Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, a co byś Konik polecał w naszych okolicach?

Witaj Joey69, jeśli dowiesz się coś na temat centrowania w Lasocicach to będę wdzięczny :lalag:

 

 

 

To tak centrowanie koła w Lasocicach kosztuje od 150 do 1000 zł zalerzy jakie jets uszkodzenie

Lecz koles mówi ze jesli koło jest bite aby w jednym miejscu a reszta prosta to mozna to zrobic ale jak całe buksuje to lepiej nowe kupic bo 350zł kosztuje i wadomo co sie ma

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO YO

 

Ja centruję u starego wyjadacza rowerowych kół szprychowych na Zamenhofa.

Poniżej masz pozycje, w której stacjonuje spec

http://mapa.targeo.pl/,0,334531,443474

 

pozdrawiam

Dzięki bardzo, wiem gdzie to jest i dziś tam byłem, ale do 18 lutego jest zamknięte. Sprawdzę telefonicznie ile chciałby za centrowanie.

 

To tak centrowanie koła w Lasocicach kosztuje od 150 do 1000 zł zalerzy jakie jets uszkodzenie

Lecz koles mówi ze jesli koło jest bite aby w jednym miejscu a reszta prosta to mozna to zrobic ale jak całe buksuje to lepiej nowe kupic bo 350zł kosztuje i wadomo co sie ma

hmmm sprawa ma się tak, koło mam całe i nie jest uszkodzone tylko ja sobie ubzdurałem, że może wymienić szprychy na nowe ze względu na fakt iż są prawie całe czarne od nalotu. Pewnie powiecie koleś ma szajbe :P i ja też się zastanawiam czy tak nie jest, ale cholernie mnie wk......ą bo koło chciałbym mieś bez zarzutu, próbowałem czyścić, ale nie wszędzie można łape wetknąc. jeśli koszt byłby do łyknięcia to może bym sie zdecydował, ale wiem że to nie jest priorytetem, motor ma jeździć, a nie być tylko lśniący i błyszczący. Więc próbuje dowiedzieć się jaki to byłby koszt :lalag: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivenn, ja mialam wczesniej kola ze szprychami i tez je czyscilam....najpierw szmatka, potem szczoteczka do zebow...jak pasty nie pomagaly...to bralam bardzo, ale to bardzo drobniutki piasek...przesitkowany, itp...i tym jechalam..potem znowu pasty, zeby sie swiecilo i mi pomoglo. Wiesz, niektorzy lubia jak motocykl blyszczy....uwazaja, ze on swiadczy o osobie ktora na nim smiga, wiec ja akurat w tym nic dziwnego nie widze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivenn, ja mialam wczesniej kola ze szprychami i tez je czyscilam....najpierw szmatka, potem szczoteczka do zebow...jak pasty nie pomagaly...to bralam bardzo, ale to bardzo drobniutki piasek...przesitkowany, itp...i tym jechalam..potem znowu pasty, zeby sie swiecilo i mi pomoglo. Wiesz, niektorzy lubia jak motocykl blyszczy....uwazaja, ze on swiadczy o osobie ktora na nim smiga, wiec ja akurat w tym nic dziwnego nie widze.

 

Pozdrawiam

Tak więc chyba do tych ludzi również należe, ja miałem sposób na czyszczenie taki, że w marux-ie kupiłem bardzo drobno ziarnisty papier na gąbce i tym się mi czyściło najlepiej, ale moje łapska nie wszędzie wejdą, szczególnie w pobliże piasty, a i sama piasta też jest do czyszczenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zapłacisz , zapłacisz

 

Mi przyszedł podobny pomysł do głowy, ale kiedy usłyszałem, że koleś za rozkrecenie i ponowne złożenie weźmie koło 200 pln to odstapiłem od tematu. Dodać do tego koszt szprych i masz obraz. W tej chwili mam dwa komplety kół jedne w teren, drugie szosa i wyszedłem na tym korzystniej niż wymiana szprych.

 

Faktycznie w twoim przypadku muszą się lśnić koła , taki typ. Ja mam enduro więc nie jest to konieczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz duza maszyna duzo dbania:)

 

kumpel ma DR 650 i z kompresora pociska po nim i znowu w teren nic wielkiego do czyszczenia u niego xD

 

coz a moj Bandizorek niebawem bedzie rozebrany i w pelni nagiego ksiezycami sie pokarze bede musial byc grzeczny xD :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivenn, ja mialam wczesniej kola ze szprychami i tez je czyscilam....najpierw szmatka, potem szczoteczka do zebow...jak pasty nie pomagaly...to bralam bardzo, ale to bardzo drobniutki piasek...przesitkowany, itp...i tym jechalam..potem znowu pasty, zeby sie swiecilo i mi pomoglo. Wiesz, niektorzy lubia jak motocykl blyszczy....uwazaja, ze on swiadczy o osobie ktora na nim smiga, wiec ja akurat w tym nic dziwnego nie widze.

 

Pozdrawiam

 

Witam

Czyli ja jestem fleja i brudas wynika z tego opisu :D Wracajac do tematu to nie oplaca ci sie przeplatac kola na nowe szprychy, bo niedosyc ze zaplacisz na przekladke to i pozniej bedziesz i tak musial jechac na poprawke bo szprychy sie uloza, zluzuja i kolejna kasa poleci. Jezeli cos jest fabrycznie poskladane to tego nie ruszaj bo pozniej beda kolejne problemy wychodzic. Lepiej zainwestowac w paliwo, olej, inne pierdoly eksploatacyjna i srodki do czyszczenia aluminium i chromu :]

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmodan, skoro tak uwazasz;p Ja bynajmniej tez do czysciochow nie naleze, ale az tak w blotku to nie lubie sie pluskac:)

 

Joey69, hehehe - taaaaaaaaaaa...to moj Shadow:D:D:D, czasami jak mam czas to sie bawie w takie dziwne rzeczy:) A tak w ogole to bylo jego pierwsze oranie i ostatnie;p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmodan, skoro tak uwazasz;p Ja bynajmniej tez do czysciochow nie naleze, ale az tak w blotku to nie lubie sie pluskac:)

 

Joey69, hehehe - taaaaaaaaaaa...to moj Shadow:D:D:D, czasami jak mam czas to sie bawie w takie dziwne rzeczy:) A tak w ogole to bylo jego pierwsze oranie i ostatnie;p

 

Pozdrawiam

 

 

Ale powiedz mi czy ty masz tego fotobloga czy też nie bo mi to nie chce uciec z głowy

a jak masz to jaki adres :(

Bo ja też mam fotobloga :icon_mrgreen:

 

 

Ostatnie jasnę jasnę mały szpan niezły lans :D

 

 

Panowie i Panie macie moze konta na NASZEJ KLASIE

 

Co wy na to by założyć tam szkołe motocyklistów z leszna i okolic i mieć taką swoją małą klase tam :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej co tak cicho u was:)

wiece moze gdzie mozna kupic dobry i tani sprzecik konkretnie o ciuszki mi chodzi

 

kask spodnie i rekawiczki konkretnie:)

 

alinestar mile widziany i uvex

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej co tak cicho u was:)

wiece moze gdzie mozna kupic dobry i tani sprzecik konkretnie o ciuszki mi chodzi

 

kask spodnie i rekawiczki konkretnie:)

 

alinestar mile widziany i uvex

Zobacz u Tomka Oleszaka MOTO-REX ul. Śniadeckich 23 w Lesznie. Jeśli czegoś nie ma to Ci zamówi i sobie przymierzysz bez zobowiązań, a i ceny można równiez negocjować przy większych zakupach.

Osobiście kilka rzeczy u niego kupowałem i byłem bardzo zadowolony. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki :icon_mrgreen:

 

obczaje:)

 

http://www.motocyklexpo.pl/

 

w sobote sie wybieram najprawdopodobnije na to ;)

Moze cos sie wychaczy :flesje:

kask to jets priorytet a potem rekawy :flesje:

 

A dzisiejsza przejazdzka byla sroga zimno w lapki bylo troche ale ogolnie jak zawsze zajebiscie:D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...