Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też idę w tym kierunku. Jednego Zetora mi sprzątnęli z przed nosa. Brak wyboru.

 

W Lesznie jest Honda CB1000R - ktoś wie coś na ten temat ?

CZY TY ku*wa NIE WIDZISZ W TLE AUTA KUBACKIEGO? :banghead: :banghead: :banghead:

 

Chyba się najebie w ten weekend Pele Asmo reflektujecie? :D

No i nie spełniłem misji :D

Jestem dumny leci powoli 3 tydzien :D

Ada ktoś mówil że przestanie palić ;]

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY TY ku*wa NIE WIDZISZ W TLE AUTA KUBACKIEGO? :banghead: :banghead: :banghead:

 

 

No i nie spełniłem misji :D

Jestem dumny leci powoli 3 tydzien :D

Ada ktoś mówil że przestanie palić ;]

 

 

heheh JOEY a kto to widzial,,, nie ma świadków :) no dobraaa może za to jeden dzień bez papierosa :)hehe

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też idę w tym kierunku. Jednego Zetora mi sprzątnęli z przed nosa. Brak wyboru.

 

W Lesznie jest Honda CB1000R - ktoś wie coś na ten temat ?

 

 

Co do CB1000R to śmiało mogę zarekomendować ten model ale oczywiście nie znam tego z Leszna. Ogólnie to mega udany sprzęt. Kierwonica prosta i kanapa naprawdę wygodna + zawieszenia na nasze drogi sprawdzaja się świetnie. Piec pochodzi z CBR. Naprawdę lekki wygodny i poręczny sprzęt.

 

Wizualnie zajebiście się prezentuje szczególnie z tym jednoramiennym wahaczem. Rasowy naked !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki sluszny wybor :buttrock:

VFR zacny sprzet, a co najgorsze nie ma narazie zadnego godnego nastepcy w tej kategorii niestety.

Jedynie Triumph Sprint ST 1050 ale to Tiumph wiec w Polsce ciezko o czesci nawet serwisowe.

V4 fajne jest a przede wszystkim ma supe dzwiek (na przelocie ofkors :P)

 

W rachubę wchodzą dwie pozycję :icon_razz: 1 lub 2

 

Czemu sprzedales MT?

Co do nowego Zeta to z tego co czytalem super sprzecior, (pokonuje FZ1 i CB1000R), ale niestety do latania wokol komina.

14 litrow zbiornik i zero ochorony przed wiatrem robia swoje.

 

A co mówisz o

 

CB 1300

 

Joey przeciez to jest ciezka kawaleria :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha 10/10 !

 

:-)))))

 

A co mówisz o

 

CB 1300

 

Chce coś nowszego i bardziej no hmmm....w streetfightera wpadającego z agresywnym silnikiem

 

Czemu sprzedales MT?

Co do nowego Zeta to z tego co czytalem super sprzecior, (pokonuje FZ1 i CB1000R), ale niestety do latania wokol komina.

14 litrow zbiornik i zero ochorony przed wiatrem robia swoje.

 

Joey przeciez to jest ciezka kawaleria :P

 

 

Trafił się kupiec typu "zakochany od pierwszego wejrzenia" ja nie czuje sentymentu do sprzętów. To tylko maszyny.

Robienie setek kilometrów w ciągu dnia to dla mnie średnia przyjemność te rundy w koło przysłowiowego komina lubię.

 

MT to nic nie dorówna jeśli chodzi o ciężka kawalerię no chyba że Triumph Rocket III

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)))))

 

 

 

Chce coś nowszego i bardziej no hmmm....w streetfightera wpadającego z agresywnym silnikiem

 

 

z Tych co wymieniłes BMW bije wszystkie pod wzgledem mocy i elastycznosci to jest pewne!!!! I nie mowie o Mocy pochodzacej z katalogowych tabelek tylko rzeczywistej podczas jazdy. Jak chcesz to dam Ci namiar na goscia z Wrocka co w temacie BMW powie Ci duzo wiecej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu o triplu a Ty zaraz przejdziesz ze moze nowe Tuono co?:D:D

On nie ale ja moge to zasugerować :D

Bo już myślałem o tym :D

Za 30 tys masz piękne tuono factory na oZ ohnilsie i akropie tak jak kamikazze dzis kupił:)

 

btw dzis widzialem w Lesznie na PL blachach nowe tuono włąsnie i az mi gul skoczył coz to za jeden

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie ale ja moge to zasugerować :D

Bo już myślałem o tym :D

Za 30 tys masz piękne tuono factory na oZ ohnilsie i akropie tak jak kamikazze dzis kupił:)

 

btw dzis widzialem w Lesznie na PL blachach nowe tuono włąsnie i az mi gul skoczył coz to za jeden

 

Przyznam ze jest ładniutka sztuka:D:D Chociaż ja i tak bede celował w co innego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 30 tys masz piękne tuono factory na oZ ohnilsie i akropie tak jak kamikazze dzis kupił:)

 

za 29900 to można kupić Tuono z 2010r w stanie fabrycznym z przebiegiem 0km

Tuono zawsze chodziło mi po głowie...boje się spadku jej wartości i bardzo trudnej odsprzedaży

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...