wiem jak zmniejszyć objętość filmu - porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irek dlaczego do niedawna?? czyzbys sie przekwalifikowal? :>

 

@Pale oczywiscie opijamy jego odszkodowanie w koncu nam tez sie cos nalezy za ten stres i wozenie jako plecaczka :banghead:

 

@Asmo apropo serwisu... kiedy bedziesz wolny bo mam juz rame :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas - prywatnie nadal w tym robie, tylko jak ci mówiłem w Z.K. od roku zajmuje się już czymś innym (zamówienia publiczne, przetargi itd.) chociaż częto pomagam młodemu informatykowi (dużo się jeszcze musi nauczyć, no i w Z.K. jest troszkę inna specyfika pracy niż za murem - przyznał mi się , że nie spodziewał się takiego czegoś - jest w szoku :icon_question:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie wiem czemu myslalem ze to co napisales to stare jest i nie przeczytalem jeszcze tego :biggrin:

chetnie poslucham o pracy informatyka w ZK ale to przy piwie :)

a przy okazji co z filmem?:>

 

i dlaczego tu tak cicho?? mi udalo sie w weekend troche pojezdzic, fajnie bylo calkiem i jeszcze nie schowalem moto wiec moze w ta sobote tez sie uda :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho tutaj bo wszyscy spamerzy zapadli w sen zimowy :buttrock: No moze nie wszyscy :icon_eek:

Witas kiedy przyjedzasz zmieniac rame czy moze sam w osiece bedziesz kombinowal :lapad:

 

A co do premiery irkowego filmu to tak jak z premiera niktorych gierek -> Przekladana w nieskonczonosc :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze teraz juz strasznie pizdzi gardlo mnie na piepsza ze nawet se piwa nie moge wypic :notworthy:

 

wiec przydalo by sie co fajnego obejrzec szczeolnie ze bylem kamerzysta :flesje:

 

Irek rozumiem ze film juz poskladales tylko z kodekami masz problem :)

 

W jakim programie edytowales film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale film jest cały , jest w .avi tylko ma ok. 400 MB i za diabła nie wiem jak go objętościowo zmniejszyć do powiedzmy 200 MB co by wszedł na jakikolwiek darmowy serwer, najczęściej ograniczone są do max. 250 MB. NIgdy się nie bawiłem w takie zmniejszanie, zawsze tak jak było to mi wystarczało, płyta DVD i koniec. W końcu się wkur.... ę i to zrobie :icon_mrgreen:.

No co do piwa to ostatnio też się opuściłem, mam mase pracy (fucha) - pieniążki to rzecz piękna bez nich żyć się nie da niestety :icon_mrgreen:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem w czym problem. Ja w sumie tez nigdy do konca sam tego nie robilem bo nie mialem potrzeby. (jedynie sie bawilem w kompresje audio). Ale jest jeszcze taka opcja zeby sie w weekend przy piwie spotkac i dasz nam to na plytce :icon_exclaim:

 

Btw. Szukam sponsora na nowe moto :banghead: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...