Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na Rybol nie jedziemy bo w dwoch to raczej bez sensu. Ale sie w sumie dziwie ze tak sie wszyscy szybko wykruszyli. (nie licze Beti bo ona nie moze rzeczywiscie).

 

Witas a ty zamiast sie juz alkoholizowac ledwo co na studia znowu wyjechales :flesje: to bys bandziora na aukcje dal :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i za bardzo bym sie nie przejmowal ale powiedz kto mi kupi moto bez przegladu? :/

 

Aha... co do wymiany tych opon. Dobrze mi sie wydaje ze trzeba do wulkanizatora przyjechac ze zdjetymi juz kolami? Czy mozna po prostu przyjechac na moto i oni zdejma kola/pomoga?

 

Pozdro

Konik

Witam. sorki za wtargnięcie w dyskuty ale co do opon to jedź do Schaba koło lotniska, to motocyklista i zna się na tym, a co do virki to coś takiego małego bym potrzebował, jak sie dogadamy to przegłądu nie potrzebuje. pozdro

 

Przy okazji 20 października jest zakończenie sezonu w V2. imprezy tam zawsze są na poziomie i odległość dobra. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji 20 października jest zakończenie sezonu w V2. imprezy tam zawsze są na poziomie i odległość dobra. :D

Ja też przy OKAZJI

ZAPRASZAM GORĄCO :D

http://www.autosalon.mtk.katowice.pl/program.php

 

ORAZ tych co lubią pooglądać

http://www.autosalon.mtk.katowice.pl/imprezy.php

 

Oferuję WEJŚCIÓWKI dla Uczestników Parady ,ważne przez CAŁE Targi

 

co do noclegu następna PROPOZYCJA

http://www.forum.swiatmotocykli.info/viewtopic.php?t=4858

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :buttrock:

 

Jutro ktos moze lata po terenie? Chetnie sie przyłączeeee :biggrin:

 

Jak cos to gg :cool:

Witam kumplu mam pytanko czy wqiesz kiedy jest zlot w Bukówcu górnym bo ja słyszałem że jest w niedziele 07,10,2007 ale nie wiem czy to prawda

:crossy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem jak bedzie z ta impreza u Besti, bo moja mama ma w przyszly weekend druga operacje kolana i musze ja odebrac z Poznania (sama nie bedzie mogla prowadzic ani nawet chodzic...) nie wiem dokladnie kiedy to bedzie moze sobota wieczorem moze niedziela rano, zalezy jak ja po operacji wypisza.

Czyli na rybol bym i tak nie pojechal :flesje:

Bestia mozesz przypomniec albo ustalic konkretny termin imprezy? :D

Napewno bede tylko moze nie bede pil.... duzo :)

 

Pale niedlugo mam nadzieje wystawie bandita, ale jakos tak nie mam serca do tego i zawsze znajdzie sie cos innego do zrobienia :)

pozatym jak go opisac? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska.

Tak sie sklada ze raczej Wiaderkiem nie pojade na Pyre a chetnie bym sie zabral.

Tak wiec szukam kogos kto mnie wezmie na plecaka. Wzialbym kamerke wiec i fajne (mam nadzieje) filmiki by mozna zrobic :icon_razz:

To czekam na odzew :biggrin:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik, ja jedynie moge Ci zaproponowac, ze bedziesz kierowal, a ja jako pasazerkam <hahaha>, na inny uklad sie nie godze:P:P szanuje wasze zycia:D:D:D

 

Witas, no przeciez Twoj bandit to wspanialy, bezproblemowy, dobrze eksploatowany motocykla:D:D:D co tu wiecej dodac, my go kochamy i znamy :smile: heheheh

 

A imprezka u Bestii faktycznie wypada za dwa tygodnie, wiec raczej bedziesz Witas na niej i bedziesz pil :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Wiciu sentyment i brak czasu.... tosie nazywa lenistwo :icon_question:

 

A moze napiszesz wbrew strereotypow cala prawde o bandicie czyli uzywany przez niewyzytego faceta, krecony do odcinki, jezdzony na gumie, robione stopale, szlifowane podnozki, po dzwonie, lewe papiery, rzadko serwisowany i myty, zjechane opony i inne elementy ekspolatacyjne :)

 

Mysle ze z takim opisem szybko sprzedasz :]

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...