Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie moge :) najwczesniej chyba dopiero ten weekend kolo 7 pazdziernika co jakis slub ma byc czy cos? beti napisz cos wiecej juz teraz to moze wiecej osob sie zbierze :icon_rolleyes:

 

no i maly apel do wszystkich zainteresowanych Rybnikiem. Jesli chcecie jechac to wpiszcie sie na liste! nie trzeba jeszcze placic alne na liscie wypadalo by sie znalesc :icon_arrow:

Zwlaszcza Asmo i Beti :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie moge (imprezuje :)) i czwartek tez u mnie odpada na 100 %

 

Jesli chodzi o slub, to jest on 7 pazdziernika w Smiglu. Dokladniejsze dane w okolicach tego terminu :icon_rolleyes: wiec zastanawiajcie sie, kto chetny :icon_question:

 

A co do Rybnika....Asmo !!!! Dawaj znac co i jak, bo ja czekam na Ciebie :buttrock: :evil: A, ze cos czuje, ze malenstwa tak syzbko nie sprzedam, wiec sie pisze :icon_arrow: Czekam na znak :lalag:

 

Pozdarwaim

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti ja staje na glowie zeby jechac na Rybol. Dzisiaj jade na badania a jutro mam nadzieje ze z rana go zarejestruje. Zamowilem juz nowy tlok do niego, jeszcze zostaje mi kupienie oleju filtra i oponki tylniej ale to sa pierdlu juz, najwazniejsze zebym mial juz blache :) Irek musisz na rybol obowiazkowo :icon_rolleyes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie chwile a wy juz zaspamowaliscie na pol strony :icon_rolleyes:

 

Wiciu miales mi napisac czy juz zaplaciles za rybol a jak nie to kiedy bedziesz placil :)

 

A jada obowiazkowy wszyscy z Was i nie ma ze boli :icon_question:

A jak sobie to wyobrazamy to sie okaze po drodze i na miejscu

Pewne jest natomiast ze jedziemy tam na nocke (sobota/niedziela)

 

Ustalajcie jakis dobry i pewny termin spotkania na weekend bo kce mnie sie jezdzic :icon_arrow:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, wierze Ci na slowo:) Tylko uwazaj na ta glowke, dobrze;)??

To zrobmy tak Asmo, jak juz bedziesz pewien, ze jedziesz na Rybola, to zapisz na liste siebie i mnie :) I wtedy wszystko bedzie jasne:)

 

Irek co do Rybnika....jest 14/15 pazdziernik. W sobote wyjazd, powrot w niedziele. Za domek 15 zl sie placi. Niekotorzy leca z Wrocka, a niektorzy z Asmo. Jesli chodzi o moja trase, to cala jak juz bedzie planowal Asmo, bo my jedziemy sobie spokojnie :icon_rolleyes:

 

Pale, ja jestem chetna, ale to zalezy od wielu czynnikow...jak juz wyzej jest..asmo, ale to juz z jegostorny pewne:), a drugi czynnik to yaki, ze jak znjadzie sie nagle klient na moje malenstwo, to nie mam czym jechca:( , ale w to akurat watpie :icon_question: :icon_arrow:

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem jak to jest z Asmo zanim on sie ze wszystkim wyrobi..... :buttrock:

On sie nigdy ze wszystkim nie wyrabia :)

 

A jak Ci sie uda sprzedac twoje malenstwo to bedziesz musiala wziac od ojca inne juz nie takie wcale malenstwo :icon_arrow:

Na pewno sie zgodzi :evil: :icon_question: :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Wielgasnie pozdro z GB :) U mnie ok gdyby ktos sie zastanawial. Mam nadzieje ze nie zapomnicie o Koniku :icon_question:

Dzieki jeszcze raz za bardzo udanego grilla przed moim wyjazdem - normalnie bylem zaskoczony ze tyle osob sie zjechalo i bylo tak fajnie.

Zycze wam udanego latania a ty Witas nie roznies Bandziora :buttrock:

 

Do szybkiego uslyszenia

 

Pozdro

Konik

 

PS. A tutaj cos dla wtajemniczonych :icon_arrow:

Ja bym sie chyba poryczala, jakbyscie mnie w taki teren wywiezli

Ja rozumiem, ze sa motocyjkle stworzone do takiej jazdy, ale nie moj...tego jestem pewna :icon_rolleyes:

"Bo to jest chopper... tu nie ma blota w silniku...

Wchodze - fajna, czysta laska...

A nie - wchodze a tu taka ropucha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci sie uda sprzedac twoje malenstwo to bedziesz musiala wziac od ojca inne juz nie takie wcale malenstwo :icon_question:

Na pewno sie zgodzi :icon_arrow: :icon_rolleyes: :)

 

NAPEWNO SIE NIE ZGODZI

 

Taka opcja nawet nie wchodzi w gre.

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Beti przeciez Twoj ojciec tez z nami jedzie :icon_arrow:

 

IrekS najprawdopodobniej z Ario i Pale pojedziemy "nieco" szybciej niz asmo i beti, wiesz autostrada i te sprawy :icon_rolleyes: Tak jak Beti pisala wyjazd w sobote powrot w niedziele rano. poszukaj w temacie o rybniku miedzy 6 a 8 strona sa chyba jakies konkrety :icon_question:

 

Konik dobrze ze sie w koncu odezwales :) wiesz jak by Ci sie jednak tam nie podobalo to wracaj :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ja se dzisiaj zrobilem caly tyl w klxie tzn miejsce na rejestracje, lampe i chlapacz :icon_eek: Jeszcze tylko pozyczyc z Palego Diversion lusterko i migacze i mozna smigac na badania :icon_eek: Nawet zakombinowalem ze mam swiatlo stopu :notworthy: A i jeszcze zatkac nieoczekiwany wyciek oleju z pod pokrywy zaworowej i bedzie jak nowka z salonu :icon_eek:

Pozdro

 

PS Nie wiedzialem ze lampa przeciwmgielna od malucha pasuje do kawasaki :biggrin: "Prawie" :icon_eek:

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko pozyczyc z Palego Diversion lusterko i migacze i mozna smigac na badania :icon_eek:

PS Nie wiedzialem ze lampa przeciwmgielna od malucha pasuje do kawasaki :biggrin: "Prawie" :icon_eek:

 

Sprobuj cokolwiek ruszyc z mojego motoru to ci zrobie z dupy jesien sredniowiecza :notworthy:

 

A zobacz czy przypadkiem lusterka i migacze od malucha ci nie pasuja. Sadze ze tez prawie beda ja oryginaly. Kto by sie kapnal :icon_eek:

A jak nie to Wiciu jest chetny zeby ci z bandita wymocowac :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...