Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nic nie pisze, to ja sie odezwe. Co z Krotoszynem....tak chetnie bylo w sobote na niego,a teraz cisza :( Wiem, ze Pale ma moto unieruchomione, Witas tez cos tam ma z moto, ale co dalej to nie wiem. A ja sie juz cieszylam, ze pojedziemy na Krotoszyn...ale wciaz mam nadzieje, ze sie uda. W koncu blisko i podobno fajnie jest...ehhhhhh....piszcie co i jak, bo jutro juz piatek. A sama nie pojade przeciez...

 

No dobra, a odbiegajac od tematu. CO ZE ZDJECIAMI???????

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najprawdopodobniej nawalil regulator napiecia :crossy: jeszcze dzisiaj z Asmo wieczorem bedziemy testowac, wiec na krotoszyn maloprawdopodobne ze pojade :) Coz takie zycie.

Motor w sumie chodzi ale bez ladowania daleko nie zajade a poztym nie chce rozwalic dopiero co kupiony akumulator.

Bestia Asmo mowil ze na Borne nie jedzie jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo???????? czyli ja jednak nie pojade, bo gdzie taka trasa jak wy?? watpie zebym dala rade. A bardzo okropna bedzie ta trasa?? czy taka mniej wievej jak w Opalenicy jezdzilismy?? A co z Witasem??

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, ale ja po ostatnich przezyciach z moim moto boje sie poporstu sama wyjezdzac dalej niz do Leszna. Bezpiecznije czulabym sie jadac z kims...o to chodzi. No coz...baba jestem i tyle :)

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bawcie się dobrze w Krotoszynie, to jest wetra zlot (duży) byłem tam rok temu to wiem co mówię. Ja niestety jadę w sobotę na wesele (zresztą całkiem niedalego Krotoszyna bo do Odolanowa). Wczoraj kurier wreszcie dostarczył mi nowy łańcuch i zębatki, tak, że w przyszłym tygodniu może w końcu sobie polatam. Pozdro i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...