Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość motocyklistka1988

:lalag:

Jeśli chodzi o pogode to nie ma się czym martwić. Będzie pieekna niepowtarzalna bajeczna no jednym słowem zajebista. Wszystko załatwione z aniołkami... tam do góry :biggrin: :biggrin: :biggrin: :crossy:

 

 

 

 

No jak taki prawdziwy aniol o pogode zagadl i tam te niewiasty w jakis sposob przekupil to pogoda murowana :lalag: :notworthy: :notworthy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

:flesje:

no to jak się ustawiamy ? 17:00 Mcdonald ?

 

 

 

Chlopaki spotykamy sie o 16.15 pod naszym mc donaldem :icon_razz: :icon_razz: no i posmigamy sobie :crossy: :crossy: informacja pewna :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: do zobaczenia

 

:flesje:

Chlopaki spotykamy sie o 16.15 pod naszym mc donaldem :icon_razz: :icon_razz: no i posmigamy sobie :crossy: :crossy: informacja pewna :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: do zobaczenia

 

 

 

zaprzaszamy wszystkich chetnych :icon_biggrin: czym wiecej Nas tym lepiej :smile: brac drobne pieniadze w kieszen ja jakiegos bronka i lecimy :crossy: 16.15 Mcdonald Leszno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim

 

Jestem Lechu i Jechalem dzisiaj z wami pomarańczowym BOBREM tzn GSXR 7.5 `94.

Dopiero co nabyłem ta maszyne i troche jestem rozczarowany bo bez owiewek nieda sie fest zapie**alac. I nie jestem pewien czy dotrzymam tempa grupy na nastepnych wycieczkach.

Bo jak na smigiel jechalismy to sie wloklem na koncu walczac z wiatrem.

 

Z Boszkowa do leszna w czasie trasy powrotnej dalem delikatnie po garach bo nie bylo wiatru i nawet bylo dobrze.

 

 

 

ja dopiero teraz znalazlem to forum. A tak wogole to nie wiedzialem, ze to z forum wycieczka byla huuuuueeee heeee heeeee...

 

Tak czy tak bylo spoko .

Tylko trzeba wczesniej wyjezdzac nad te jeziora zeby posiedziec dluzej....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie te przelotne deszcze to by sie polatalo dzisiaj.

 

 

A wczoraj jak bylem ok 15-tej w boszkowie to mega sucze sie krecily, aż normalnie bylem wielce zaskoczony...

 

Masakrycznie piekne są nasze dziewczyny...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za tydzień w niedziele możemy się umówić kto chętny jak pogoda dopiszę,fajnie by było polatać większą ekipą znowu mam nadzieję że każdy znajdzie czas kto chętny to pisać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...