Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziele kolo 14? przy McDonaldzie? :D

 

Tak mnie jak najbardziej pasuje czyli bede :D

 

A co z dzisiaj :buttrock: tez jestem chetny :D

 

EDIT:

 

Po rozmowie z Witasem dzisiaj nie smigamy ale zato jutro.....

 

Niedziela godz. 14 przy McDonaldzie

 

Zapraszamy wszystkich chetnych :)

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, no i jak było ? NIestety ja mimo chęci w niedziele nie dałbym rady polatać (w sobotę zaliczyłem imprezę, taką do rana, tak, że sami rozumiecie) ale może w następny weekend ? Jak by co piszcie.

Acha Witas dzięki za SMS, jak by co za tydzień daj też znać.

Beti zdrowiej, bo co za jazda po okolicach Leszna bez Beti na swym grzmiącym rumaku :icon_mrgreen:

Pozdro dla wszystkich.

P.S.

Ja jakbym zaliczył taką glebkę jak Witas to bym się chyba zapłakał za moimi plastikami :buttrock:

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy jezdzimy :icon_mrgreen:

Ja juz powiedzmy jestem zdrowiutka, moje malenstwo w garazu caly czas stoi, wiec mozemy jezdzic :buttrock:

Podajcie termin i jazda :buttrock:

Witas, to co Ty robisz ze swoim banditem, jak mozesz....brzyyydal :lalag:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W koncu dostep do wlasnego kompa

dzisiaj jak tydzien temu zjawilem sie tylko ja i Pale :lalag:

mnooooostwo maszyn latalo po lesznie, ale zaden z was nie przyjechal...

 

Niestety szkoda ze nikogo wiecej nie bylo do smigania :lalag:

A pogoda byla taka piekna... az sie Wiciu zaziebil :icon_arrow:

i dzisiaj to juz musialem sam chwile przejezdzic bo nie bylo nikogo do towarzystwa

 

a o mnie to juz Witas zapomnial, z uwagi ze ja po drogach nie moge do konca tego tyg smigac to ciagalem ich po lesie i piachach :D Nawet witas glebe zaliczyl :P Szkoda ze blota nie bylo

Pozdro

 

No fakt moze byles pojedzic z nami ale asfaltu wspolnie to przejechalismy moze 100m a taki mielismy zamiar jedzenia -> po asfalcie :)

Ale Asmo sie uparl i byly tereny w wykonaiu jego klx oraz Wicia bandita i mojej dywersji.

Jak na wyszlo.... chyba dobrze... ja sie nie wyjebalem :buttrock:

ale moto cale zakurzone i od piachu a tak je czyscilem wczesniej :icon_question:

 

no to ja teraz czekam na propozycje, moze byc w ciagu tygodnia

 

Ja moge tylko w weekend bo juz niestety siedze w poznaniu

Wiec czekam na termin jakis fajny.. i do nastepnego :evil: zeby bylo wiecej jezdzcow

BTW. Wiciu beda pisac o szalonych motocyklistach co po lasach scigaczami szaleja :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyście tam wyprawiali, ścigami po lasach , no nie :) na moim czołgu to bym się na pewno gdzieś wyłożył :icon_question:. W sumie wczoraj po południu miałem wolny czas, ale nie widziałem co by ktoś na forum coś tam planował, no nic zobaczymy jak to będzie w weekend :icon_rolleyes: Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyście tam wyprawiali, ścigami po lasach , no nie :icon_arrow: na moim czołgu to bym się na pewno gdzieś wyłożył :evil:. W sumie wczoraj po południu miałem wolny czas, ale nie widziałem co by ktoś na forum coś tam planował, no nic zobaczymy jak to będzie w weekend :buttrock: Narka

Gdzie tam dalbys rade :icon_question: Swoim czolgiem bys droge torowal na czele :icon_rolleyes:

 

Jakich tam lasach, normalna lesna drozka. A czy to moja wina ze akurat byla wycinka lasu i lezalo pelno galezi i bylo duzo piachu ?? Z reszta juz nie po takich rzeczach sie jezdzilo :lalag: :lalag:

Pozdro

Nie po takich rzeczach sie jedzilo ale klx`em a nie motorem do jazdy po drogach asfaltowych... taka mala roznica no nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Pale mówisz, co prawda jak narazie jeszcze się na piachu nie wywaliłem (na tym moto co teraz posiadam oczywiście i oby tak dalej) ale domyślam się jak to jest jak się moto powiesi na pługu w piachu, wytargać takie jakieś coś dużego to chyba w pojedynke nie da rady :) nie wspomnę o upierniczeniu moto od piachu i kurzu aż po same zegary, nic przyjemnego, wolę zdecydowanie asfalt :icon_rolleyes: , chociaż Asmo jak by dało kiedyś radę chętnie bym zobaczył jak się jeździ Klx`em po terenie :icon_question:. Narka

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie chyba poryczala, jakbyscie mnie w taki teren wywiezli :icon_question:

Ja rozumiem, ze sa motocyjkle stworzone do takiej jazdy, ale nie moj...tego jestem pewna :icon_rolleyes:

Wole nasze drogi...pomimo iz jest dziura na dziurze :icon_arrow::)

No to kiedy jezdzimy....wiemy juz, ze w weekend niektorzy tylko moga....a co z reszta dni, jaka nam pozostala do weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...