Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pale ty lepiej nie jedź tam motorem bo czym potem wrócisz :bigrazz:

Kiedyś na bilet powrotny z Jarocina to się zbierało sprzedając butle z gazem , spiwór i ewentualnie namiot :icon_evil: , ale teraz sa inne czasy i być może w modzie jest pogonienie moto w celu zbobycia bubenów na alk i bilet do domu :)

A tak na serio baw sie dobrze.

 

Witas tak jak ci pisałem w sms wczoraj, w sobote zobaczymy co będzie z tą pogodą i się zobaczy, jak bedzie ok to lecimy.

Koszulkę odbiorę jak szybko się da.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale ty lepiej nie jedź tam motorem bo czym potem wrócisz ;)

Kiedyś na bilet powrotny z Jarocina to się zbierało sprzedając butle z gazem , spiwór i ewentualnie namiot :) , ale teraz sa inne czasy i być może w modzie jest pogonienie moto w celu zbobycia bubenów na alk i bilet do domu :)

A tak na serio baw sie dobrze.

 

Thx Irek.

Na moto nie jade bo Witas nie jedzie czyli zostaje pociag.... ech jakos przezyje.

Ale przynajmniej nie bede mial zahamowan w piciu :P

Ja tam moto bym nie sprzedawal tylko lansowal sie po polu i kasa (i nie tylko) sama by wpadala :P

 

Przyjemnosci w Opalenicy zycze

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale dlaczego nie jedziesz do Opalenicy?? pogielo Cie? taka fajna ekipa na rajd sie szykuje...

Wlasnie napiszcie co i jak kiedy jedziemy itp? Albo zadzwonie do Asmodana, bo on jest chyba nieco lepiej zorientowany.

Generalnie Rajd zaczyna sie o 22, ale wpisywanie sie itp juz o 16, wiec dobrze bylo by sie w tych godzinach zmiescic :) proponuje wszystkim poczytac temat:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=75494&st=0

i podjac decyzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim :icon_razz:

Stwierdzilysmy z Beti, ze najlepszy scenariusz bylby taki, zeby przyjechac tam przed 16, wpisac sie i zalapac na trase po gminie. Na nocny rajd zostajemy (Beti nie jest pewna swoich mozliwosci ale to sie da zmienic :bigrazz: ) i namiot bierzemy, bo nie chce nam sie o 3 w nocy wracac :icon_eek:

Cytujac Beti: "pewnie umowimy sie kolo 13, wyjedziemy tak o 14 :) .. wiec przed 4 bedziemy"

 

ps. patrzylam na pogode, w piatek pokazuje chmury i deszcze, ale sobota juz ma byc sloneczna, ew lekkie zachmurzenie, momentami nawet bezchmurnie :buttrock:

Edytowane przez eyid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BETI spoko pojedziesz za mną na rajdzie jak załączę swoje oświetlenie to będzie widno jak w dzień :)

 

Mój plan był taki, żeby wyjechać o 16:00 wtedy w przybliżeniu byłbym na 16:45 pod Opalenicą na lansowane w paradzie czy czymś tam. Nie wiem jak będzie z umawianiem się bo wpadnie jeszcze kilku kumpli z Wrocławia. Jadę głównie na rajd, po nim wracam do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestia, wielkie dzieki...czyli przygarniesz kropka :) :) :) (w roli kropka wystapi Beti:D) Czyli musze sie faktycznie zastanowic, hehe

 

Eyid wszystko juz napisala. Ja tylko dodam, zebyscie niepozapominali latarek.

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...