Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bry.

Już pytałem co niektórych na gg, ale zapodam temat tutaj.

Jedzie ktoś na to spotkanie motocyklowe i rajd do Opalenicy?

http://www.opalenica.pl/dir/grafika/wiadom...e_spotkania.jpg

Wiem że Asmo będzie, słyszałem że Witas się wybiera. Możemy się zgadać jakoś i spotkamy się np. w Kościanie, bo to po drodze... Ja bym chciał jechać na noc, namiot mam, ktoś reflektuje? (nie jest to propozycja matrymonialna :icon_razz:) Jak co to wbijać na gg :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym sie chetnie przejechal ale Ania jest za tym zeby jechac na woodstock, zobaczymy jak wroci z nad morza czyli we wtorek.

narazie szanse sa 50 na 50 :icon_mrgreen: i rosna wraz z liczba osob ktore do opalenicy pojada :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba tez jade...gadalam dzisiaj z tata i mowil, ze powinien skonczyc moto robic do przyszlego weekendu. A jak nie, to moze ktos mnie wezmie jako plecak ;) Bo ja to bym sie chetnie przejechala. Witas, powiedz Ani, zeby nie marudzila i jechala na Opalenice..zreszta - jeszcze do niej bede pisac i gadac z nia, wiec szanse na to iz pojedziecie wzrastaja :) Tylko, zebym ja sie nie wylamala :P

 

Witas, a kiedy ta dziolcha wraca z nad morza w ogole?? I jak tam moto, zrobiliscie wczoraj to co chcieliscie??

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem na temat opalneicy i powiem wam szczerze ze pomimo tego ze nikt o nas nie pomyslal i nie zaproponowal to moze sie z kama skusimy......hehedawajta znac jak wyglada postep w tej sprawie iz kimewentualnie mielibysmy zacsczyt pojechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na woodstock???!?!?! nie jedźcie tam! narkotyki, alkohol i w ogóle!! :)

@Pale

 

moto może wystawię jak zrobię błotnik :)

Ario a czego wiecej od zycia chciec :D

Aty rob fazera i spylaj :bigrazz:

 

Wszystko ok, tylko , że podobno ma być fatalna pokoda. I co w związku z tym ?

No tak weekend i deszcz to taki standart widze. A co tam znowu bedziemy mokrzy jak prawie w kazda sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Irek ale trafiles :) koszulki dzisiaj do mnie doszly, nie sa takie jak myslalemze beda, ale i tak sa fajne :)

 

Na Rajd ja tez raczej pojade, zobaczymy co bedzie z pogoda, jesli w sobote bedzie padac to sie pomysli wtedy :P prz okazji w sobote moglbym rozdac koszulki i odebrac kase ;)

 

Ario dzieki za linka, niestety najpierw musze B6 sprzedac, a to pewnie dopiero we wrzesniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...