Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O, no to się łapię bo mam kawasaki el 250 eliminatorkę. Teraz jestem z Kruszyńca - 5km od Góry w stronę na Rydzynę. Czasem widzę motocyklistów w Górz, ale nigdy jakoś nie ma sposobności poznać. Ale sezon się dopiero zaczyna. Jeśli jest ktoś z okolic, to zapraszam na trasy.

Pozdrawiam

 

 

czasem bywam w Gorze :D

zadko mi sie zdarza tam kogos mijać:D

 

Co do ślubu ja tez niestety odpadam ide do roboty od samgo rana do samego wieczora ;/

szlag by trafił kolejny event mnie ominał;/

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co to jutro z asmo planujemy male latanie w terenie :) tylko jeszcze nie wiemy gdzie i o ktorej, a ja nie wiem czy mam jak crossa dowiezc :) ale moze cos z tego wyjdzie... a jak nie to moze jakas asfaltowa traska? ktos sie pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ziomy, wczoraj byłek z paroma kolesiami z Rawicza na motobazarze we wrocku, było ok, nawet w końcu kupiłem aku to kawy, żelowy wg katalogu do zzr za 180 zł. Może nareszcie skończą się moje problemy z odpalaniem kawy, bo już ostatnio za częto mnie ta sprawa irytowała. Spotkałem parę osób z wrocka (z rybola :icon_biggrin:. Szczerze mówiąc nieźle dostaliśmy popalić w tych naszych kombinezonach we wrocku w drodze powrotnej. Kilka korków, załączony wentylator w mojej kawie i przy wylocie z wrocka byłem ogólnie lekko ugotowany na parze, ale co tam. W sobote w szkole zaliczyłem 2 egzaminy, jeszcze w tą sobotę został ostatni i nareszcie weekendy wolne. Będą w wakacje jakieś wyjazdy ? bo coś ostatnio mało o tym się pisało. Pozdro i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy jest ktos chetny na obstawe wesela mojego dobrego kolegi, ktore odbedzie sie 21 czerwca w Rydzynie?

Zbiorka odbedzie sie o godz. 15 na Rynku w Rydzynie- potem przejazd od domu panny mlodej do kosciola.

serdecznie zapraszam!!!i pozdrawiam:)

p.s. przewidywany suwenir, dla kazdego motocykla;) :D :banghead: :banghead:

 

 

 

Ślub się udał :(

Może i nas malo bylo ale za to jaka frajda:)

Szkoda że trasa dłuższa nie byłą ale co tam :P

 

btw.czekam na jakieś zdjęcie chcialbym zobaczyć jak sie prezentowalem xD

Szoku pewnie nie było :cool:

 

 

 

"Nie liczy się ilość liczy się jakość"

HD wymiatał :)

 

Witajcie ziomy, wczoraj byłek z paroma kolesiami z Rawicza na motobazarze we wrocku, było ok, nawet w końcu kupiłem aku to kawy, żelowy wg katalogu do zzr za 180 zł. Może nareszcie skończą się moje problemy z odpalaniem kawy, bo już ostatnio za częto mnie ta sprawa irytowała. Spotkałem parę osób z wrocka (z rybola :). Szczerze mówiąc nieźle dostaliśmy popalić w tych naszych kombinezonach we wrocku w drodze powrotnej. Kilka korków, załączony wentylator w mojej kawie i przy wylocie z wrocka byłem ogólnie lekko ugotowany na parze, ale co tam. W sobote w szkole zaliczyłem 2 egzaminy, jeszcze w tą sobotę został ostatni i nareszcie weekendy wolne. Będą w wakacje jakieś wyjazdy ? bo coś ostatnio mało o tym się pisało. Pozdro i do zobaczyska.

 

 

No włąśnie szykują się jakieś wyjazdy bo ostatnio to w ogóle jak irek mówi przymarło wszystko

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że tam zro odzewu to napisze tutaj

 

27-29 CZERWCA

VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MOTOCYKLOWY WRZEŚNIA 2008

 

Szczegóły

http://www.borntoride.pl/main.php?s=zlot

 

Dziękuje za uwage smile.gif

Wszelkie uwagi i pytanie piać postaram się odpwiedzieć lecz myśle ze nie bęzie to potrzebne smile.gif

 

btw co wy na to smile.gif

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ,

chciałbym dołonczyc pod ludzi smigajacych na zlot do WRZEŚNI

piatek ew. sobota rano ?

 

Znajdą się w okolicy chetni ?

 

 

Mozesz dołączyć do nas

znaczy się nie wiem jak tu z forum ludzie jada ale u mnie spodziewam się moze jechac roche osob wiec jak co to mozesz skoczyc w nasze szeregi :)

 

moge Ci powiedizeć wszystko co i jak ale wszelkie info bede wiedzial jutro :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...