Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Anki piersi wogole sa najlepsze
Polemizowalbym... :notworthy: ale wojny o wyzszosc jednych piersi nad drugimi wszczynac nie bede :icon_razz:

 

Ja jestem chetny na spotkanie :biggrin:

 

Beti, gdzie fotki? Wiciu, Anka, wy tez mieliscie chyba aparat, prawda?

 

Pozdro

Konik

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mam nadzieje, ze wszystko dobrze zrobilam. Wrzucilam wszystko co mialam na aparacie....wiec nieportrzebne sami sobie zlikwidujcie:) Tylko jakies plamki dziwne sa na niektorych.

 

A co do piersi...no dobra chlopcy....nie klocic sie...wiadomo, ze najlepsze ja mam <hahaha>

 

 

Co do jazdy...ja sie pisze, ale na sobote, bo w niedziele do 15.00, albo jakos tak bede na bazarze we Wrocku i jakos tak wyszlo, ze cala niedziele mam zaplanowana juz.

 

 

P.S. ...caly czas laduja sie zdjecia...troche to trwa.....jak sie zaladuja, to dodam linka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu sie robi offtop :notworthy:

Zamiast o jezdzeniu to o cyckach rozprawiacie pewnie zaraz bedzie o...... :biggrin:

 

A co weekendu jak juz pisalem to mi raczej pasuje niedziela bo w sobote jade na koncert do Glogowa z Hollow ale jeszcze nie wiem o ktorej ten wyjazd wiec ewentualnie moglbym z rana pojezdzic.

 

Czekamy na foty ale pewnie nie tak dobre jak moje "impresje ze swieczka" :icon_razz:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, ze najlepsze ja mam
Ha, od razu wiedzialem kogo zaprosic na noc na grilla :biggrin:
Zamiast o jezdzeniu to o cyckach rozprawiacie pewnie zaraz bedzie o......
o... dupach? Zgadza sie... To ile dup na dobe wyciaga wasz motocykl? :) :icon_razz:
pewnie nie tak dobre jak moje "impresje ze swieczka"
W koncu Pale to na DeviantArt'a bez PS'a sie nadaje :notworthy:

 

Czekamy na fotki... moze troszke warto je zmiejszyc jak takie duze sa? A kropki na zdjeciach to albo popiol (w co watpie) albo brudny obiektyw... nie wnikam co ty Beti z nim robisz :biggrin:

 

Pozdro

Konik

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile dup na dobe wyciaga wasz motocykl? :cool: :biggrin:

 

No wlasnie chcialem tak niesmialo powiedziec ze do tego dojdzie.... :biggrin:

A jesli chodzi o moj to obraca do 11 chpm (chickas per minutas) :icon_razz: wiec chyba nie jest zle :)

 

I lost weight with Virago

 

N/C Ja nawet wole nie wiedziec jak to robisz

 

BTW.Dawac Foty :notworthy:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za tematy... :biggrin: Muszę ściągnąć te foty :)

Ja się piszę na śmiganie, ale prędzej na niedzielę... Chociaż na sobotę pod wieczór może też się wyrobię :icon_razz:

A może jakoś w tygodniu? :biggrin: Nie wiem jak inni, ale ja jeszcze tydzień wakacji mam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze byc i w tygodniu byle nie w czwartek bo mnie nie ma w czwartek

a na temat tego calego spamu nie na temat nawet sie nie wypowiem:P

Beti co z linkiem? chyba juz dawno powinien byc? :>

 

od ani: a ja znalazlam cos takiego czym zmniejszylam sobie te zdjecia grupowo: http://www.microsoft.com/windowsxp/downloa...ppowertoys.mspx (piaty od dolu po prawej stronie :notworthy:) i dziala :O

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze...caly czas pracuje nad tym linkiem. Siora wczoraj mi wylaczyla kompa jak sie ladowaly i dzisiaj musze wszystko od nowa robic:( Juz zapodalam i smigam do Leszna, bo co nie co mam do zalatwienia...jakw roce to bedzie juz gotowe :)

A co do zmniejszenia...hmmmmmm...kurcze nie mam programu takiego....jest jedna moozliwosc zmniejszenia, ale to kazde zdjecie osobno, a nie mam czasu w tej chwili sie w to bawic.

Witas...spokojnie...cierpliwosci, cierpliwosci :biggrin: Ja jestem tylko

kobieta :biggrin:

 

Dobra, wrocilam i sa zdjecia....chwila prawdy, czy dobrze wszystko zrobilam;P

 

 

http://rapidshare.de/files/33658286/Grill_u_Konika.zip.html

 

No i milego ogladania:) :icon_razz:

Ja osobiscie powiem, ze tak bardzo, bardzo mi sie podoba jedno zdjecie...moejgo wykonania oczywiscie...tylko na sciane, ale nie moja :cool:

 

Milego ogladania :notworthy:

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie kcialem sobie zapodac zdjecia do sciagania a tu patrze 130 mega :crossy: co przy miom poznanskim szybkim jak modem laczu dalo 5,5 godziny sciagania wiec sobie obejrze w weekend dopiero :/

 

A co do zmniejszania zdjec to mozna to robic przeciez ACDSee. Tool -> Resize. Zaden problem z zmieszaniem grupowym (zaswietlamy wszystkie zdjecia ktore kcemy zmniejszyc).

 

Witas a tobie jak pasuje jezdzenie sobota czy niedziela ;) bo narazie jest 2 do 1 na niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy to ja sie juz nie wypowiadam, bedzie co ma byc...poki co jestem chora :crossy: i staram sie z domku nie wylazic, co sie za bardzo nie udaje.

 

Co do Rybnika...gadalam z tata i normalnie wyrazil zgode ;)

Ale to czy pojade zalezy od Asmo, czy on pojedzie:) No bo musze miec kogos, kto by mi towarzyszyl,hih.

No ale to poczekamy, zobaczymy

 

Co do zdjec....moze sie w przyszlosci poprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti jak mi nie beda stwarzac problemow na badaniach i w wydziale komunikacji to smigniemy razem :crossy: jeszcze bede sia staral tlok wymienic ;) przed rybolem wiec bede jechal na dotarciu wiec spokojna jazda, bo inaczej wydam majatek na olej :) (zarloczna ta moja bestia)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...