Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez bym jutro chetnie pojezdzil ale jeszcze nie wiem o ktorej bo mam pare spraw do zalatwienia.

Pewnie Wiciu bedzie mial decydujace slowo.

 

Ja dopiero co kupilem sobie nowa opone na tyl jeszcze tylko musze dac do zalozenia.

Ario moja stara 130 raczej ci nie bedzie pasowac :bigrazz:

Ale Asmo zna jakiegos kolesia z gory co handluje oponami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irek

to jak juz wyruszymy z leszna wysle ci sms'a ze powoli sie kulamy :icon_mrgreen:

 

@Pale

jak zwykle ja decydujace slowo :clap:

 

nie wiem bo mam troche rzeczy do zrobienia jutro, ale mozna by sie na ten slub przejechac obstawe zrobic ludziom sie pokazac :buttrock:

tylko to by beti byc musiala, a jak nie to mozemy troche pojezdzic tak bez okazji, tylko umowcie nas jakos ja sie dostosuje. Ja juz nas nie umawiam bo znowu tylko Pale i ja przyjedziemy :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu Witas o mnie zapomnial :buttrock:

Co do mojego wyjazdu na rybol to stoi pod znakiem zapytania, tzn sa dobre i zle wiesci, wszystko co potrzebuje do wymiany mam w chacie, juz zrobilem caly przod (lozyska, simeringi, lampa) ale nadal nie moge odkrecic glowicy i jezeli nie uda mi sie to do niedzieli wieczora to niestety nie pojade na rybol, ale nie martwcie sie jak narazie wyszystko idzie w dobrym kierunku zebym to odkrecil. Wtedy tylko juz do poznania zabrac cylinder do szlifu i poskladac cale moto w piatek :icon_mrgreen:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bie lamcie sie panowie od poniedzialku ma byc zlota polska jesien :icon_mrgreen: akurat na rybnik:)

a ja jutro juz jezdzic mogl nie bede bo musze do wrocka jechac :buttrock:

 

asmo jak sie nie wyrobisz na rybnik to ci nogi z du.. powyrywam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas a o ktorej ty jutro kcesz jechac ze ci pojezdzic chwile nie pasuje :icon_mrgreen:

Jak sie asmo nie wyrobi to ja sie nie pisze na taki dodatkowy balast :buttrock:

ale jest szansa poszedl juz znowu do garazu :clap:

 

Btw. Jak juz mowilem pogode najlepiej zamawiac przez neta

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha po ciezkich probach i walce z ta glowica w koncu sie udalo, cylinder mam juz kolo biurka i biore go ze soba do poznania w niedziele, jezeli ktos zrobi mi szlif w ciagu 4 dni to jade na rybol a to ze zrobi to raczej pewne, wiec pozostanie powrot z poznania w czwartek wieczorem i skladanie moto do rana. Nie ma to jak docieranie pozniej moto w trasie :icon_mrgreen:

 

Ario ty sie martwisz ze nie masz oponki na rybol, a co ja mam powiedziec bede jechal na kostakch (czyt opony crossowe na ktorych pisze NOT FOR HIGHWAY USE :] ) Wiec jak chyba dojade do rybnika to bede mial slicka z tylu, postaram sie skoczyc jeszcze w piatek do Lipna tam koles handluje uzywanymi oponkami do moto i nawet wystawia na allegro, widzialem ze ma jakas enduro szosowa to moze pchnie za smieszna kase :] Tez se Ario skocz oblukac co tam ma bo i moze cos fajnego znajdziesz a jak kupujesz na zywo to widzisz co bierzesz (chodzi mi o uzywke) Jak bys sie wybieral wczesniej niz ja tam to pytni sie o jakas enduro szosowa na tyl 17 cali.

 

Pozdro

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu ty piepszony spamerze jak tak mozesz (a i tak nie zrobiles se drugiego tloku lol) :icon_mrgreen: ale ja tez skorzystam z okazji i se nabije niuchacza wydechowego :buttrock:

 

Btw. Nie ma to jak podwozka pod chate z pubu po 5 piwach (i to za free :clap: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

Asmo....niestety nie dalam wczraj rady sledzic forum:) :buttrock: :clap:....powiedzmy, ze bylam na popijawie zakanczajacej sezon mojego taty:P No coz...bylam kierowca samochodu, wiec nie moglam pic, ale moze nadrobie to w Rybniku. Ja odrazu informuje, ze jak Asmo nie pojedzie ( a wszystko wskazuje na to, ze pojedzie:)) to ja tez nie jade, bo sama nie mam ochoty.

A Bolsik juz uszykowany na Rybol.....czyli bede wiozla dwie wodki weselno - motocyklowe na Rybol:P;)

 

Aha, wy tutaj sobie posty nabijacie, a ja wole km na liczniku nabijac:P:P

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu ze posty nabijamy :biggrin: My prowadzimy intesujace konwersacje na wysokim poziomie :biggrin:

 

A tak na serio to co pijecie na rybolu :banghead:

Beti juz widze ze bedziesz plywac lodka

A reszta, bo sam nie wiem co do :flesje:

Jak napisali w temacie rybola zakupy robimy w realu, ktos zna jakies tanie specjaly stamtad

Tak mysle dwa piwka do kiebly i co dalej :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...