Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, bo to ze mna trzeba jezdzic i wtedy mandatu sie nie zaplaci :D

Kurcze....pogode sie robi brzydka, zeby tyl;ko nie padalo i jutro sie spotykamy :D :D Zapewne pod McDonaldem, jak zawsze :D

Tylko zapodajcie godzine;]

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiecie co :D to nie tak bylo :D

ja tu sprostuje :D

to bylo tka ze ania bierze gumy DO ŻUCIA z polki a pale w tym momencie 'chyba nie o takie Ci chodzi!" no i mu odpowiedzialam :D 'a co, probowales?:>'

:D

no i inne hity o pozycjach itp a potem to juz nie tylko ja rzucalam wybitnymi tekstami ale juz nie pamietam jak one szly :P

absynt kukulka i inne spirytusy robia swoje :D

 

to od ani jakby sie ktosnie domyslil no i bylo fajnie pozdrawim wszystkich! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec spotykamy sie jutro o 14 (max do 14.30 dluzej nie czekamy) przy MC donaldzie. Ja w roli plecaczka niestety.

Bo chociaz motor jest do jechania to musze czekac na rzeczoznawce zeby sie pozniej wszystko zgadzalo w odszkodowaniu.

 

EDIT: Ania Ladnie to tak siedziec z Wicia konta na forum. Wlasnie byl u mnie i widzial jak jakism cudem siedzi na forum :D

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, Aniu....czepiasz sie szczegolow :D Sens ten sam :D

A wszystko zaczelo sie od klawiatury....nie no..wspolne zakupy zle na nas wplywaja :D Same zberezne mysli potem po glowie chodza.

 

Pale, a co do rodzinki...no tak, jestesmy jedna, wielka rodzinka i nawet mamy tate, ktory polewa wodke :D

 

No to jutro o 14 pod McDonaldem. Do zobaczyska ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Asmo mowil ze nie zdazyl powiedziec 'narazie'a Ty juz spales :D

Pierun wlasnie do mnie dzwonil ze zejest pod sultanem i czy nie pojezdzimy, dzis oczywiscie nic z tego ale umowilismy sie na jutro:) wiec chyba tym razem uda nam sie ekipe zmontowac zeby polatac troche :D ja mam obmyslona taka mala trase zobaczymy co wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialam tylko sprostowac ze witas sam mi mowil ze moge z jego konta forum przegladac no to wiadomo ze w koncu sie nie powstrzymam i napisze :D a poza tym to juz wiem gdzie mu sie tak spieszylo jak pojechal, ukrywa tyle rzeczy przede mna no ja nie wiem Pale moze chces sie zamienic? :> tzn oddam Ci go :D

a w ogole to klawaitury ciagle nie ma ;P

milego latania jutro wszystkim :D i skombinujcie aparat, wiadomo ze nikt takich zajefajnych zdjec jak ja nie zrobi ale moze Gracz jako plecaczek bedzie mial okazje? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy byle gdzie bo ja i tak nie decyduje.

Ale jak tak czytam to coraz bardziej chce wziac swoja maszyne (przykleje tylko kierunek i jazda :D )

Ania a za co chcesz sie zamienic na Wicia :D

Wiec do jutra

 

BTW. Irek KLX'a katowales nie KTM'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...