Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za impreze bylo super....

A straty jakies sa ? :crossy: Ja tylko mam pozdzierane kolana od zapasow z Matysem i dziure w nodze od proby przechodzenia przez Bestii plot po wyjsciu :biggrin:

Doslownie calego buta mialem krwia zalanego :bigrazz:

 

Tak czy inaczej do nastepnego bo sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiska dla wszystkich, myslałem ze pierwszy się odezwę a tu nici kuna, siekierka zarówno w stronę organizatorów jak i bawiącej się ekipy, było bomba, nie wiem jak wy, ja "balowałem" prawie do 9.

A po zeszlej nocy ciekawi mnie tylko stan Bestii palca, mojej wątroby no i oczywiscie nietaktem byłoby pominąc Matysa penisa:) hahah warrrrioty;)

 

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie tylko mi cos zaszkodzilo ;) te kielbaski jakies ciezkostrawne chyba byly..... :D

ja sie dopiero niedawno z lozka wyczolgalem :icon_mrgreen: impreza byla mega! dzieki organizatorom (czyli Matysowi lalce :D) i wszystkim :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k***a panowie jak ja się schlałem , znów do głowy głupie pomysły mi przychodziły , z góry sorki jeśli ktoś poczuł się urażony . Palec jak palec boli do teraz pewnie lekarz w poniedziałek. btw jak Ja załatwiłem ten palec ? i dlaczego mnie tak łokcie bolą :|

 

również podziękowania dla organizatora :icon_mrgreen:

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że się nieźle bawiliście. Ja wczoraj polatałem sobie troszkę po okolicy, nawet do was och....je nie dzwoniłem, bo wiem , że i tak nikt by nie jechał ;).

No cóż ja nie mogłem być, wiecie "żona". Ale myślę, że następnym razem coś wymyślę. Szkoda, że mnie nie było. Wczoraj mnie troszkę wywiało, za lekko się ubrałem, ale ogólnie fajnie było.

Pozdro.

 

A tak w ogóle to jak się bawiła moja koleżanka Kama ? Miała z kim tańczyć

Ej szkoda, że mnie tam nie było, no ale z kobietami jeszcze nikt nie wygrał, a jedzenie z paczki Knora ogórkowej przez tydzień jakoś mi się nie uśmiechało :D Pozdro

P.S. tak swoją drogą to ciekawe jak bym z Leszna wrócił do domu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super ze fajnie sie bawiliscie:) szkoda, ze mnie nie bylo, bo widze, ze bardzo duzo mnie ominelo. Ale w takim razie nastepnym razem jak taka impreza ma byc, to prosze mnie uwzglednic...mam nadzieje, ze niebawem sie spotkamy i zabawimy juz wszyswcy razem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliscie ale sa wyniki z Pyrki:http://www.rajdy.duh.pl

 

Wyszukalem nas i podaje punkty jakie uzyskalismy:

Ja najnizej (a to ze nie strajkowalem :banghead:) - 57 p.

Beti - 59 p.

Pierun - 63 p.

Witas - 68,5 p. i jak nic nie przeoczylem to zajal 5 miejsce ex equo :icon_mrgreen:

 

Ario - nieobecny

Matys - dezerter :wink:

Asmo & Bestia - tak zabrudzili swoje karty ze nie oddali :icon_mrgreen:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia sciaglem ale tragicznie wolno ciaglo.

Pliki do 100 mega to najlepiej na rapishare.com wrzucac bo szybko i bez kolejek.

Oczywiscie ostatnia poza wieczoru nalezala do mnie :biggrin: ale sie pocieszam ze nie tylko ja mialem tak przepita gebe na zdjeciach :icon_razz:

 

BTW. Ania jeszcze raz wszystkiego najlepszego na urodziny. Chociaz impreza i prezenty juz byly :lalag:

BTW2. Czy imreza w Poznaniu jest nadal w aktualnych planach :D :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konik wielkie dzieki za uwiecznienie tych wspanialych chwil jakie mielismy zaszczyt przezyc na imprezie u marka,prosze tylko o jedno,nie wysylajcie moich zdjec na fotke( a zwlaszca tych z pomalowana geba!!!!),jazda byla przyjemna szkoda tylko ze witas sie taak cinko integrowal z grupa!

asmo przepraszam za proby gwaltu ,ale w porywach emocji zawsze mam takie zboczenia!!!

trzymajcie sie i dozobaczyska

p.s mysle ze lepiej bylo sie bawic w lesznie niz tak naprawde w rybniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...