Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mnie pasuje i sobota i niedziela i kazdy dzien w tygodniu za wyjatkiem czwartku... :)

a co z Rybnikiem kto z was jedzie? i kiedy bedziecie wiedziec czy napewno?

To sie ciesz ze masz wolne i nie denerwuj tych co nie maja :)

A co do rybnika to jade na 90% bo nie wiem czy mi genialna politechnika nie wymysli terminu egzamu/komisu/zaliczenia (niepotrzebne skrelic :crossy: ) w weekend albo zaraz po co u nas czesto sie zdarza :)

 

Co do zdjec....moze sie w przyszlosci poprawie :)

Nie musisz sie w to bawic po prostu sciagne w weekend na szybszym laczu w lesznie

 

kiedy w ogóle jest ten rybol ?

No wlasnie kiedy jest tak dokladnie? Wiciu ty tam ten temat nagminnie czytasz z braku lepszych zajec w wolnym czasie wiec napisz u nas w topicu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, tzn. wyczytalam to termin zlotu jest 14-15 październik. Nie jestem pewna do ceny. Ale to mozna wynalezc w temacie

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=55283

 

 

A czy ktos jedzie na bazar w niedziele do Wroclawia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc z ostatniej chwili :bigrazz: dzisiaj 18:20 pod McKaczorem kto chce, kto moze :biggrin:

 

Pozatym za rybnik placimy 15zl od osoby za nocleg, w temacie do ktorego Beti linka dala jest numer konta i wogole wszystko napisane, termin to 14-15 pazdziernika, trzeba by sie jeszcze zgadac z grupa wroclawska o ktorej sie spotykaja na tej stacji, ale przypuszczam, ze bedzie tak jak rok temu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc z ostatniej chwili :banghead: dzisiaj 18:20 pod McKaczorem kto chce, kto moze :buttrock:

Fajnie macie to moze z tego eMCiKaczora do poznania wlecicie :biggrin: bo wiadomo jak mi nauka idzie... tzn nie idzie :bigrazz:

 

A co do Rybola to sie zapisuje a co tam raz sie zyje :biggrin:

Wiciu skad bedziesz jechal leszno czy wroc?

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana planow nie jade do glogowa wiec moge smigac caly weekend.

czyli dzisiaj od jakos 17, sobota i niedziela :biggrin: (no jak paliwa styknie :biggrin: )

 

Wiec dawajcie jakies konkretne propozycje gdzie i kiedy... zanim mnie sie plany znowu nie zmnienia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda Beti ze nie mozesz. Musze sie skontaktowac z Witasem (narazie nie odbiera) co konkretnie robimy w ten weekend, bo chociaz jeden dzien caly moglibysmy posmigac. Ario nie ma wogole, Asmo wiadomo :biggrin: (ciagly brak rejestracji) nie wiem jak Pierun i Irek. Jakby nie bylo jezdzenia ustalonego to ja nawet bym sie do wrocka przejechal tak sobie chociaz troche popatrzec :biggrin:

Jak cos z Wiciem ustale to damy znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie, dawajcie znac.....ja i tak chyba dzisiaj wyjade....musze sie odchamic, bo chyba dom rozniose...chociaz to nie jest taka latwa sprawa :biggrin:

 

W razie czego dajcie znac na koma. Ja bede wyjezdzac cos kolo 18

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety latania nie bedzie :D

Witas jest w niemcowni i wraca w nocy a Asmo znowu do roboty wzial moj motor wiec jestem uziemiony.

 

Bedzie ktos chetny do polatania, moze ktos mi porze co ciekawegow Lesznie piszczy.

Jak sie bedzie cos dzialo ciekawego to wyczytasz tutaj a jak juz ustalimy ewentualna godzine spotkania to damy znac.

 

A wiec czekam na propozycje na jutro i niedziele gdzie posmigamy :D

 

Beti a ty czym jedziesz na ten motobazar do wrocka moto czy puszka :buttrock:

I o ktorej sie to zaczyna i jak dlugo trwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o 6 ano wyjezdzam z tata i jego znajomymi samochodem, bo wiaza moto na sprzedarz znajomego.

Najlepiej tak przyjechac kolo 10 -11, bo wtedy wszyscy juz sa rozladowani. No a wracamy zawsze kolo 15, a do kotrej to trwa to nie mam zielonego pojecia...nigdy nie bylam do konca :buttrock:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...