Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My na tor poznań a pózniej przez Śrem też :)Ario widizał ponoć jak z Mareckim cieliśmy winkla w osace..Marecki widizałes te pełne gacie nie xDhahahhaNiech brat carrol powie ile mi dziś spalił mój włoski gówniany sprzęt ;]Wasze fałki się kryją przy mojej :D HA!W ogole wujek rudy ..a z tego ooleju to w pysk nie dostałeś jak CI tak strzelił?I btw. chwilowa to może być sraczka w Twoim wypadku wez an regulacje go i sprawdź świece i fajkęAle to moze tylko w włoskich sprzętach taka przypadłość że się pie**olą ;]

Yyyy jaki olej? z czego w pysk nie dostałem ? Co do świec to są nowe, co do spalania to mi wpieprzyła dzis jadąc na poznan 8,2 czyli w normie, co do chwilowej sraczki to nie wiem, ale zatankowałem po powrocie z tego BP na Bliskiej 98 i jakby dławienie było mniejsze, może to moje złudzenie bo nie chce mi sie wierzyć, ze 98 z BP i jeszcze na czas imprezy by była jakaś trefna. Pożyjemy, zobaczymy. Kiedy na Kisielin chcecie jechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuja rudy koniec maj jakoś mamy jechac jak gadaliśmy moze sie uda w ten weekend przed Brodakiem!

 

No chwaliłeś się że olej z lag Ci wyjebał

A filtry sprawdziłeś?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

choć za to hamowanie się komuś dostanie hah... ;)

 

 

A to niby dlaczego?

wyj**ane doznania widząc Rudgo espeka któremu w josimurze lata rura xD

Dziw że jej nie wyrzygało i nikt w ryja nie dostał xD

 

z prawej strony Joey modli się... pytanie o co? :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

A mojego ktoś nagrał?

Musze zobaczyć czy coś mu nie odpadło czasem xD

 

EDIT:

Widzę że czyta to się spytam BETA. a Ty gdzie się podziewasz?

Nie będziesz mniejszością wśród malych fałek :D

 

EDIT 2:

 

Marecki to chyba coś dla Ciebie by było !

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie jestem sam wśród naszych forumowiczów jeśli chodzi o ostrą muzykę. Marecki, Joey, ktoś jeszcze? :buttrock:

 

Niezły zestaw . Chociaż Korna kupuje tylko do płyty Issues , później zaczęłą sie lekko dziwnie , no i bez Head'a . Iron to juz klasyka - ale też mieli małą wtope z zmianą wokalu ;) Dobrze ze Dickinson wrócił - amen!:) a braci Cavalera chetnie bym posłuchał na żywo w tym składzie :) - więc kto jedzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobre, dobre :buttrock: :crossy: :buttrock:

No i są czeskie Czeszki :bigrazz:

 

Koorwa ale mam chęć pośmigać :crossy: - Może się zgadamy jeszcze jakoś w tygodniu - może czwartek po południu :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam chetnych na sonisphere do Wawy.

(Polska edycja tego zalinkowanego przez Joeya).

 

Gra tez Iron Maiden a do tego Motorhead :buttrock:

10 czerwca Wawa Bemowo - 198 PLN bilet.

 

Link: http://pl.sonispherefestivals.com/

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...