Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i tak temat picia weekendowego umarł śmiercią naturalną :flesje:

idę chlać do Matysa :buttrock:

..............heheh i tak se pochlal ze krotko po 23 poszedl do domu............a ja z kumplem jeszcze literka na spole pociagnelismy.....jak ma pic w takim towarzystwie jak bestia to wole sie z nim spotkac i pograc w golfa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako przedstawiciel(chwilowo) naszej bandy motocyklowej zwracam sie z uprzejma prosba do pana Bestii o zorganizowanie kolejnej domowo-integracyjnej imprezy (na warunkach takich samych jak ostatnio).

Prosba oczywiscie wyplywa z tytulu imienia wszystkich piratow naszej ekipy.

czekamy a zarazem prosimy o powazne przemyslenie tematu i pozwole sobie tylko nadmienic iz szczerze liczymy na pozytywna akceptacje naszego wniosku.

do terminu sie dostosujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja odrzucam przedstawiony na tym zgromadzeniu wniosek o organizacje kolejnego spotkania, tym bardziej że jest on jednogłosowy :icon_mrgreen:. Zarazem nie chcę wprowadzać dezinformacji grupy leszczyńskich motocyklistów kiedy to ustaliliśmy kolejne miejsce spotkania, które miało być gdziekolwiek byle nie u mnie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odwoluje sie od decyzji Besti i sam apeluje o ponowna impreze w wyzej wymienionym lokalu, jako iz jestem moderatorem nie akceptuje odmowy, wszelka niesubordynacja z panujaca tu wladza grozi powaznymi sankcjami konczywszy na zbanowaniu konta :lalag: wiec radze wziazc do serca moja propozycje bo jest ona ostatecznym rozwiazaniem :buttrock:

Pozdro

 

PS czy to sie nie nazywa naduzywaniem wladzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten weeknd odpada, goszcze we Wroclawiu na uczelni....ale w koncu mozna by sie spotkac keidys, tylko termin prosze wczesnije jeszcze ze mna skonsultowac, zebym znowu nie miala zjazdu jak bedzie jakies spotkanko:)

 

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestia czemu pekasz????

przeciez fajnie sie bawilismy u ciuebie,pozatym pomagalismy w sprzataniu wiec we czym problem????

 

p.s to wcale nie jest naduzywanie wladzy asmo!!!przy kolejnej odmowie bestii proponuje go usunac...nic tu po nim wowczas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B3stia, przepraszam bardzo za moja niedyspozycyjnosc, ale zachcialo mi sie ksztalcic, aby za pare latek nie borykac sie z brakiem pieniazkow na benzyne :icon_twisted: :icon_razz: :buttrock:

 

W miare mozliwosci postaram sie poprawic :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...