Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta ulewa byla wnerwiajaca,wrr....w Boja zaczelo jeszcze mocniej lac, akurat wtedy kiedy musialm wysiadac z samochodu,bryyy

 

Witas, mogles z ta informacja poczekac do jutra. Juz nie bede miala pieknych snow :bigrazz:

No ale dobra, zeby nie bylo ze jestem wstretna...gratuluje:)

 

Dobra ludziska, dzieki za spotkanie, B3stii dziekowac za przybycie - teraz juz wiesz z kim bedziesz mial doczynienia :icon_razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]a spotkanie bylo fajne i poznalismy Bestie mam nadzieje ze sie nie zrazi :biggrin:

 

Nie no spoko , jestescie fajni ludzie zapewniam że spotkamy się jeszcze nie jeden raz. Tylko miałem problemy z komunikacją :) :notworthy: :icon_razz: wiecie co mam na mysli :icon_eek:

 

A wczoraj było ostro z piciem, jestem pewien że znów na drugi dzień mam konkretne cyfry we krwi :icon_razz:

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spotkanie bylo fajne i poznalismy Bestie mam nadzieje ze sie nie zrazi :icon_mrgreen:

 

Witas nie zrazi sie bo mnie tam nie bylo :icon_mrgreen: hyhy W czasie jak wyscie balowali w czerwonej to ja pilem sobie bardzo tanie piwo bo tylko 2,50 (fajnie by bylo gdyby ta cena byla w zl a nie w euro :biggrin: )

Pozdro

 

PS B3stia jak pracujesz tam gdzie sa znicze to ci moze troche w czwartek pochalasuje i postrzelam z wydechu bo bede lecial w teren potestowac oponki :biggrin: Wiec jak uslyszysz dosc jebitny wybuch to znaczy ze mi motor kichnol w wydech :]

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że się pobawiliście, szczerze mówiąc to mogłem też przyjechać, akurat moja żona miała jakąś babską imprezkę a ja siedziałem w domu feee i sam popijałem browarka do lustra, straszne :biggrin: Zastanawiam się tylko jak bym z Leszna wrócił, pociągami już dawno nie jeździłem a za drive raczej nie dałbym rady. Musimy na przyszłość opracować jakiś system ewakuacji dla przyjezdnych takich jak ja. No to narazie ludziska mam nadzieję, że następnym razem się spotkamy.

Acha Beti jak twoja siostra mówiła na Ario , że jest starszy gość to co by powiedziała o mnie :lapad:

 

I jeszcze jedno nie dalej niż wczoraj nauczyłem się w końcu kompresować AVI, lada dzień zapodam filmik na jakiś serwer, będzie co oglądać (Pale ja ci mówię, zrobisz karierę w branży filmowej, Oskar masz już wg mnie w kieszeni :cool:

 

No tak mamy w grup[ie już 2 moto czerwone, 1 zielony, 1 czarny, 1 rozbity wiśniowo-czarny no i jeden niebieski, ładnie :buttrock:

Tak w ogóle to ostatnio bardzo dużo czytam na temat ZZR 1400, extra maszynka, ale jeszcze mi nie grozi jej kupno, w Z.K. w Rawiczu nie zarabia się tyle :(

 

Pozdro

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale, a pisales ze nie pojdziesz:P:P Klamca!!!!!!Hehehe

No to czekamy na Wicia, bo ja z Anka juz tez jestem ugadana.

Witas!!!!!!!!!!Ty to normalnie zawsze gdziesz bladzisz i sie spozniasz przez to :wink::P

B3stia, jakby nie bylo Cie na gg (to jest rownoznaczne z tym czasami, ze Cie nie ma przy kompie i nie bedziesz mogl sprawdzic forum:P), to wysle Ci smsa, o ile masz nr w profilu gdzie bedziemy.

Ejjjj....Irka nie bedze....swoja droga, Irek, przyjedziesz kiedys na takie spotkanko:D?? Asma nie ma - wybyl, ale jeszcze z Leszna jest "starszy pan" na czerwonym moto:P (dwa czerwone moto mamy, ehhh..bedzie sie mylic:P) Ario sory, ale moja siora tak Cie okreslila <hahah>

Niedlugo chyba wyciagne wnioski, ze na moto latwiej jest sie nam umowic:)

 

No tak Ario :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto posiedzi za mnie na zajeciach?? Baza danych;/ Jakis kretynski program spss, a facet gada cos czego w ogole nie rozumiem:P

 

Ario - Irek wszystko wyjasnil:) Tak jakos wyszlo :icon_evil::D Wyjasnilam jej, ze jest w bledzie, hehe.

A swoja droga Irek my to mamy przesrane...dojezdni...tzn. mi to to tam wsio rybka, ja moge jezdzic, pic nie musze, ale po pierwsze Rawicz nie podrodze, a po drugie jak przyjdzie zima napewno samochodu nie dostane. Wiec trza jakas opcje obrac:P

Aaaaaaa...Irek....Ty nie przesadzaj, jeszcze wiekszego potwora chcesz, hehehe

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Beti podoba mi się ZZR 1400, ale nie mam szans (finansowo) a po drugie żona to by mnie chyba do garażu wyprowadziła razem z tym motorkiem :) Ale kto to wie , może kiedyś się dorobie tej maszyny :icon_mrgreen:

Nigdy nie wiadomo :icon_razz:

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...