Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pozatym nie wierze ze Beti sie dala namowic na zakopywanie moto :bigrazz:

 

ja tez nie wierze :flesje: ale bylo fajne uczucie....i zdjecie fajne Irek zrobil...a i Witas ma kilka ujec z tego mojego pierwszego razu :icon_eek: ale chyba szybko ich nie ujrze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wrocilem z gor. Odespalem ale nogi mi nadal w dupe wlaza a chodze jakby mi ktos kija w dupe wetknal :P

 

Jedziecie w koncu na Rybol bo nie wiedze zeby sie ktos zapisywal?

Witas, Asmo, Beti, Ania, Ario, Pierun, Matys co z wami?

 

Ja i Irek sie juz do listy dopisalismy a Bestia mowil ze nie jedzie tym razem (chyba ze cos sie przeslyszalem?)

 

A tak wogole to tydzien wczesniej jest tez obowiazkowa propozycja dla nas -> Kolejny rajd Zgnitej Pyry: LINKUS

Jedziemy oczywiscie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Pale, nawet od organizatorów "Pyry" dostałem jakiegoś sms. A co do Rybola to chyba faktycznie tylko my jesteśmy zapisani, ale jest jeszcze dużo czasu. Pozdro

 

A tak w ogóle to jedzie ktoś do Wrocka na motobazar w niedziele 23.09.2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdzam że nie ma sensu jechać 300 km po to żeby we własnym gronie upić się. Na poprzednim Rybolu nie było integracji poza ogniskiem. Generalnie ludzie pozamykali się w domkach i pili we własnych grupach. Jeśli mam jechać żeby tylko pić i siedzieć w naszej grupie , to wolę zorganizować umówić się z wami i pić w Lesznie. Bo w sumie ludzie tworzą atmosferę ,więc równie dobrze będę się czuł gdziekolwiek z wami :) :)

 

a na pyrkę jade musowo , mój numer startowy to 11.

http://www.rajdy.duh.pl/zgloszenie.php

Asmo a ty odpuszczasz pyrkę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :icon_mrgreen:

Ja dzisiaj tak tylko szybko... chcialem napisac ze wrocilem... na dobre tym razem :biggrin: wiec jak tylko moto znowu bedzie na chodzie to mam nadzieje ze wkrece sie w grupe :)

To tego czasu to chetnie spotkalbym sie na piwku jakims (i nie tylko :lalag: ) Znajda sie jacys chetni?

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z kamula tez odpadamy jesli chodzi o wypad do rybola,wolimy poleciec na zlocik typu radzyn ,gdzie mamy muzyke ,grilla,piweczko,tance, oraz pelna integracje ludzi.napewno na podobna kolejna impreze wyskoczymy razem!!!!

ale mimo wszystko dzieki za pamiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario to jak jedziesz na Rybol to sie wpiszcie na liste w temacie rybolowym. Beda mniejsze koszty bo bedzie wiecej luda.

 

Pyra jest jednodniowa i jest to rajd a nie zlot czyli sie jezdzi po fajnych okolicach z mapka i wykonuje zadania i zbiera pieczatki a pozniej na mecie jest zarcie itp.

 

Ja narazie sie nie zapisuje bo nie wiem czy ktos jest jeszcze konkretnie chetny na trase asfaltowa.

 

Bestia info o pyrce przekazalem Asmo i mowi ze jedzie a jak bedzie mial dostep do neta to sie wpisze na ta liste na trase szutrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...