Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc mogę wpaść do was najwyżej przywitać się i na długość herbaty posiedzieć. Jest mi obojętnie co to będzie czy pub czy domówka , również nie gra roli czy piątek czy sobota. Tak czy owak pogoda nie zniechęci mnie do przyjazdu motorem ;)

 

ps. prawdopodobnie zabiore znajomego jeżdżącego na czarnej Z750

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce sie spotkac!!!!! No mordki....dwa tygodnie sie nie widzielismy :buttrock:

A na powaznie...mi to wsio ryba gdzie...chociaz zaczynam sie zastanawiac, czy jak bedzie snieg padac, to czy dostane samochodzika ;/ Ale cos wymysle :D

Niestety moja chatka nigdy nie jest wolna....rodzice przestali na starosc gdziekolwiek wyjezdzac :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w sobote ma tak pizdzic jak dzisiaj przez caly dzien to ja na zaden dwor sie nie ruszam. Nie wiem co to by musialo byc za ognisko zeby nas ogrzac. Chyba bysmy musieli las sfajczyc :bigrazz:

Ale jak Witas sie starszej pozbedzie to mozemy impre u niego w chacie zrobic :wink: :bigrazz:

A jak to nie wypali to gdzies w lesznie do pubu na piwo proponuje.

Jakies inne propozycje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy ale ja jutro ide posmigac bo juz 4 dni nie jezdzilem. Wystarczy sie cieplo ubrac i mozna za dnia w sloneczku zrobic mala trase. Co do ogniska to mi to zwisa czy jest +20 czy - 20 jak dla mnie moze byc. Ewentualnie przy piwie w barze sie spykniemy. To co kto jest chetny na jutro, ludzie tragedi z zimnem jeszcze nie ma :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jutro co do jazdy tez odpadam....moto uszykowane do schowania, kask umyty, ciuchy tez juz uszykowane do schowania.

Witas!!!!!!!!! Gdzie jestes!!!!!!!Albo Ania!!!!!!!! No niech ktores z was da jakikolwiek znak co z jutrem. Mi to tam fito tito jak pisalam, a jak przy ognisku bedzie sie siedziec to cieplo bedzie:P

Ale moze byc tez jakis pub, bo i tak nie bede pic...wiec mi to roznicy nie robi gdzie sie spotkamy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda wrecz zajebista. Deszcz snieg w sam raz na ognisko :cool: Tylko i tak nie do zrealizowania bo Witasa i Ani nie ma zostali we wrocq.

Wiec zostaje ewentualnie pub chociaz nie wiem czy ide bo wczoraj sie ostro zalatwilem a poztym asmo tez sie narazie nie moze zdecydowac.

Witas mowi zeby przelozyc na za tydzien jak on bedzie.

Ja juz tez jestem po sezonie chociaz nie moge schowac maszyny bo czekam czy nie bedzie ewentualnej drugiej wizyty rzeczoznawcy. Ale moge poczekac skoro moglbym wiec kasy dostac z ubezpieczenia :D

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie dupna pogoda to z ogniska zrezygnujemy ale knajpa wtedy jak najbardziej. Tylko zeby wszyscy w miare mozliwosci przybyli nie koniecznie na motorach ;) Wazne zeby bylo dobra zabawa wiadomo :biggrin: :icon_razz: i dlugie pogawedki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej korzystajac z uczelnianego neta po raz n-ty nabije sobie posta :biggrin:

w weekend mozemy sie spotkac w pubie ja bardzo chetnie :D ale dopiero w sobote bo w piatek w domu bede po 21 dopiero... jesli bedzie taka pogoda jak dzisiaj, czyli prawie 10 stopni to pewnie jeszcze pojezdze :lalag: jak to Asmno mowi nie ma zlej pogody na motor tylko zle ubrany motocyklista :banghead:

 

Ps. Irek jak skompresujesz film to niech ma okolo 200MB zeby mi sie na pendriva zmiescil :wink:

Ps. B3stia gdzie masz firme ze w strone osiecznej droga wychodzi:> pytam bo to po drodze do mnie :biggrin:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu ja ide w piatek na pewno bo na pietrza gra hollow :crossy: Ale jak pojdziecie w sobote to tez pewno sie wybiore pod warunkiem ze dnia poprzedniego sie za mocno nie najebie i nie przechleje calej kasy :eek: A moze tez pojdziesz w pt :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...