Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok jak nie w ten weekend to w nastepny to ognisko chocby nie wiem jaki snieg byl :notworthy: (w sumie dla mnie to itak ten sam 9 dniowy weekend :( ).

Irek a nie mozesz tego skompresowac do DivXa bo te 400 mega to troche duzo (chociaz nie wiem ile minut tego jest ale w porownaniu do sredniego filmu 1h 40 min ktory zajmuje 700 mega domniemuje ze to co zgrywasz z kamery jest nieskompresowane divxem (lub xvidem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Pale masz racje, to jest żywcem zjechane z kamery, muszę to skompresować i będzie ok, film ma ok 35 minut, ogólnie jest ok :( Zobaczysz Pale jak filmujesz na moto, dobrze, że nie jesteś operatorem kamery na moto na jakimś Tour De France, nikt by nic nie widział :notworthy:, ale spoko pamiątka jest :notworthy:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze sie nie nadaje na profesjonalnego operatora ale zwaz ze kloarze jada tak 40-50 km/h a wiciu 100-120 km/h wiec jest lekka roznica :( A poztym oni maja jakis statyw, umocowanie tej kamery i im sie klapka przy 120 nie zamyka hehe :notworthy: Czekamy na film :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szalona, ale kto wie...moze zwerbowalam kolejnych motocyklistow, coby z nami sobie czasem posmigali:P

Wczoraj bylam w 007 i pol z kolezankami, no i nagle przychodzi 3 chlopakow z kaskami w lapkach. MI juz oczywiscie sie wlaczyl alarm :notworthy::D...ale ja ich nie znam...kurcze...niedobrze:P POczym poszlysmy grac w bilarda i oni tez grali, no i zagralsysmy, poczym ja juz zatrzymalam sie przy kolesiach. Hehehe....jeden jezdzi tdm, drugi gpz (nie wiem czy dobrze pamietam), a trzecie...no wlansie...on siedzial cicho i nie wiem czym jke3zdzi:P A najlepsze ze nawet nie wiem jak maja na imie, hehe...ale powiedzialam im, zeby tu zagladneli na forum do nas...im wiecej nas tym lepiej :notworthy: :clap: Wiec kto wie, moze pod nastepnego sezonu bedzie nas wiecej. Ale kojarza Witasa..tzn. Twoj motocykl i chyba jedebn widywal nas, was pod Mc :)

Wiem, wiem...jestem walnieta....to sie nazywa byc osoba komunikatywna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa komunikatywnosc :( A sa oni z leszna? Bo jak ostatnio w niedziele bylismy na motocrossie z asmo i wiciem to widzielismy kolesia na gpz i dr. Moze to oni. Tak czy inaczej zapraszamy wszystkich chetnych do wspolnego polatania :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mowili, ze sa z Leszna :)

Ale ja ich w ogole nie znam, dlatego mnie tak zaintrygowali ;) :cool:

zreszta Pale...spokojnie....nie mozna odrazu sie narzucac, heheh....jeszcze by uciekli no i co...a tak...w sposob kulturalny, z piwkiem w lapce nawiazalam dyskusje :crossy: Teraz trzeba czekac na efekty. No co, im wiecej nas bedzie tym lepiej, czyz nie??

 

Poczekamy, zobaczymy

 

UWAGA!!!!!!!!!!!

 

Ja juz wiem :P Zdzialalam. Kobieta to jednak potrafi :biggrin: . Jeden chlopak z tej grupy jest na forum ;) I nawet wiem jak ma na imie :D

Heheheh....mowilam, ze puszcze to info w swiat panie..... :biggrin:

 

:flesje:

 

Pozdrowionka

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie.

Czy jutro jezdzimy gdzies jakos. Bo grilla nie ma ale czy jezdzenia tez nie ma :icon_twisted:

Ja i tak sie tylko tak pytam bo nadal bede plecaczkiem :)

Dzisiaj bylem zglosic (w koncu) szkode i rzeczoznanwca ma byc nawet o dziwo szybko bo w poniedzialek wiec jeszcze troche musze czekac.

 

Piszcie co i jak :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario ja ci moge pchnac czerwone ferrari, rocznik 90, Vmax wystarczajacy i tak czuc ze odlatuje :icon_twisted: spalanie kolo 7 L na 100, pali na dotyg a czasem na pych zalezy od temperatury :icon_razz: Kodowa nazwa to 126p ale tym sie nie przejmuj model enzo mu nie podskoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario, moj znajomy jest handlarzem....tylko nie wiem teraz jakie ma samochody, musiaalbym sie dowiedziec. Bede dopiero u nich w poniedzialek, albo wtorek. Z Boja jest. Potem moge numer tel. do niego dac. Postaram sie jeszcze jutro przed wyjazdem do Poznania.

A po niedzieli to sie dowiem co ma i po ile. Napisz najwyzej jakie Cie interesuja samochody...male, kobiece :icon_twisted: Czy meskie, czyt. duze :icon_razz::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro raczej nie polatam bo rodzinka bedzie odwiedzamy groby itp :icon_twisted: a pozniej rodzinny obiad i moze wujek nalewke przywiezie sam robi dobra jak nie wiem:D )

no a od niedzieli PWr wita na caly tydzien:/ dziekan powiedzial ze na 99% nie zrobi nawet godzin rektorskich bo my sie uczyc mamy a nie studiowac ;( debil jeden

a co do ogniska to zobaczymy jaka pogoda bedzie, w tym tygodniu maja w koncu przyjsc neta zalozyc (kolo czwartku) wiec bede mogl czesniej pisac :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu cos pisales ze pogoda ma sie zje*ac na weekend a tu tak ladnie tylko szkoda ze nikt nie moze pojezdzic. A pozatym to niezle was tam wyruchali na uczelni tzn. nawet srody wolnej nie macie :icon_twisted: Ja mam w sumie 11 dni wolnego :) bo sroda normalnie wolna cz i pt rektorskie a we wtorek sam se robie wolne bo nie ma sensu jechac na jeden wyklad. ;)

 

Ario a ja dodam ze to ferrari to nie katowane jezdzone turystycznie i czasem jezdzone przez kobiete :D Moze sie skusisz :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej ja tu tylko chcialam zaspamowac ze sie w koncu zarejestrowalam :bigrazz: juz nie jestem TYLKO plecsaczkiem :icon_evil: (glupia laptopowa klawiaura!)

zastanawiam sie czy wszyscy tutaj wiedza ze witas ma na imie kuba :biggrin: a raczek jakub :banghead:

i jeszcze z ogniskiem to ja tez chce tam byc! :P wiec moze byc w sobote albo piatek bo na snieg sie nie zapowiada no chuyba ze witas zostaje na weekend we wro (nikt tego nie wie a jak sie zdecyduje to mi pewnie nie powie o_O ) i sie jak zwykle dowiem ostatnia :bigrazz: albo z forum

i jak znowu sie bedziecie beze mnie spotykac (chociaz zdjecia moge robic a tu dupa! :biggrin: ) to sie zemszcze buahaha :biggrin:

pzdr, aniuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo zarejestrowalas sie na forum?? juz nie chce mi nabijac postow?:>

 

ech no DOBRZE to w takim razie kto jest chetny na ognisko?? jesli uzbiera sie wystarczajaco duzo osob to nie zostane we wroclawiu i eyid nie dowie sie o tym ostatnia ani z forum :P

 

co do ogniska wpisujcie kto chce by i czy piatek czy sobota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...