Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jakos tak wyszlo, ze plywac bede :banghead: A tak na powaznie to ja nie mam sama zamiaru tego wypic....Witas....mozesz powiedziec Ani, ze alkohol mamy:P:) Zrezsta dwie wodki, powinny na pewna czesc wieczoru starczyc:) Ile nas tam jedzie....9?? :biggrin: :banghead:

No kurcze...ja tu tak planuje...a jak sie okaze, ze......

Dobra, nic nie kracze.

Ja tam sie nastawilam na ten Rybol i to bedzie juz moj ostatni wyjazd w tym sezonie. Wiec trza go jakos zakonczyc motocyklowo;]

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

mam zle i dobre wiesci, moze zaczne od dobrych. Oddalem dzis cylinder do szlifu i to jest dobra wiadomosc :) a zla jest taka ze nie wiadomo czy koles go zrobi mi na rybol, prosilem go bardzo zeby wyrobil sie do czwartku ale ma tyle roboty ze powiedzial ze bedzie bardzo ciezko, czyli jednym slowem nic mi nie obiecywal, dlatego tez moj wyjazd na rybol stoi pod wielkim znakiem ? okaze sie wszystko w czwartek po poludniu. Narazie bede czekel z niecierpliwoscia na cylinder, miejmy nadzieje ze da go rade zrobic. Jak byl by normalny szlif to nie bylo by problemu a tu trzeba tuleje roztoczyc z 99,8mm na 102 mm wiec samym honowaniem tego nie idzie zrobic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ze ktorys z modow nas docenil i zostalismy powieszeni na sam gorze :biggrin:

Chyba skonczy sie bezkarne spamowanie :biggrin:

 

A co do rybola to asmo zabierze sie w razie czego na pake do kogos (byle nie do mnie :buttrock: )

 

A moze ktos reflektuje na zakup whisky :)

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde nawet nie wiecie jak mi cisnienie skoczylo, szukam i szukam i szukma leszczynskiego tematu i nie ma, juz wku... myslalem ze nam go usunieto bo za duzo spamujemy :biggrin: ale naszczescie jest odwrotnie :)

 

@Beti

napewno pojedziesz! jeszcze jedzie z nami kuzyn ani ktory tez tak srednio 80-90-100-110* jedzie (niepotrzebne skreslic :crossy: )

 

@Asmo

ja na Twoim miejscu codziennie bym do kolesia przychodzil i pytal czy juz zrobil i suszyl mu glowe o to!! masz jechac i koniec nie po to imbusy lamales zeby teraz przez jakiegos mechanika nie pojechac :)

 

@Pale

ok czyli picie juz mamy zapewnione :buttrock: ale w realu cos sie jeszcze dokupi zobaczymy co:) ja whiskey pil nie bede bo to za dorogie wole eurosuper za to kupic:P

 

@Irek

czy ja Cie nie widzialem w niedziele rano tak po 11 jak leciales z rawicza do leszna? akurat jechalem do wro i wydaje mi sie ze to Ty byles :biggrin:

 

PS. TYLKO 3 DNI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe witas czy ty bys latal skoro koles ma czynnye do 16 ja siedze w szkole do 18 a on ma warsztat przy wjezdzie do poznania od strony leszna (sam poczatek poznania wiec jakas godzinka drogi bujajac sie komunikacja)

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie co najwyzej ja pochleje se w lesznie :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu po pierwsze nie spamujemy tylko duzo rozmawiamy na temat :biggrin:

 

Po drugie nie napisalem ze stawiam whishy tylko czy ktos chce ze mna na pol kupic takie 0,7 z dyskontu :buttrock: Kosztuje to 30 zeta czyli po 15 na lebka. A wole w sumie takie cos niz wodke.

A jak nie ma chetnych to se chyba z wami ta gorzka zaladkowo popije.

 

Zbieramy sie w lesznie o 8.30 kolo mcdonalda i stamdat wylatujemy na wrocke po drodze zabieramy Beti i Irka.

 

BTW. Wczoraj tankowalem (paliwo jakby ktos inaczej pomyslal :) ) na jecie za 3,69. Coraz bardziej mi sie podobaja te ceny paliwa i oby tak zostalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo ;( Ja bede plakac....miales mi towarzyszyc :) jestem zla na Ciebie, wrrrrrrrr.....masz jechac i koniec...nie wiem jak to zrobisz, ale masz jechac!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Witas, w takim razie pojade, ale bedziecie za mna czekac!!!!!!!! Bo ja sama zgine w tym wielkim swiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A swoja droga Wiciu co to jest za chlopak?? Sakd?? CZym jedzie?? Dokladne dane prosze:P:)

 

Illek....Ty sie nas nie pytakie rzeczy. Jak juz chcesz cokolwiek sie dowiedziec to pisz w temacie RYBOL i pytaj sie Draco o takie rzeczy, my CI nic nie powiemy na ten temat.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilek sam chcesz jechac? bo jak tak to nie problemu zeby sie upchac do naszego domku tam jest narazie :) 8 osob na 6 lozek wiec patrzac na inne domki to calkiem przyzwoicie :)

 

Beti z tego co Wiciu mowil to on tez ma jechac jakims chopperkiem nie pamietam dokladnie ale chyba mowil ze suzuki savage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilek sam chcesz jechac? bo jak tak to nie problemu zeby sie upchac do naszego domku tam jest narazie :) 8 osob na 6 lozek wiec patrzac na inne domki to calkiem przyzwoicie :)

 

 

No nie wiem...ja bym tak tego pewna nie byla.....zobacz sobie na liste osob.....zapewne polowa jest rozmieszczona po domkach...z reszta to sie na miejscu okaze.

 

Trzeba bylo Illek zalatwiac to wtedy, kiedy Ci mowialm:P:P

Mi to wsio ryba ile bedzie ludu spalo w domku. Ja spie na lozku i niech sie dzieje co chce:P:P :) Zdaje sobie sprawe z tego, ze napewno sama tam spac nie bede, bo to raczej malo prawdopodobne, ale karimaty zadnej nie biore....wiec na podlodze nie spie!!!!!!!!!!! hihihihihihihihihi Kobiety maja pierszenstwo :D Zreszta chce jak najmniej rzeczy brac, zeby motocykla nie obciazac....bo i tak sie bede slamazarzyc....

 

 

Juz coraz blizej :) :)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...