Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nic dzieciaczki drogie wujcio Joey mówi dobranoc bo jutro o 5 trzeba wstac :D

 

 

a pozniej trzeba znalesc kolejną porcje sił dla mej kobiety bo jak to one lubią grymasić a ma Suz to bardz lubi widze ostatnio wiec tzreba pogilgać pod owiewką mą piękna :)

 

szepnoć kilka słów do baku xD

 

nie no dobra ide bo mi już wali ...

 

a co do spotkania to jak zwykle tylko powiedzieć a potem się można szczapić :crossy:

Nie wiem jak wyszło spotkanie na bazarku we wrocku bo dopiero dzis posta zobvaczylem no coz taki fajnie spostrzegawczy jestem xD

ale następna okazja nadarzająca się może byc na bajzlu w poznaniu na początku kwietnia:)

 

a moze jak będzie łądnie to motorkami śmignąć mozna:)

 

a jak nie to zawsze pozostaje leszno i jakaś z okolicznych knajpek :D

a ze czerwoną otwarli i wareczke na tylniej to zawsze jest gdzie wskoczyc :bigrazz:

wypić..soczek xD albo jak kto lubi wcos pograc :wink:

 

a jak już słonce bardziej przysmoli asfalcik to już zostają nasze jak że piękne polskie drogi ;) :biggrin:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ze sie tu dzisiaj naprawde niezle spamowisko zrobilo ;)

Czyli znaczy ze sie sezon zbilza.

 

Witam nowa kolezanke :D i mam nadzieje ze dolaczy czasem do wspolnych wypadow.

 

Ogolnie to moj moto jest na chodzie chociaz pare rzeczy jeszcze by sie przydalo zrobic ale narazie brak kasy.

A nie jezdze bo pogoda jakas tak niemrawa. A juz zeszlej niedzieli tak ladnie bylo a dzisiaj to troche sniegu padalo :)

 

Beti rozumiem ze masz zjazd w czasie Pyrki?

Tu jest info http://rajdy.duh.pl/nastepnyrajd.php

czyli wypada 26 kwietnia ale tym razem jest to sobota. Nie mozesz sobie jednego dnia odpuscic? :biggrin:

 

BTW. Joey wez zacznij uzywac kropek, przecinkow i duzych liter a przed wysalniem posta sprawdz co napisales bo literowek od cholery. Trudno sie takie cos czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ze sie tu dzisiaj naprawde niezle spamowisko zrobilo ;)

Czyli znaczy ze sie sezon zbilza.

 

Witam nowa kolezanke :D i mam nadzieje ze dolaczy czasem do wspolnych wypadow.

 

Ogolnie to moj moto jest na chodzie chociaz pare rzeczy jeszcze by sie przydalo zrobic ale narazie brak kasy.

A nie jezdze bo pogoda jakas tak niemrawa. A juz zeszlej niedzieli tak ladnie bylo a dzisiaj to troche sniegu padalo :)

 

Beti rozumiem ze masz zjazd w czasie Pyrki?

Tu jest info http://rajdy.duh.pl/nastepnyrajd.php

czyli wypada 26 kwietnia ale tym razem jest to sobota. Nie mozesz sobie jednego dnia odpuscic? :crossy:

 

BTW. Joey wez zacznij uzywac kropek, przecinkow i duzych liter a przed wysalniem posta sprawdz co napisales bo literowek od cholery. Trudno sie takie cos czyta.

 

 

Jakoś nigdy nie byłęm przyzwyczajony do kropek i przecinków

duze litwry to zalerzy jak mi się chce

 

co do braku literek to co ja poradze kiedy moja klawiatura juz wiekowa i zaczyna szwamkowac :biggrin:

mówiełm ze na gwiazdke chce nowa klawiature nie gamonie musieli mi kamere kupic xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale. niestety mam zjazd...a czy bede mogla go opuscic...hmmm..ciezka sprawa, okaze sie jak bede miala plan zajec...ale na pierwszych zjazdach wszystko wyjasni w zwiazku z magisterka...juz seminaria zaczynam, wiec chociazby z tego powodu nie bede mogla sie urwac:( Ale jak ja to zawsze mowie, wszystko wyjdzie w praniu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti nie wyzywaj ludzi :D

Vera89 - no proszę nie wiedziałem , że w Rawiczu są jakieś dziewczyny na moto. Znam jedą, która jeździła ale już od 2 lat nie lata, ustatkowała się czy co :icon_mrgreen:

Pozdro ziomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti spokojnie przeciez nie pali się:biggrin:

 

Jak by ktoś coś pytał, to tutaj jest info ;)

 

http://www.motobazar.poznan.pl/

 

to tak z dobrego serca:D

i z potrzeby :crossy:

 

:rolleyes:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dawno mnie tu juz nie bylo ;)

 

Witam wszystkich nowo przybylych :rolleyes:

 

Beti - wyluzuj... okres masz czy co? :crossy: Tutaj zawsze bylo spamowanie a to ze postow coraz wiecej, to jak dobrze zauwazyl Pale, znak ze sezon sie zbliza :biggrin:

Aha... a czy Twoje zdjecie jest za bardzo jaskrawe? Hmm... nieeee wydaje mnie sie :evil:

 

Co do ortografii... mnie to z reguly nie razi... a poza tym jak Betik piszesz bez polskich znakow to cala ta ortografia w pizdu i tak :P

 

Pozdro

Konik

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, kiedy jest święcenie motocykli w Lesznie?? Bo nie moge się nigdzie doszukać niczego na ten temat, a w zeszłym roku nie byłam... no i maleństwu przydałoby się pokropienie, przynajmniej jeden raz:)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie Beti wkurzyla :icon_razz:

Spoko nie tak ostro. Ja nie mam nic na temat pogawedek okolo motocyklowych tylko mnie przeszkadza jak sie z tematu robi czat czyli wymiana jednozdaniowych postow do konkretnej osoby. Po to jest PW.

Poztym dzial zloty zawsze byl spamowaniem dlatego jak Asmo mowil Admin wylaczyl naliczanie postow tutaj zeby to zjawizko troche ograniczyc.

Ale przynajmniej Joey napisal w koncu poprawinie posta :icon_eek:

 

Co do bazaru to chetnie bym sie wybral bo nie bylem we Wrocku.

Tylko ze w tym terminie jak czyal ma byc Rybol (tak wstepnie) ale sadze ze nie bedzie u nas juz zainteresowania wyjazdem?

 

Beti mnie chodzilo ze jakbys miala jechac na Pyrke to bys tylko opuscila sobote na zdjezdzie (no chyba ze w piatek tez macie zajecia?). Wiem ze troche meczace jechac po zlocie od razu do Wrocka ale czego to sie nie robi dla moto..... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku jasnosci, tu zazwyczaj jest taki spokoj w takim okresie. Po prostu motocyklami nie jezdzimy, spamowac nie spamujemy, bo jak chcemy sobie pogadac co u nas to sie spotykamy. Dopiero jak zaczynamy wyjezdzac to tutaj puszczamy info. A ludzie nie pisza, bo pracuja, studiuja, sa najzwyczajniej w swiecie zajeci. Dlatego tu tak cicho. Nikt nie ma czasu siedziec calymi dniami na forum.

 

Prosze wypowiadać się za siebie :smile:

Ja jeżdżę cały czas i pisałbym również ale nie było przez długi czas do kogo ;)

 

 

Konik, skad wiesz:P:)

Ja zawsze sie o to plułam...inna sprawa jak sie gada o wyjazdach, opowiada co na nich było, itp...a inna sprawa to spamowanie, któremu ja sie zawsze sprzeciwiałam i jakoś nikomu to nie przeszkadzał przez ostatnie lata i jakoś spotykaliśmy się, śmigaliśmy i się świetnie bawiliśmy. Ja nikogo nie wyzywam...jeszcze...wiecie co się dzieje jak ja wyzywam:P tylko zwracam uwagę....ja nie mam najmniejszej ochoty czytać 5 stron bezsensownego gadania, żeby znaleźć jedną wzmiankę o jakimś wyjeździe. Sorry, ale nie popuszcze. Ja po to jestem na tym forum, żeby dowiadywać się o ciekawych rzeczach. Ja nie mam nic przeciwko poznawaniu nowych ludzi:D:D:D:D Bo to jest chyba jeden z plusów śmigania moto, i zawsze miło powitać nowe osoby....ale jak już wam tak zależy na spamowanku to sobie po prostu załóżcie nowy temat....SPAMOWANIE, CZYLI GADANIE O NICZYM.

Możecie sobie gadać, że Beti znowu ustawia na forum:P:P (ktoś musi, hehehe), ale tu chodzi o nasz komfort oraz sprawne komunikowanie się, tyle.

 

Czy ktoś wie, kiedy jest święcenie motocykli w Lesznie?? Bo nie moge się nigdzie doszukać niczego na ten temat, a w zeszłym roku nie byłam... no i maleństwu przydałoby się pokropienie, przynajmniej jeden raz:)

 

Pozdrawiam

 

ASMO, NIECH TE POSTY POWISZĄ KILKA DNI W TEMACIE, A POTEM JE USUŃ....BO SAMA TEŻ NIE MAM OCHOTY ZAŚMIECAĆ TEMATU, A WYDAJE MI SIE ŻE WYJAŚNIENIE SPRAWY JEDEN RAZ WYSTARCZY.

 

Wydawało mi się, że faktycznie ten post był do typowego spamu :smile:

A Asmo niech się weźmie za jeżdżenie a nie usuwanie postów.

 

Mam dla pokory propozycje dla Ciebie Beti , cofnij się o kilkadziesiąt postów wstecz i określ czy to spam czy ważne informacje.

"hehe...tak...blablabla" :wink: ;) :crossy:

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B3stia Tobie widze zycie nie miłe

rzucać sie na kobiete gdy ma te cieżkie dni

 

ja to lepiej się schowam xD :biggrin:

 

już niezyje?

 

wogole to demokracje mamy no nie jak ktos chce to enich sobie pisze bez ó ę ą , . itp może wygodniej mu tak :buttrock:

 

albo poprostu ma 3xD

nigdy nie wiadomo kogo jaka choroba się tkneła

 

ja np się nie kryje mam problemy z ortografią :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak se na poczatku qrwą zapodam bo nie bylo mnie na forum 2 dni i juz nie wiem oco wam biega. Siakies spamowisko sie zrobilo czy co ?? Moze tak na ozywienie i dobry poczatek sezonu dam kazdemu po 10% (znizki :banghead:) i bana na 3 dni :]

 

Teraz troche bardziej przyjemne sprawy.

Witam nowa kolezanke na forum i zycze milego spamowania :icon_razz:

Joey69 przychyle sei do prosby Palego i uzywaj chociaz przecinkow i kropek, druga sprawa to Dominik mi mowil ze jestes chetny na naklejki.

Tak wogole to mam okolo 700 sztuk naklejek i jak ktos chce to prosze sie zglaszac do mnie. Jak ktos nie wie oco chodzi to zapraszam do "Przy piwie" do tematu poswieconemu akcji "Patrz w lusterka..."

 

A wracajac do waszego spamowego tematu to nikt tu nie pisze bo nikt nie ma jeszcze wrazen z tegorocznych wypadow bo sprzety nie sprawne a sprawne beda jak Asmo bedzie mial czas :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...