Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karol to z zazdrości, wsio przez jebaną zazdrość, Ty masz moto a oni służbowego t5 z "czapką", Ario uciekaj pod mosty, moze sie nie przecisną ;) Zamowilem dziś podnóżki, lusterko juz mam, szkoda, ze mi uszczelniacz wystrzelił w lewej ladze, juz drugi raz w tym sezonie, felge przez zime wyprostuje i to uszczelnienie zrobie... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda na pedała jest najlepsza!:D

 

A nasz pogromca jest bardzo miły..jeśli tylko przepisów się trzymasz:P

 

pozatym oni nie tyko busikiem lataja ..w gronowie byli osobowka:P

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamcio jakaś niewidzialna siła ciągnie Cię w stronę Leszna ? K***a to przez to Wasze sprzedawanie i próby sprzedawania chyba swoją dziwke wystawie przed wiosną, wcześniej troche wygłaskam i poczyszcze ;) a miałem tego nie robić, tj. ani nie głaskać, ani nie czyścić :P ani nie sprzedawać, a wystawie obie bo i na endurzenie brakuje czasu i ekipy. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamcio jakaś niewidzialna siła ciągnie Cię w stronę Leszna ? K***a to przez to Wasze sprzedawanie i próby sprzedawania chyba swoją dziwke wystawie przed wiosną, wcześniej troche wygłaskam i poczyszcze ;) a miałem tego nie robić, tj. ani nie głaskać, ani nie czyścić :P ani nie sprzedawać, a wystawie obie bo i na endurzenie brakuje czasu i ekipy. Pzdr

 

 

Rudy jest już późno i nie skminiłem 50% Twojego posta :D

 

Gdzie mnie w stronę Leszna ciągnie? :crossy:

 

Którą masz zamiar sprzedać? Z tego co mój mały mózg zrozumiał to świeżo kupionego Enduraka? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...