Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja widze Kolejna spamerka dolaczyla do forum :biggrin:

No moze juz nie jestes tylko plecaczkiem ale spraw se motór i nie bedziesz wogole plecaczkiem :biggrin:

A ostatnio to bez Ciebie jezdzilismy bo ja robilem za plecaczek (ale i kamerzyste) :P

 

Co do ogniska to na dzien dzisiejszy obojetne mnie ktory dzien. Najlepiej ten z ladniejsza pogoda :icon_evil: :banghead:

 

Beti jak tam po imrezce motocyklistek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale, zyje :bigrazz: :crossy:. Bylo swietnie....chlopcy przypaletali sie wczesniej, bo juz o 22 :( No i nie dali rady kobitkom, hehehe. Ale to jak juz opowiem jak sie spotkamy.

 

 

Aniu...no nareszcie. Witaj i do zobaczyszka, bo juz dlugo sie nie widzialysmy :bigrazz: To co...na ognisku wodeczke pijemy?? <hahaha> Dobre jestesmy w tym :crossy:

 

Neeo, dobrze, ze powiedziales "prawie" :(

 

A co do ogniska....mi to wsio ryba....ja mam od srody do poniedzialku wolne.

 

Pozdrawiam was moje psycholki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti a mowia ze to tylko faceci mysla o piciu (wodki) :crossy: a tu zobacz wystarczy ze sie motorzystki zjada.... :bigrazz:

 

Co do ogniska to jednak pasuje mnie juz tylko sobota bo w piatek jednak ide do roboty.

 

Neoo czytaj ten topic bo jak bedzie jakies spotkanie to na pewno tu bedzie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze coraz wiecej nas z leswzna sie zbiera :( fajnie fajnie :(

ok to w takim razie jesli pogoda dopisze zrobimy sobie male ognisko w sobote, nie wiem jeszcze co z mama zrobie, ale jesli uprze sie zostac w domu to poloze ja wczesniej spac :bigrazz:

 

mam nadzieje ze w weekend padac nie bedzie to moze posmigamy troche?:> spotkamy sie razem z neo i bestia :(

Pale jak Twoj moto? co rzeczoznawca powiedzial?

 

IREK DAWAJ FILM!!!

 

aha ja jednak neta w tym tygodniu mial nie bede :crossy: wiec na forum odezwe sie dopiero w piatek z domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie...Irek, gdzie filmik...ja juz chce miec to na sowim kompie :bigrazz:

Juz tak dlugo czekamy na niego :crossy:

Witas...a mamusia moze z nami byc...ostatnio placuszek nam dala, to jakies piwko bedzie trza dac.

Tata Mirek zostal poznany, to trzeba mame jakas poznac :bigrazz: Zeby nie bylo, ze sama zostane z rodzicem na glowie, hehehe...dobrze, ze sie jeszcze nie przyczepil do mnie i pozwala mi z wami jezdzic :crossy:

 

Pale...my z Ania sestesmy wyjatkowe motorzystki :evil: I uwielbiamy wodeczke...zrozumialysmy to na Rybolu, hehehe

 

 

A ognisko moze byc w sobote, tylko nie wiem czy wyjade, bo szczerze zastanawialam sie juz nad schowaniem malenstwa....no i znou mnie dopadlo chorobsko;/ No ale to sie zobaczy w sobote.

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z was takie sofciki, ja w ten weekend zrobilem 130km i to za kazdym razem wracalem do chaty tak zgnojony i mokry ze masakra, a w niedziele to i 3 razy sie przebieralem w suche rzeczy. Przeciez jeszcze nie ma tragedii, jest dopiero wtedy jak motor siedzi do polowy w rowie utopiony i obok drugi ktory mial cie wyciagnac tez sie utopil a nadodatek zaczyna sie robic ciemno i nie ma sie pojecia w ktora strone jest leszno oraz ile jest do tego leszna :icon_mrgreen:

Pozdro

 

A i co do ogniska to oczywiscie jestem za.

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w sobote troszku posmigalem ale zimno strasznie i niestety nikogo z was nie spotkalem...

 

Mnie spotkasz na obwodnicy przed 8:00 i po 16:00 :icon_razz:

 

 

Spoko Witas, zapodam film, nawet fajnie wyszedł, nie wiem tylko czym go zkopresować, ale działam w tym kierunku, jak wyjdzie mi coś to zapodam na neta.

 

mysle że najlepiej Xvid jeśli zależy na jakości albo Realmedia ( RM ) jeśli na małej wielkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGNISKO w Osiecznej :P

ok ludki motocyklisty i inne stworki :P (no co, moze jest tu wiecej plecaczkow? :biggrin: )

podsumowanie spraw dot. ogniska bo nam sie tu termin zblizac zaczyna i sie goraco robi :)

 

pogoda dla leszna: http://pogoda.wp.pl/miasto,leszno,mid,1201121,mi.html

http://pogoda.onet.pl/0,1010,38,miasto.html

generalnie rozchodzi sie ile osob bedzie i czy piatek czy sobota (pisze tu obiektywnie, subiektywnie musze jednak dodac ze wolala bym sobote :( no ale decyzja nalezy do Was:D )

snieg sie zapowiada i w pt i sobote (wlasnie slyszalam prognoze w tv) wiec tez nie wiadomo czy jest sens robic ognisko _w_ogole_ ... :biggrin:

 

kto by przyjechal, kto woli piatek/sobote/obojetne? prosze o takie raczej ponad 90% pewne decyzje bo od tego zalezy pare rzeczy (np czy pojade do wro, albo czy Kuba wroci do leszna ;) i pare innych)... pogoda niepewna wiec moze lepiej zrezygnowac, jesli ktos przyjezdza moto? czy np kazdy ma inny sposob zeby sie tu dostac i mu to obojetne jaka pogoda?

ehh w kazdym razie plzz, jutro po poludniu podejmiemy decyzje wiec piszcie, albo na forum albo na kom do mnie 605409597:::

OSOBA TAK(dzien)/NIE

(niepotrzebnego po prostu nie pisac ;))) ) tzn pewnie nie trzeba pisac ze sie nie bedzie ale w sumie na kom mozecie mi slac takie wiad ;) (i tak nikt do mnie nie pisze:( )

 

1x eyid TAK sobota

1x witas TAK oba

Edytowane przez eyid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eyid...no poporstu jak Ty to pieknie napisalas :biggrin:

Wiec mi pasuje sobota i tylko sobota. W piatek juz jestem umowiona na piweczko:) Z dojazdem to ja problemu nie bede miala....samochodem przyjade. Cieplo, przyjemnie i takie tam :)

A co do smsow...poprawie sie, hih

A pogoda nam niestraszna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestesmy twardzi...Asmo!!!!!!!!Ja tez jestem twarda :( Tylko nie lubie w takich warunkach na moto jezdzic :biggrin:

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, pogoda jest, jaka jest, jezeli bedzie padac i sniezyc to ogniska nie da rady zrobic, wiec nie bedzie impreski. bo domowke ciezko zrobic jak mama obok :wink: (slowa Witasa nie? ;) )

no ale jesli bedzie ladnie to moze spontan nas czeka? piszcie do niego, moze go namowicie, albo moze spotkamy sie w pubie czy u kogos kto ma chate wolna? ;) zobaczymy jaka bedzie pogoda:/

w kazdym razie dostalam smsa ze 'ogniska raczej nie bedzie'.. i ciezko sobie wyobrazic zeby bylo w taka pogode jak dzisiaj np :wink: chyba ze sie nagle rozpogodzi, to wszyscy beda szczesliwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile mnie nie bylo i tak juz tu naspamowaliscie ;)

Jak to ogniska nie bedzie?

Jak bedzie zla pogoda to posiedzimy u Witasa w chacie a kielbaski usmazymy w kominku.

Witas a ty cos zrobisz ze starsza zeby nam nie przeszkadzala :D

Ewentualnie jak zadne srodki perswazji nie zadzialaja to mozemy isc gdzies pic do pubu ;)

Jak mowilem mnie pasuje tylko sobota

 

@Beti

Ania wczoraj mowila ze ona wodeczki po rybolu to juz nie tyka wiec chyba sama zostaniesz na polu walki

 

@Witas

Nom wczoraj byl rzeczoznawca obejrzec moto i wszystko spisal rzetelnie nawet sciemy Asmo ze mogla sie laga uszkodzic i ze poszly lozyska glowki ramy, kurtke tez wpisal w straty i zanotowal se co kupilem do moto i rachunki co mialem tez odnotowal. Zobaczymy jak wyjdzie wycena, ale w tym sezonie juz na pewno nie pojezdze.

 

@Irek

FILM :wink: FILM :crossy: FILM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...