Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakby co to biore karimate i spiwor

Moge spac na podlodze jak opowiednio wypije bo mi juz wtedy obojetne gdzie spie (nie takie rzeczy sie robilo :) ) byle nikt nie chrapal i nie deptal :)

 

Ilek jak jedziesz z laska to nawet lozko na dwoch dostaniecie a jak nie to brac spiwory karimaty i na podlodze.

Takie jest moje zdanie.

Podliczajac lozka:

1.Wiciu i Ania

2.Beti

3.Irek

 

Zostaja 3 do rozdysponowonia na 6 jakby Ilek byl z nami wiec nie jest zle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale....jak Ty liczysz....do licha..przeciez 8 nas jest!!!! A ma z Leszna jechac 9, no bo Ario jeszcze jezdzie, tylko ze nie spi z nami.

Nie mozna wykreslic na 100% Asma....ja tam caly czas licze, ze pojedzie.

Po drugie Witas wspominal kiedys, ze od niego 4 osoby leca...Ania i on + jakies 2 osoby jeszcze....jedna z nich to kuzyn Ani, a druga to "?" z tego co mi wiadomo, chyba ze sie pozmienialo.

 

Witas!!!!!!!!!!!!!!! Ty cos rob z tym wszystkim, przeciez tu niedlugo bajzel sie zrobi i nic nie wiadomno co i jak, gdzie i ile.

 

Nie wiem....robcie co chcecie....ja mam to juz gdzies, bo tu powoli nic nie wiadomo....wszystko sie chyba na miejscu wyjasni.

 

Teraz to na pewno bedzie jazda :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti spokojnie, wszystko będzie dobrze, ludzie jak się popiją to się wręcz będą zabijali o miejsce na podłodze, zobaczysz będzie wszystko OK.

Acha z racji tej, że na pewno ktoś będzie miał jakiś aparat to ja biorę na zbieranie dowodów zbrodni kamerę, to dopiero będzie czad :)

pozdro

 

To co o której mniej więcej bedziecie w Rawiczu ?

Witas nie zapomnij o daniu sms jak wyjedziecie z Leszna

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz myslalem ze mnie nie liczycie do domku :) W czwartek bedzie wiadomo czy zwalniam swoje miejsce czy tez nie :) Jak by co ja tam moge spac na dachu lub tez wezme se namiot wyrwe 2 laski na klxa i noc udana :] Ewentualnie moge spac z kims w domku na jednym lozu a najlepszym rozwiazanie to bylo by spac samemu w calym domku z 7 laskami :D

 

A i najwazniejsze pytanie, bierzecie szczoteczke do zebow ?? Bo ona tyle wazy ze nie wiem czy ja zmieszcze :) Jak by co to jedna wystarczy na wszystkich ja moge wziazc paste :) Ewentualnie pozyczy sie z innego domku.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti nie wiem czy czytasz uwaznie ale tam jest wszystko dobrze :)

 

8 osob w tym domku i ewentulanie +2 (ilek+plecak)

3 lozka rozdysponowane na 4 osoby czyli 3 pozostale zostana na 4 (+2) osoby :)

 

Wiciu sie nie odzywa bo pewnie nie ma neta jeszcze

 

Irek kamera :) Ale bedzie rzeznia :) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja juz wszystko wiem. Wiadomosc od Witasa!!!Zadzialalam i informacje od niego i to wszystko juz na 100%

 

Startujemy w sobote o 8.30 z Leszna spod McDonalda. Po drodze zbieramy ludziska:D

Do Wrocka jedziemy w 9 osob. W domku spimy w 8 osob (Ario spi z Wroclawiem)

 

Pale, my to zawsze musimy sie spierac :) , hehehe....co to bedzie po wypiciu :) :D

 

Ja aparatu nie biore, bo siora mi nie da. Ale kamera...no prosze...bedzie ciekawie, hihihihihihi.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario, przepraszam....ale tak mi podal Witas. Ja nie wiem nawet co to za rzeznia, wiec jeszcze raz prosze o wybaczenie i w sobote o wyjasnienie:)

 

Illek, najlepiej skontaktuj sie z Dracko, powiedz co i jak....my nie mamy nic przeciwko, zebyscie spali w naszym domku. Tak sprawa stoi.

Draco jest organizatorem i on decyduje o takich rzeczach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...