Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej, że tata Mirek nie jedzie bo czasem za dużo by widział i potem byłaby z tego wszystkiego afera :)

 

I juz nie pozwolilby mi jechac z wami gdziekolwiek :)

Wiec lepiej niech sobie zostanie w domku i jedzie ze swoimi znajomymi:)

 

Oj Ario...napewno wypijemy:) Jeszcze bedziesz przeklinal trase z Boja do Wrocka....bo co niektorzy juz narzekali na jazde w moim towarzystwie:P:) No ale...coz...w koncu mam malenstwo, ale za to kochane:)

 

No to kasa na Rybol juz poszla:)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti na Asmo to sobie troche poczekasz bo znowu cos sklada w klxie (a wlasciwie rozklada) :)

 

No szkoda Ario ze z nami w domku nie jestes ale jak wolisz extreme i mega rzeznie to spoko. Na pewno cosik wypijemy.

Btw. ten 2kc to cos daje czy jak :) nigdy na sobie nie sprawdzalem

 

Irek spokojnie na nas mozesz czekac w rawiczu na pewno w koncu dojedziemy :( (ale mam nadzieje ze przed 10 jakos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Beti nie martw sie ja tylko teraz mam pare pie**ol juz do porobienia w klxie :bigrazz: tzn wymiana tloka pierscieni, zrobienie szlifu, reg zaworow, wymiana oleju, filtra uszczelek, lozysk w przednim kole, opony i przelozen na szosowe :lalag: :biggrin: gdyby nie to ze nie moge odkrecic jednej sroby w glowicy to juz bym mial 1/2 zrobione :] A najgorsze jest to ze od poniedzialku do czwartku jestem w poznaniu

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej pozwolcie, ze bede odpowiadal z pamieci :biggrin:

Pale nie mam jeszcze netae we wrocku tylko na labkach z autocada sie obijalem po necie ;)

 

jak dla mnie nie ma wiekszego znaczenia kto w jakim domku spi bo w tych domkach to tylko 1/5 czasu i tak spedzimy a imprezowac bedziemy wszyscy razem przy ognisku czy cos takiego:D i napewno sie razem napijemy :bigrazz: a w drodze do wrocka, najwyzej odskoczymy raz czy dwa :flesje:

 

hehe Irek nie martw sie w Rawiczu powinnismy byc najpozniej o 9:30 :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas nie ma sprawy, masz mój numer komóry, jak będziecie jechać z Leszna wyślij SMS`a, będę miał jakieś 0,5 godziny na załadowanie maszyny no i jazda !!!!!!! :biggrin:

Pale, ja też muszę dużo spać po napier............ iu :bigrazz: tak, że nie jesteś wyjątkiem :lalag: Pozdro

P.S.

A jutro latacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w doma (jeżeli Żona mi czegoś nie wymyśli :biggrin: ), więc jakąś krótką traskę mogę z Wami zrobić.

 

btw kończy mi się opona z tyłu, może ma ktoś jakąś 160-kę na zbyciu, żebym tylko do rybola się dokulał i z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrrrrrrrrr......no ja w tym momencie w ogole nie wiem czy jutro wyjade....zalezy jak uwine sie z okulista:P:P, musze widziec gdzie jade, co nie :biggrin::) ??

Poki co zostal jeszcze tydzien.....tylko ja nie wiem jak to zniose:( Ja juuz zamarzam, a co dopiero za tydzien...skostniala dojade,heheh...bedzie jazda:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...