Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Są jednak mosochiści lubiący extreme, kochający sportowe V'ki - szanuję to :buttrock: :)

:buttrock: :buttrock: jest fakt, że V brakuje płynności ale jest fun z jazdy a dla mnie to się liczy. co do dyskusji na temat wyższości jednego litra R4 nad drugim to IMO to akademickie rozważania i na ulicy to jeden ch**, musi się podobać.

 

jak Marecki chce R1, no to... jego strata ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: :buttrock: jest fakt, że V brakuje płynności ale jest fun z jazdy a dla mnie to się liczy. co do dyskusji na temat wyższości jednego litra R4 nad drugim to IMO to akademickie rozważania i na ulicy to jeden ch**, musi się podobać.

 

jak Marecki chce R1, no to... jego strata ;) :D

No V no Vun ;]

Bo w jeździe o to własnie chodzi by było zajebiscie

I konkretnie jak przelecisz taką dudniącą lokomotywą to wszyscy uciekają a policjant z lizakiem patrzy :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: i mówi sobie WTF.. Heniek co to ku*wa jechało?

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No V no Vun ;]

Bo w jeździe o to własnie chodzi by było zajebiscie

I konkretnie jak przelecisz taką dudniącą lokomotywą to wszyscy uciekają a policjant z lizakiem patrzy :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: i mówi sobie WTF.. Heniek co to ku*wa jechało?

 

V'ki zjadają tylnie opony i napędy:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podjechalem sobie do PKS..zapytalem milego pana czy zrobi przeglad mojego moto..przyszedl popatrzyl..ze ladny stan na 99 rok...ja do Niego ze mam xenon na h1..karze zapalic..reke przyklada.mowi ze strumien swiatla ok.. daje mu papiery idzie do biura..pieczatka 63 zl. i xenon montowany po przegladzie..wiec mowie OK :)...

********** Tylko Dla Mietczaków **********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że nie sprzedaje Vitka :) Stwierdziłem, że byłby to błąd - wszystko w nim porobiłem i świetnie się go prowadzi. Co prawda, nie ogarniam go, boje się hamowania silnikiem i jest on dziki i agresywny :tongue:

 

Dziś jeden gość miał szansę go kupić i nie wykorzystał jej - piątek 13'go i to w maju - więc chyba to dobra decyzja!

 

Wiem, wiem przekręt ze mnie, no ale cóż - taki mój urok :tongue:

 

Barthazz jutro jadę z Wami na Książ :crossy: :crossy: :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że nie sprzedaje Vitka :) Stwierdziłem, że byłby to błąd - wszystko w nim porobiłem i świetnie się go prowadzi. Co prawda, nie ogarniam go, boje się hamowania silnikiem i jest on dziki i agresywny :tongue:

 

Dziś jeden gość miał szansę go kupić i nie wykorzystał jej - piątek 13'go i to w maju - więc chyba to dobra decyzja!

 

Wiem, wiem przekręt ze mnie, no ale cóż - taki mój urok :tongue:

 

Barthazz jutro jadę z Wami na Książ :crossy: :crossy: :crossy:

 

 

w sumie to racja na nasze drogi i dalekie wypady witek napewno lepiej sie spisze niz każdy superbike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie eksploatacyjne sprawy wymieniłem na porządne rzeczy, są nówki opony, wygląda dobrze, najebałem się przy felgach i miałbym komuś oddać gotowca? Stwierdziłem, że jednak NIE :buttrock:

 

Druga sprawa jest taka, że lubię podróżować na moto - no a na R1 to latał bym tylko wokół komina. R1 jest śliczna - ośmieliłbym się stwierdzić, że MOIM zdaniem jest to najładniejszy sport.

 

Joey, wiem - jest to V lecz V4 - więc przeżyje :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że nie sprzedaje Vitka :) Stwierdziłem, że byłby to błąd - wszystko w nim porobiłem i świetnie się go prowadzi. Co prawda, nie ogarniam go, boje się hamowania silnikiem i jest on dziki i agresywny :tongue:

 

Dziś jeden gość miał szansę go kupić i nie wykorzystał jej - piątek 13'go i to w maju - więc chyba to dobra decyzja!

 

Wiem, wiem przekręt ze mnie, no ale cóż - taki mój urok :tongue:

 

Barthazz jutro jadę z Wami na Książ :crossy: :crossy: :crossy:

 

 

:icon_twisted: Marecki ja tam Ci nie ufam w tym temacie :icon_biggrin:

Ps...sprzedałem MT znowu w czarnej dupie jestem i mam tylko Iża do dyspozycji :buttrock:

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jedzie ktoś z Was razem z nami na Książ i może Czechy?

 

:icon_twisted: Marecki ja tam Ci nie ufam w tym temacie :icon_biggrin:

Ps...sprzedałem MT znowu w czarnej dupie jestem i mam tylko Iża do dyspozycji :buttrock:

 

Hahahahha w tym temacie to sam sobie nie do końca ufam :icon_biggrin:

 

Co zamierzasz kupić po super wibracji?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jedzie ktoś z Was razem z nami na Książ i może Czechy?

 

 

 

Hahahahha w tym temacie to sam sobie nie do końca ufam :icon_biggrin:

 

Co zamierzasz kupić po super wibracji?

 

W rachubę wchodzą dwie pozycję :icon_razz: 1 lub 2

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...