Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rczej nikt z nas Cie nie zauwazy bo wszyscy na studiach sie pilnie ucza :buttrock:

A moze to ta firma od zniczy? :biggrin:

 

Tak czy inaczej namyslilem sie idziemy w sobote pochlac do pubu :biggrin: :flesje: :icon_biggrin:

A do ktorego to sie dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B3stia pozdrow zoneczke i widzimy Ciebie razem z nia w sobote na spotkaniu :icon_question: :biggrin:

 

Ja napewno nie wyjade, bo moto juz stoi w garazu i nie wyjezdzm nim. Chyba, ze ktos mnie zabierze na tyl, ale to raczej nikomu nie jest po drodze:P

 

Mam nadzieje, ze w sobote juz sie spotkamy.

 

A co Irkiem, jakos ostatnio ucichl??

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B3stia pozdrow zoneczke i widzimy Ciebie razem z nia w sobote na spotkaniu [...]

 

Dzięki za pozdrowienia , zostałem już przepytany przez żone od kogo one :icon_mrgreen:

 

A w sobote nie będzie mnie , opijam narodziny córki kolegi :buttrock:

 

ps. jeśli jutro pogoda będzie taka sama , również będę śmigał .

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem cały i zdrowy.

Pale i jedno i drugie :notworthy:

Ale coś mi nie idzie z tym kompresowaniem, nie wiem już sam co i jak z tymi filmami.

Moto też umyłem nasparowałem i schowałem do garażu, teraz tylko zbierać przez zimę kasę na serwis :biggrin: i jazda.

Muszę kupiś do wiosny : przednią oponę, łańcuch, zębatki, wszystkie klocki hamulcowe, płyn do hamulcy i sprzęgła, no i to chyba tyle, ciekawe ile na to wszystko wydam ;)

Do zobaczyska, trzymajcie się wiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem Irek ze sobie w palnik zapodales :biggrin:

Ale nie martw sie ja bede odrabial zaleglosci w weekend

To jak ludziska co z ta sobota bo nie widze entuzjastycznych odzewow na bardzo TAK :icon_razz:

Dzisiaj odebralem sprwozdanie uszkodzen od rzeczoznawcy. 14 rzeczy uszkodzonych z kwalifikacja do wymiany a kapa na sliniku do malowania podobnie jak blotnik i owiewka.

A przy okazji dowiedzialem sie za mam skorzana kurtke i chromowane lustreka :biggrin: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety nie bedzie mnie w weekend na spotkanku ktore moze sie bedzie szykowac poniewaz jutro w nocy jade do naszego motocyklisty Deca do niemiec :) i wracam dopiero w niedziele. Zato jutro sie musze wyszalec i moze zaloze sobie nowa oponke na przod (taka hardcorowa kostke) bo wisi w garazu i sie marnuje a pogoda odpowiednia zeby przetestowac. Irek co do wydatkow przez zime na moto to nie jestes sam bo ja bede pracowal nad estetyka mojego moto oraz musze wymienic uklad przeniesienia napedu (zebatki lancuch sprzeglo i sprezyny) wiec wydatkow bedzie troche. :D A i tez musze kupic butle do piecyka gazowego bo inaczej to mi w garazu palce do kapy przymarzna jak bede silnik rozbieral :)

Pozdro

 

hyhy ale sie rozpisalem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, co innego robic w te chlodne dni jak picie piwka :)

Ja mam nadzieje, ze jutro sie zjawie, wiem ze jakas monotonia u mnie sie przejawia, ale znowu jestem chora:( Tym razem fest mnie poskladalo i leze od srody w yrku;/ Ale mam nadzieje, ze jutro w miare mozliwosci sie bede czula i wyleze z domu :)

Asmo...kurka, a ja juz chcialam pisac, zebys szykowal mi ŚM . Bo mowiles, ze Ty masz wszystkie numery, a ja potrzebuje caly ten rok i 2005. I to jak najszybciej!!!!!!!!!!:D Kiedy bylabny mozliwosc, zebym je mogla pozyczyc :) Bo tak mi troche spieszno...musze oddac kolejna czesc pracy. Wiem , szybko sie biore za to:p

 

A co do wydatkow...wy ja macie, a ja bede miala chyba zmiane krucca. Niestety zmiana moto juz nie wchodzi w gre:( Wiec jakbym miala jechac na wiosne na Rybol to juz siadam komus na tylek:P, bo ja juz nie bede katowac moto i meczyc innych. Fuck.....ja to mam ten pyszczek niewyparzony:(

Asmo....pozdrow Deca

 

B3stia, milego picia :P

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a ja wlasnie mam internet w koncu :) co prawda narazie szybkosci narazie nie przekraczaja 20kb/s czyli 2,5kB/s ale juz za 72h powinienem miec 1Mb/s :)

o ile to nie wina rutera ktory zachowuje sie conajmniej dziwnie i od czasu do czasu odmawia posluszenstwa :/

w sobote powinienem byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec my eyid juz sie ugadalysmy :)

Zreszta masz moja wlasnosc i przez to bylam chora:P Zartuje oczywiscie, hehe.

A ze was nie bylo to wiedzielismy, bo ktos mowila..Pale...nie pamietam...no i nie bedzie zadnej wodki..wtedy to byl ironia z mojej strony....ja poporostu po Rybolu mam na temat tego trunlku takie samo zdanie chyba co Eyid:D:D

 

Do zobaczenia, tylko podajcie gdzie i o ktorej i kto bedzie w koncu??

Z nowicjuszy to sie chyba nie zjawi nikt, czyli zostanie stara ekipa niepelna, heh

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj moja biedna glowa boli.

Ale sobie wczoraj zapodalem ;) za duzo :biggrin:

Jestem jednak twardy i wyrazam gotowosc pojscia dzisiaj z wami. Czekam na info od Wicia.

 

Irek mam nadzieje ze dostane dobra wycene, narazie to jest tylko protokol z ogledzin i w nim rzeczoznawca zawarl wszystkie uszkodzenia. Tera czekam na odzew z ubezpieczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...