Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ps. czy ktos z was zamawiał lub zamawia z ebay'a rzeczy?

I jest w miare jakos obcykany z tym?

 

ja kupowałem (tylko na niemieckim) kilka rzeczy (od kombiaka po wydech) więc jakby co możesz uderzać z pytaniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku....dobra, ja chyba tych zdjec nie chcialam widziec:P Konik...czy my zawsze musimy glupie miny robic...zostanmy krolem i krolowa glupich min :icon_mrgreen: Aniu, powinnas zaznaczyc, ze ogladanie tych zdjec grozi uszczerbiem na zdrowiu psychicznym :P

 

No to do zobaczyska (niebawem) ludki:):biggrin:

 

P.S. Moje malenstwo juz dotarlo do warsztatu...jest nadzieja, ze niebawem odpali;]

 

Pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to do zobaczyska (niebawem) ludki:):)

 

P.S. Moje malenstwo juz dotarlo do warsztatu...jest nadzieja, ze niebawem odpali;]

 

Pozdrawiam cieplutko

 

 

W koncu przepchane :D

 

 

 

BTW...

 

Uprzejmie informuję że poświęcenie naszych maszyn odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 13 przy kościele św. krzyża , zbiórka tradycyjnie na nowym rynku o godzinie 12tej. Do zobaczyska.

 

 

:notworthy: :buttrock: :crossy:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję że poświęcenie naszych maszyn odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 13 przy kościele św. krzyża , zbiórka tradycyjnie na nowym rynku o godzinie 12tej. Do zobaczyska.

to nie lepiej sie przegonić odrazu do częstochowy na J.G. ?? :buttrock: Jakaś trasa była by odrazu zaliczona hehehe :buttrock: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko chcialem powiedziec wam ze... Viaderko sprzedalem :evil:

 

No ale :) teraz zbieram pieniazki i kto wie moze juz niedlugo... ;)

 

Pozdro

Konik

 

PS. Ktos bawil sie kiedys w wyrabianie duplikatu karty pojazdu? (bo nie moge swojej znalezc a musze klientowi dac :crossy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...