Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

Konik melduje sie w Lesznie ;)

 

No i co sie stalo? Gdzie sie cala ekipa podziala?! :biggrin:

 

Dobra, nie bede wnikal. U mnie jest grill o 18:00. Wszyscy obowiazkowo maja sie stawic! Pierin: ja dzis tez strzelilem 400km, tez lekko padam ale grill wiele sil nie bedzie wymagac.

 

Czekamy z Wiciem i Ariem na mojej dzialce. Jesli ktos nie wie jak dojechac - bic smialo na 515153092.

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie mogę wbić na grilla, ale traskę z Witasem i bratem Asmo zrobiliśmy. jeżeli chodzi o straty to ja straciłem śrubę mocującą zbiornik z paliwem :biggrin: poza tym gicior

 

miłej zabawy wieczorem i do następnego razu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiec umawiam moja propozycja to 14:00 pod makshitem pewnie przed 15 wyjedziemy w trase

 

 

No i co ? byłem przed mc..... równo o 15:00

 

 

No to irek musielismy sie minac bo czekalismy do 15 no w kazdym razie jak ostatnio na zegarek patrzylem to byla 14:55 :P

ech moze zostawisz swoj numer kom to sie jakos lepiej nastepnym razem dogadamy, a ja postaram sie jasniej pisac posty bo faktycznie moglo Cie to zmylic....

 

Z Ario i Graczem fajnie polatalismy wczoraj, grill tez fajny :crossy:

 

W takim razie proponuje juz ze za tydzien w sobote lub niedziele terz spotkamy sie zeby polatac ;)

komu pasuje jaki dzien wpisywac prosze i tym razem bedzie bez nieporozumien :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Ja tez juz wytrzezwialem :P Ogolnie to bardzo fajnie choc brakowalo Irka i Pieruna. Zjawili sie zato nieoczeliwani jak Graczu, Judit i Dec! Dzieki za przybycie. Spotania bylo sporo no ale jakos sobie poradzilem :biggrin:

Szkoda ze nastepne latania i grille beda juz bede mnie no ale mam nadzieje ze nie zapomnicie o mnie i jak wroce to powtorzymy impreze i spotkania.

 

Irek: bardzo mozliwe ze sie spotkalismy na trasie... ja akurat jakos wracalem z Bielska a pozostali juz latali. Mam nadzieje ze nastepnym razem sie lepiej zgadacie. Szkoda ze tak wyszlo ;)

 

Pozdro

Konik

 

Ps. Jakies fotki niedlugo wcisne... musze przejrzec co w ogole na aparacie siedzi. Dawac foty ci co aparaty mieli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :]

Czas w koncu zaczac pisac na tym forum :biggrin:

 

Z Ario i Graczem fajnie polatalismy wczoraj, grill tez fajny

 

Ano polatalismy niezle a co to grilla to szkoda ze ja bez piwka bylem :P

 

Witas ciekawe jak dzisiaj do chaty wezykiem po calej drodze wracales ;)

 

Za tydzien tez jestem chetny ale jak dla mnie to niedziela... i o ile nie trzeba bedzie zostac w poznaniu

 

Tak czy inaczej do nastepnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koncu Pale na forum pisze :biggrin:

 

Irek (i inni zainteresowani :crossy: ) moj numer to 609 45 99 41

 

ni balowalismy dlugo chyba tak do 1 tylko :] a jak wracalem to nie powiem bo mi wstyd troche :P

 

mam nadzieje ze za tydzien wiecej nas pojezdzi czyli narazie jeden na niedziele, czekam na dalsze propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz tez dotarlam do domku:)

Jak zgram zdjecia i jakims cudem uda mi sie gdzies je umiescic;p to beda :biggrin:

Ogolnie bylo fajnie, dzialka Konika w stanie idealnym...czysciuta, ladniutka, taka jaka zastalismy:)

Asmo....jakie pijaki...przeciez my sestesmy kulturalni ludzie, my tylko dla smaku pijemy:)

Ojjjjjj...Koniku....Ty sie juz nie martw...jeszcze nie jedna impreza przed

Toba w tak wspanialym towarzystwie jak my ;D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koncu Pale na forum pisze :crossy:

 

Jak juz mowilem jak mam sie uczyc to robie wszystko zeby tylko sie nie uczyc :P

ale tak ma chyba kazdy.... przynamniej ty cos o tym wiesz

 

 

ni balowalismy dlugo chyba tak do 1 tylko :] a jak wracalem to nie powiem bo mi wstyd troche :biggrin:

 

:crossy: co wiezli cie na tylnym siedzeniu twojego bandita :biggrin: :crossy:

 

Ogolnie bylo fajnie, dzialka Konika w stanie idealnym...czysciuta, ladniutka, taka jaka zastalismy:)

 

Wiesz Beti moze wam sie zdawalo tylko ze dzialka byla w idealnym stanie.... :crossy: wiesz jak to jest dzien po ;)

 

 

 

"Dobra ide sie uczyc" - powiedzial Pale poczym spontaniczym kliknieciem myszy otworzyl kolejne okno przegladarki :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

No, no, milo widziec Cie Graczu na forum ;)

 

Dzialka calkiem niezle wyglada... teraz... czego nie mozna bylo powiedziec zaraz po tym jak sie obudzilem :P

 

Mam fotki... w zasadzie wiekszosc to radosna tworczosc Gracza ale i tak najlepsze sa biale cycki Anki :biggrin:

Ty... nie zastanawialiscie sie nigdy dlaczego cycki zawsze wygodza biale? :crossy:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez juz zdjecia sciagnelam...tylko, ze nie ma mnie na ani jednym...a oprocz dwoch, trzech...to widac, ze sie ktos strasznie nudzil ;)

Dobrze, ze chociaz na moim na kilku jestem....Ania dzieki, bo gdyby nie Ty to pewnie na zadnym bym nie byla:):biggrin:

 

 

 

 

 

 

ale i tak najlepsze sa biale cycki Anki

 

 

no bo material sie naciag :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...