Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja chce B12 :biggrin:

i moze na wiosne mi sie uda, zaczalem oszczedzac kase, juz mam troche odlozone do wiosny (znaczy do czerwca :bigrazz: ) moze cos sie uzbiera :biggrin:

 

Irek poczekaj troche narazie to nowosc za 2 lata stanieja to sobie kupisz... i dasaz sie przejechac prawda??:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, kiedy bede mogla wleciec po gazetki????? :lalag: Kiedys powiedziales, ze mi pomozesz, a ja zaczynam ich bardzo, ale to naprawde bardzo potrzebowac :D

 

Irek...w zyciu chyba o to chodzi, aby dazyc do spelniania swych marzen. Gdyby nie to, to nudziloby sie nam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie nie bylo a tu tyle spamu wiec pokolei:

 

Wiciu to kiedy mi obstawiasz 3 piwka. Widzisz mniej bedziesz pil tym szybciej bedziesz miec na b12 jak ci mowilem. Ja czekam caly czas na wycene.

 

Irek Ja ci dam rozbity, troche podrapany ale kolejny sezon juz nie dlugo i jeszcze moja maszyna pokaze jak smiga wraz ze mna :bigrazz: :bigrazz:

Dobrze ze filma juz konczysz skrecac bo chce zobaczyc moj zejebisty talent na wlasne oczy :lalag:

Zzr 1400 bedziesz mial juz nie dlugo zanim sie obejrzysz a juz nadedzie ta chwila. A nie myslales nad hayabusa?? Ale w sumie nie ma to jak miec 200 KM pod dupa :icon_razz: :buttrock:

A moze po drodze jeszcze zzr 1200 :buttrock:

 

Beti Musisz osobiscie kopnac asmo w dupe wtedy se przypomni o gazetach SM.

 

Ario Coz moze kominiarka i kask mocno cie postarzaja. ;)

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na pogodę jaka była dzisiaj, choć jeszcze do końca nie wyzdrowiałem , jutro ide sobie polatać po okolicy i nawet wziąłem sobie wolne do końca tygodnia :bigrazz: także zaprawionych jeźców i tych spóźnionych, którzy jeszcze nie schowali , ZAPRASZAM :) w profilu wszelkie potrzebne informacje do kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu az tak ciemny jestes. Nie dostalem jeszcze odszkodowania a wolalbym dostac jak najwiecej wiec moto nie ruszam az nie dostane wyceny a wiesz jak ubezpieczalnie sie z tym opierdalaja. :icon_mrgreen: A w protokole rzeczoznawcy mam napisane ze do sprawdzenia uklad kierowniczy wiec mozliwe ze rzeczoznawca przyjdzie jeszcze raz. A jak rusze motor to dupa bo mi powiedza ze sobie pozniej rozjebalem.

No i oczywicie krzywa kiera i brak kierunkow wcale nie przeszkadzaja w jezdzie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@All

No to dzisiaj zupelnie przypadkowo spotkalem B3stie z kumplem :) chwile pogadalismy i pojechalem z nimi kawalek w strone leszna :D Co do sobotniego smigania to pogoda ma byc taka do konca tyg wiec nie widze przeszkod zeby "sofciki" (nie bijcie mnie za to ) wyciagnely maszyny z garazu :D A tak wogole to poco chowac maszyne na zime skoro co jakis czas sie robi ladna pogoda :icon_razz: Ja sie z checia przejade tylko ze musze uwazac na policje bo mi sie waznosc dowodu skonczyla a nie mam kasy zeby odebrac normalny (ten 3 kartkowy) bo musze doniesc przetlumaczona umowe jeszcze bo 2 jezyczna musi byc tez przetlumaczona. Ale zawsze moge w pole i rura a jak sie was beda pytac kto to to mowicie ze nie znacie :P

@Beti

Postaram sie jakos posegregowac i poszukac te SM bo ja mam wszystko razem wymieszanie i gdzies se w pokoju lezy :)

 

PS jak nie urok to sraczka, jak mi sprzeglo zaczelo dobrze dzialac (naprawilem zupelnie przypadkiem) to sie lozysko w tylnej zebatce (nie kole) skonczylo i nawet chrupuie jak nie bedzie kosztowac tak jak do Pale diversionki 50 zl to moze kupie jutro :D a jak bedzie drogie to wsadze jakies uzywane 100 razy lepsze byle wytrzymalo do zimowej renowacji moto :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@All

No to dzisiaj zupelnie przypadkowo spotkalem B3stie z kumplem :buttrock: chwile pogadalismy i pojechalem z nimi kawalek w strone leszna :crossy: Co do sobotniego smigania to pogoda ma byc taka do konca tyg wiec nie widze przeszkod zeby "sofciki" ...

 

dokładnie , całkiem przypadkiem trafiliśmy na siebie. Jadąc rozpędzeni przy zjeździe na gronowo, stanął na nóżki , strzelił z rury i juz po lesie gnał ;) . A co do soboty jestem w 100% ZA , pewnie jeszcze kumpel będzie. Tak więc jest nas juz trzech do smigania :buttrock: kto dołączy ? :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez ide sobie dzisiaj w palnik zapodac ostro :biggrin: :buttrock:

Irek widze ze mamy podobne wyczucie czasu co chodz o picie :biggrin:

 

Tak wiec milej imprezki zycze..... milego jedzenia zycze.......

a i Wiciu milej nauki zycze..... nie trza bylo sie opierdalac :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...