Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Thobeta to ty po 14 wyjeżdzaleś z maca i jeszcze dwócho gości

 

Barfi ale ty o wczorajszym dniu piszesz. Dzisiaj nie dotarłem do Leszna a szkoda :-/ ubolewam nad tym bo szwendałem sie, wkoło komina i klimatu nie było

 

Oj taka ladna pogoda a Marecki w domu :icon_razz: :) Jaka szkoda xd

Specjalnie bede jezdzil kolo twojej chaty zeby Cie podenerowac xd

A Marecki bedzie wtedy bil glowa o sciane :banghead: i mowil po co sie zenilem :)

:crossy: :crossy: :crossy: :crossy:

 

 

A tak w ogole to kto dzis wyjezdza ?

 

Bocian z przykrością stwierdzam że na MTku nie czuć nawet wibracji w telefonie. Szkoda ze sie nie zgadaliśmy bo szukałem kompana do koła.

Ale teraz jak mam numer do Ciebie to będzie łatwiej.

 

PS. gdzie ty stacjonujesz bo masz rawickie blachy

O dzisiejszy, bo mi wskoczyły jakieś dwa mt01 za plecami jak przejeżdżałem koło maca myslałem że to ty.

No dzisiaj to chyba większość z nas jeździła i sama nie wiedziała gdzie byle do przodu ja tak bez celu z 250km

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thobeta to ty po 14 wyjeżdzaleś z maca i jeszcze dwócho gości

 

Barfi ale ty o wczorajszym dniu piszesz. Dzisiaj nie dotarłem do Leszna a szkoda :-/ ubolewam nad tym bo szwendałem sie, wkoło komina i klimatu nie było

 

Oj taka ladna pogoda a Marecki w domu :icon_razz: :) Jaka szkoda xd

Specjalnie bede jezdzil kolo twojej chaty zeby Cie podenerowac xd

A Marecki bedzie wtedy bil glowa o sciane :banghead: i mowil po co sie zenilem :)

:crossy: :crossy: :crossy: :crossy:

 

 

A tak w ogole to kto dzis wyjezdza ?

 

Bocian z przykrością stwierdzam że na MTku nie czuć nawet wibracji w telefonie. Szkoda ze sie nie zgadaliśmy bo szukałem kompana do koła.

Ale teraz jak mam numer do Ciebie to będzie łatwiej.

 

PS. gdzie ty stacjonujesz bo masz rawickie blachy

 

Ja mieszkam na wsi kolo Bojanowa :) Dokladnie wioska nazywa sie Czechnów.

Dzwonilem a Ty nic ;p wiem rozumiem ciezko uslyszec jak sie jedzie :)

Dzis zrobilem 320km i wir w baku ladny byl :)

A co do Wozia to chlopie idz do kosciola i podziekuj bogu ze jestes jeszcze z nami (mi serce nagle stanelo) :buttrock: Tylko Woziu wie o co chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszędzie były motocykle. Byłem w Rawiczu to na każdym skrzyżowaniu były moto :crossy:

Ale mi gul skakał... Mam nadzieję, że pogoda będzie coraz lepsza, a najmniej tak jak dziś :) Trzeba było chociaż do mnie na grilla wlecieć - też byście nie jeździli. A na marginesie - to musimy się kiedyś zgadać na jakiegoś grilla i piwkowanie - może latem :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszędzie były motocykle. Byłem w Rawiczu to na każdym skrzyżowaniu były moto :crossy:

Ale mi gul skakał... Mam nadzieję, że pogoda będzie coraz lepsza, a najmniej tak jak dziś :) Trzeba było chociaż do mnie na grilla wlecieć - też byście nie jeździli. A na marginesie - to musimy się kiedyś zgadać na jakiegoś grilla i piwkowanie - może latem :)

No to trzeba było pisac cholelra:D

Kto bierze Grilla na rudna? xD

 

@Marecki

widziałem Kask HJC FS-15 Terror rozmiar L za 500 jakby co

 

@Joey

z kim dzisiaj jechałeś z wiaduktu (SV1k i ktoś jeszcze)?

 

qrwa nie mam moto a właśnie wylicytowałem żółwia na jebaju :D :D :D

Sv to karol i fz1 to baba karola :)

Kupuj sprzeta w obote lecisz z nami :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na wsi kolo Bojanowa :) Dokladnie wioska nazywa sie Czechnów.

Dzwonilem a Ty nic ;p wiem rozumiem ciezko uslyszec jak sie jedzie :)

Dzis zrobilem 320km i wir w baku ladny byl :)

A co do Wozia to chlopie idz do kosciola i podziekuj bogu ze jestes jeszcze z nami (mi serce nagle stanelo) :buttrock: Tylko Woziu wie o co chodzi!

 

 

stary mówie ci po raz kolejny ze tam było miejsca tyle że pare maszyn by przeleciało na pelnym lajcie.

Kiedy czlowiek jest skoncentrowany wtedy zmysly sa wyostrzone i wszystko dzieje sie jakby w zwolnionym tempie..

weźmy prosty przykład przeskoczenie gorki motorem niby zajmuje chwile i wydaje sie ze nawet okiem nie mrugniesz i tak jest kiedy kierowca jest spiety i nie skoncentrowany, a kiedy jest skoncentrowany i na luzie to podczas skoku mozna wykonac wiele czynnosci bo wrazenie jest jakby wszystko wolniej przemija.. tak moge w prosty sposób to wyjasnic..

 

No Woziu pochwal się co za akcja była o której Bocian mówi :icon_question: :icon_rolleyes:

 

 

zadnej akcji nie bylo wyprzedzalem na trzeciego to chyba zadna nowosc nawet kierowcy TIROW tak robia..

 

kazdego dnia jak fury na drogach układaja sie w odpowiedni szyk to je wlasnie w taki sposob atakuje.. nieraz trzeba dlugo jeździć zeby dorwac kilka fur w odpowiednim rozstawieniu i jeszcze z przeciwka w odpowiedniej odleglosc zeby elegancko sie wpasowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...