Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Beti mam dla Ciebie dobra nowine dnia 28.09.2006 o godzinie 8:46 moja kawunia zostala oficjalnie zarejestrowana w Wydziale komunikacji UM w Lesznie :wink: Tylko wieczorem oplacic OC i moge juz smigac legalnie :icon_mrgreen: Nawet mam fajny nr rej. ale to musicie na wlasne oczy zobaczyc (po chwili namyslu nie jest az taki fajny :eek: ). Rozbawily mnie wczorajsze badania techniczne. Koles kazal mi wjechac do tego ich "hangaru" spisal se numery ramy i poszedl do kompa wypisywac, pozniej zmierzyl tylko dlugosc kierownicy, motocykla i rozstaw osi. Koles mial takie podejscie ze jak widzial ze nim przyjechalem to znaczy ze jest sprawny, nawet nie patrzal czy mam swiatla (a mam), kierunki (tego nie mam), klakson (tez nie mam) i lusterko (nie ma). W sumie badania trwaly 40 min z tego 1 min przy moto :cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo badania zawsze tak wyglądają, pojawiają się problemy dopiero wtedy jak zaliczysz ślizg, wtedy ubezpieczyciel docieka ( a dlaczego nie ma tego .......... itd.)

A z innej beczki to: jadę na Rybnik, właśnie ustaliłem sobie w pracy wolny weekend, oczekuję tylko na sygnał : kiedy , gdzie i o której godzinie się spotykamy. Na pewno pojedziecie przez Rawicz :icon_mrgreen: tak, że raczej rosądnie jest dołączyć do was w Rawiczu :wink:

A jazda w weekend : jak najbardziej, byle pogoda dopisała :eek:

Pozdr z Rawicza :cool:

 

 

To gadać , kto jedzie, z kim i kiedy ?, wtedy Witas nas weźmie do swojego domku :biggrin:

Oczywiście zapłacimy :crossy:

To dalej decydować się i dawać konkrety

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Asmo...ja wiedzilam, ze moge na Ciebie liczyc i od poczatku wierzylam :icon_mrgreen: No normalnie chyba Cie az wysciskam :wink::)

Dobra, to i tak moja prosba pozostaje do Ciebie...wpisz nas na liste na Rybol, bo ja nie mam czasu...teraz szybko tu pisze i spadam...najprawdopodobniej dopiero odzew z mojej strony bedzie w poniedzialek.

Niestety znowu odpadam na weekndowa jazde...ide do pracy w sobote i niedziele.

 

Ilek...nie wiesz o co chodzi z Rybnikem!!!!!!! Wstyd..moglbys sie nie przyznawac:P Zakonczenie sezonu tam jest:)

 

P.S. Asmo..Twoje badanie bylo piekne.....ja na temat sowjego moze sie nie bede wypowiadac :eek::)

 

Pozdrawaiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo robiles przeglad na PeKaEsIe czy jak to sie pisze?:cool: ja tam robilem i wygladalo IDENTYCZNIE, nawet sie nie kapneli ze mi dokumentow brakuje LOL

 

A teraz konkrety w sprawie rybnika, zaraz zapisze was (nas) wszystkich w odpowiednim dziale i postaram sie zalatwic caly domek dla nas :]

ale trzeba bedzie wplacic kase, najlepiej na poczatku przyszlego tyg, ale to juz kazdy sam :icon_mrgreen:

 

Jak bedziemy jechac?

Ja jade z Aniusia (edit:P) z tulu, jeszcze pojedzie jej kuzyn i kolega kuzyna (kazdy na swoim moto) pewnei pojada z Asmo i Beti bo maja podobna predkosc przelotowa. Zreszta proponuje zebysmy wszyscy z Leszna do Wroclawia pojechali razem, a we wro sie zobaczy jak dalej :wink:

o 11:00 musimy byc we wrocku na stacji BP, czyli trzeba by wyjechac z leszna 9:30 wiec w lesznie spotkamy sie o 9:15 pod McDonaldem Zabierzemy po drodze Beti z Bojanowa, nastepnie Spotkamy sie z Irkiem w Rawiczu na stacji Orlenu okolo 10:00 - 10:15 (moze byc czy masz inna propozycje? Bo ja nie znam zbyt dobrze Rawicza)

 

Oczywiscie jak zwykle jestem otwary na propozycje :eek:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze w koncu wszyscy mozemy legalnie smignac na rybol

Ja wlasnie wplacilem kase za rybol :cool:

A ile nas bedzie w koncu :icon_mrgreen: na caly domek starczy? Jak tak to Wiciu zostanie gospodarzem domku :biggrin:

 

A co do wyjazdu to sadze ze lepiej byc pod MCkaczorem o 8.30 zeby miec ewentualny zapas czasu skoro we wrocq mamy byc o 11. Szczegolnie ze jak asmo i beti maja z nami jechac az do wrocka to nie wiem czy bysmy sie wyrobili. To taka moja skormna propozycja :eek:

 

BTW.Nie wiecie czemu pieprzone golebie za oknem mnie tak wqrwiaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Witek, wpisz mnie na liste do naszego domku, a kase wpłacę czym prędzej.

Możemy spotkać się na Orlenie, nie ma sprawy jeszcze zresztą szczególowo się umówimy w przeddzień wyjazdu co do godziny.

Beti ja wiem , że tam jest zakończenie sezonu, chodzi o to, że jeszcze tam nigdy nie byłem.

To narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek juz wpisalem :wink: a Beti nie pisala do Ciebie tylko do Ilka, ktory niestety nie wie o co chodzi :icon_mrgreen: :biggrin:

 

Pale no co ty wszyscy?:> o czyms nie zapomniales :crossy:

To dogadamy sie jeszcze dokladniej przed wyjazdem, mozemy wszystko przesunac na wczesniejsza godzine tylko nie za wczesnie bo moge zaspac :cool:

 

Ilek dowiedz sie o co chodzi i moze pojedziesz? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale no co ty wszyscy?:> o czyms nie zapomniales :biggrin:

 

Ja zpomnialem :eek: :icon_mrgreen:

No co ty. Przeciez z geby to ty jak rodowity prawdziwy angol wyglasz :wink: Tylko troche se kluch do geby napchaj i bedzie nie do poznania. A jakby co to Ania za ciebie bedzie gadac i wogole :cool:

 

Btw Czytales, ogladales zdjecia o nowych Bandziorach? Nabij se posta i wypowiedz sie tam w temacie, zapodaj opinie:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Fajnie ze udalo sie wam w koncu zebrac ekipe na Rybol ale optymistyczna wersja Witasa (wyjazd o 9:30) jest... no delikatnie powiedzmy... wielkim nieporozumieniem. Wrocek (jak pewnie Wiciu wiesz) jest strasznie rozryty i nie da sie szybko przejechac (a na pewno nie grupa!).... ze nie wspomne ze tu dolacza jeden, gdzies indziej dolacza drugi do grupy. W 1.5h nie ma ch**** we wsi zebyscie zdarzyli.

 

A tak pozatym to wielkie pozdro od zapracowanego Konika i Ewki :icon_mrgreen:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze faktycznie 9:30 to troche optymistyczny termin :P moze lepiej umowic sie na 8:45 tak zeby o 9:00juz wyjechac :icon_biggrin:

 

pozatym wplacilem juz za siebie kase na rybnik :bigrazz: numer konta i reszta szczegolow podana jest n stronie 7 a aktualna lista jest chyba na str 10 :smile:

 

oki spadam nie bedzie mnie przez nastepny tydz w necie bo jade do wrocka a nie mam tam jeszcze netu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:), ja sie odzywam po weekendzie...zyje!!!! ciezko bylo, ale zyje:P :icon_eek: I stwierdzam, ze o jeden weekend blizej do Rybnika :buttrock:

 

Szczegolnie ze jak asmo i beti maja z nami jechac az do wrocka to nie wiem czy bysmy sie wyrobili. To taka moja skormna propozycja :bigrazz:

 

 

 

Spadaj!!!! :crossy: Teraz to bedzie na nas tak :) jak cos bedzie nie tak, to to wina Beti i Asmo...wstreciuch :flesje:

 

No ja tam uwazam, zeby wyjechac wczesniej, aby miec ten zapas czasu....w takich dalszych wyprawach lepiej sie chyba zabezpieczyc czasowo. Ale to dokladnie juz umowimy sie blizej wyznaczonego terminu. Ale 8.45 chyba bedzie oki.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o dobro wszystkich dbam i mowie zeby wczesniej wyjechac a tu mi sie dostaje :buttrock:

 

Tak jak Ario napisal niech zadecyduja Ci ktorzy..... :biggrin:

 

Ja tez jestem za tym aby miec zapas czasu i najlepiej to 8.30 kolo mckaczora w lesznie i tak pokoleji zbierac luda az do wrocka. Jakies inne propozycje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...